18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiorowi kandydaci do nagrody darwina

~Velture • 2017-02-16, 10:36
No tego jeszcze nie grali moje urocze panie i obleśni panowie.

(jak zwykle tłumaczone luźno)

Kapłan nakarmił zebranych trutką na szczury aby udowodnić im, że są nieśmiertelni... Umarli.




Ten kapłan chciał udowodnić wszystkim zebranym, że śmierć ich nie dopadnie podając im trutkę na szczury ale rezultaty okazały się fatalne w skutkach.

Kapłan Light Monyeki z Soshanguve, Południowa Afryka, wziął sobie za cel aby udowodnić, że jego wyznawcy są nadludźmi i są nieśmiertelni.

Zadeklarował on zebranym, że nie powinni się bać śmierci, ponieważ nie umrą. Zrobił to tuż przed wlaniem im w usta wody zawierającej trutkę na szczury.


Cytat:

Nie musimy głosić wiary dlatego, że wierzymy. Śmierć nie ma nad nami żadnej władzy.



Wielu z jego wiernych pobiegło do przodu aby napić się zabójczego napoju.

Kapłan wziął łyka zabójczego płynu zanim zaczął poić nim innych.



Jak można się było spodziewać uczestnicy tego wydarzenia zaczęli się skarżyć na bóle brzucha a wieczorem pięć osób zmarło.
13 pozostałych zabrano do szpitala. Bambo jednak nie poczuwa się do winy.

źródło: http://www.unilad.co.uk/viral/priest-feeds-congregation-rat-poison-to-prove-theyre-above-death-they-all-die/

Momonti

2017-02-16, 13:41
@majkizrpgw
Pokaż mi tą ponad połowę, bo ja nie znam ani jednej takiej osoby, tym bardziej takiej, która wierzy w kosmo-ciasto czy kosmo-żydów. No i osób wierzących praktykujących jest mniej niż połowa wszystkich ochrzczonych, więc proszę daruj sobie k***a takie przerysowania.

UberPatriot

2017-02-16, 13:49
@up prawda to, ja już w podstawówce zaprzeczałem mojej katechetce bo jakoś nie mogłem uwierzyć, że bóg ludzi stworzył. Czytałem wtedy książki o dinozaurach i się jej pytałem, skoro stworzył, to dlaczego jak są szkielety dinusiów to nie ma szkieletów ludzi obok :D sucz nie potrafiła odpowiedzieć mi na samo to pytanie. Pytałem jej również, dlaczego skoro bóg stworzył dwóch ludzi a dwoje ludzi miało dwóch synów na świecie jest obecnie tylu ludzi? (o to pytałem już później, jak już wiedziałem skąd ci ludzie brać sie powinni standardowo. :D )

swistakos10

2017-02-16, 14:12
Soshanguve. To nie afrykanski odpowiednik Sosnowca?

Pitok

2017-02-16, 14:21
Tak to jest jak się uwierzy murzynowi :D

Wiewór

2017-02-16, 14:41
Momonti napisał/a:

@majkizrpgw
Pokaż mi tą ponad połowę, bo ja nie znam ani jednej takiej osoby, tym bardziej takiej, która wierzy w kosmo-ciasto czy kosmo-żydów. No i osób wierzących praktykujących jest mniej niż połowa wszystkich ochrzczonych, więc proszę daruj sobie k***a takie przerysowania.


To wyciągnij głowę z dupy i się rozejrzyj. 93% twoich rodaków deklaruje się jako katolicy czyli, że wierzą takie poj***ne rzeczy.

35i

2017-02-16, 15:39
Abraxus. Kup sobie koło i jebnij się w czoło. Te Twoje 93% jest ochrzczonych, z tego zdecydowana większość w momencie tego zabiegu nie miała przeciwwskazań, bo nie potrafiła mówić.

platinum1234567

2017-02-16, 15:48
To mi przypomina trochę wyznawców Jerzego Zięby. Wierzą oni, że raka da się leczyć witaminą C. Mało tego, wierzą też w to, że woda ma pamięć i najlepiej ją "strukturyzować" urządzeniem sprzedawanym przez ich guru za 2,5 tysia. Niby XXI wiek, niby cywilizowany kraj, a ludzie jacyś tacy jak z średniowiecza.

Hazio

2017-02-16, 16:26
krzyks napisał/a:



Atu ci, co wierzą w takich kapłanów...



Potem się dziwić :homer:



Ale by była beka gdyby ta krótsza ręka zaczęła być dłuższa od tej drugiej :D

barszczzuszkami

2017-02-16, 17:37
Pewnie się nagrał w nowego Hitmana, tam jak się komuś wsypie trutki na szczury do napoju to idzie się wyrzygać i później wszystko jest OK

elfis

2017-02-16, 18:16
jedni wierzą w Tuska inni Michnikowi
ja zostanę jednak przy swojej wierze

voidinfinity

2017-02-16, 18:55
Religia to sp***olenie umysłowe :amused:

Żałuje, że nie wszyscy wierzący byliby gotowi na coś takiego w imię wiary :-)

ellsworth

2017-02-16, 19:34
Tam ciemnych Afrykanów co mają 3 klasy podstawówki uczone po 100 dzieciaków w klasie jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ze wierzą w takie bzdety, ale że takim kraju jak u nas, po tylu latach edukacji są ludzie, którzy wierzą w gadające węże, rozstąpienie morza czy zamianę wody w wino i jeszcze co tydzień lecą poklęczeć sobie przed cudownym przemienieniem opłatka w ciało to ni ch*ja nie jestem w stanie zrozumieć, jak trzeba być pie**olniętym.

kenzol

2017-02-16, 21:07
U nas za to, ludzie uwierzyli, że w kraju nagle pojawił się smog i jestesmy najbardziej zanieczyszconym krajem w Europie albo i na świecie

Wiewór

2017-02-16, 21:50
35i napisał/a:

Abraxus. Kup sobie koło i jebnij się w czoło. Te Twoje 93% jest ochrzczonych, z tego zdecydowana większość w momencie tego zabiegu nie miała przeciwwskazań, bo nie potrafiła mówić.


93% DEKLARUJE SIĘ jako katolicy. Rozumiesz co znaczy słowo deklaruje się? to nie jest synonim ochrzczenia. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? To trzeba zrobić podstawówkę zaocznie.

Heniut86

2017-02-16, 21:56
W opisie wdał się poważny błąd! "Kapłan Light Monyeki"- powinno być Monkey :D