18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbiór dowcipów II

Bociek • 2013-06-08, 16:30
- Jak należy trzymać broń w czasie wybuchu jądrowego?
- W wyciągniętych rękach, żeby topniejący metal nie kapał na buty.

- Czemu maska gazowa jest połączona wężem z pochłaniaczem?
- Żeby w czasie wybuchu jądrowego urwanego łba nie odrzuciło za daleko od ciała.

Tu leży pułkownik Marsajew. Za swojego życia dokopał 7 majorom, 12 kapitanom, 23 porucznikom, 62 podoficerom, 712 szeregowcom i jednej minie przeciwpiechotnej.

W odpowiedzi na tarczę antyrakietową, białoruscy uczeni skonstruowali laserowy celownik do ’Katiuszy", składający się z czerwonej żarówki dużej mocy i nałożonego na nią durszlaka.

Spotykają się dwaj przyjaciele.
- Ożeniłeś się? - pyta pierwszy.
- Nie, jeszcze nie. Szukam trzyfazowej żony.
- ???
- W kuchni - pani domu, w łóżku - kochanka, w gościach - piękność.
Po kilku miesiącach spotykają się znowu: Pierwszy pyta:
- I co? Znalazłeś trójfazową kobitkę?
- Znalazłem, tylko ma przesunięcie w fazie. W kuchni - piękność, w łóżku - pani domu, w gościach - kochanka...

W USA słowo „kobieta” jest powoli zastępowane przez poprawne politycznie „feminoamerykanin”.

Na Morzu Czarnym odbyły się morskie manewry Gruzja - NATO.
W rezultacie nieszczęśliwego wypadku armia gruzińska poniosła niepowetowaną stratę - lewe wiosło jej lotniskowca uległo całkowitemu zniszczeniu....

W 1714 roku, w czasie wojny północnej, rosyjska armia pod dowództwem Golicyna wyszła na tył szwedzkiego korpusu i zajęła pozycje obronne. Szwedzi zaatakowali, ale zostali odparci. Oficerowie sztabowi radzili Golicynowi przejście do kontrataku celem wykorzystania zamieszania w szeregach przeciwnika, ten jednak odmówił. Szwedzi zaatakowali jeszcze dwa razy, bez sukcesów. Dopiero po trzecim ataku ruszyły rosyjskie wojska, bez większego trudu rozbijając przeciwnika.
Czego zatem oczekiwał Golicyn? Otóż czekał, aż Szwedzi, łażąc w te i wewte, porządnie udepczą śnieg.

- Co może latać 300 metrów pod wodą?
-
- Mucha w okręcie podwodnym.

- Czemu Ukraina świętuje niepodległość 24 sierpnia?
- Bo zimą potrzebują rosyjskiego gazu.

Jurta. Ojciec Czukcza (metr piędziesiąt) czyta gazetę, mama Czukcza (metr czterdzieści) coś pichci, przychodzi syn Czukcza (metr trzydzieści) z dziewczyną (metr dwadzieścia) i oznajmia:
- Żenię się!
Na to ojciec:
- Jak tak dalej pójdzie, to za parę pokoleń myszy będą nas na rękę kładły...

Teatr. Przedstawienie. Sufler szeptem podpowiada:
- A teraz graf bierze szampana i odlewa.... Szampana! Szampana, psia mać i nie na mnie, bydlaku!

W konkursie kobiecej logiki wygrał generator liczb urojonych..

W konkursie generatorów liczb urojonych wygrał ukraiński parlament po przyjęciu budżetu na 2013 rok.

Trzydzieści osób zabitych, sześćdziesiąt rannych - to wstępny szacunek skutków nieudanego rzutu w curlingu.

Rezultaty dzisiejszych zawodów oszczepniczych: 2 Boeingi 737 i Siergiej Bubka. Zawody w rzucie młotem odwołano.

A że dziś przebłyski słońca i humor mam dobry to dam wam aż trzy zdjęcia ;)

"Nie bój się - nie spadnie"

Domine_Mortis

2013-06-08, 20:35
Podobne pytanie narodziło się gdy oglądałem sobie zdjęcia kamikadze przed ich atakami... Po ch*j im były hełmy? To tak jak by szmatogłowemu dać śniadanko przed tym jak on pójdzie się wysadzić pod siedzibą NATO...

Ps do moderatorów: ja z tym ciapatym tylko tak dla porównania, dla rozluźnienia napięcia... wiecie, bana nie chcę :( , a NATO pisałem na shifcie, nie capslockiem...

~Conscribo

2013-06-08, 22:02
Domine_Mortis napisał/a:


Ps do moderatorów: ja z tym ciapatym tylko tak dla porównania, dla rozluźnienia napięcia... wiecie, bana nie chcę :( , a NATO pisałem na shifcie, nie capslockiem...



że ciapatego ciapatym nazwałeś bana chcesz? dej spokój...
prędzej za NATO dostałbyś coś :P

Ne...........ro

2013-06-08, 23:00

feranos

2013-06-09, 00:16
niektóre dowc**y są tak bezsensowne, że dawno się tak k***a nie śmiałem przed kompem :D

Sradowazy

2013-06-09, 00:29
Maska przeciwgazowa, a nie maska gazowa.

Bezem

2013-06-09, 00:42
@up a skąd wiesz, że to nie dla żydów



Do Administracji: Oczywiście nie miałem zamiaru urazić naszych ekhm... pejsatych przyjaciół. Chodziło o ich umiejętność handlu. To gaz rozweselający.

eligurf

2013-06-09, 01:22
@Domine_Mortis
Gdzie ty k***a widziałeś hełmy na głowach pilotów kamikadze. W armii to najczęściej chodzili w czapkach typu kepi, a piloci to na głowach mają hełmofony, hełm z tego żaden, ale służy do wygodnej komunikacji. Do tego chroni w momencie, gdy atakujesz, a do ciebie strzelają. I być może ochrona tego 'hełmu' pozwoli ci dolecieć i trafić cel.

Granica między szerzeniem nienawiści, a głupotą jest najczęściej dobrze widoczna. Za ciapatego, brudasa itp. nikt ci nie da warna, choć połowa tego portalu myśli, że jedynym zmartwieniem policji jest czyhanie na ich bzdurne wypociny. Na innych portalach ludzie jadą po rządzie i sejmie, włącznie z groźbami karalnymi, a i tak nikt nie jest w stanie nad tym zapanować.

Co...........nt

2013-06-09, 02:11
Sradowazy napisał/a:

Maska przeciwgazowa, a nie maska gazowa.



Dodam że nie pochłaniacz a filtropochłaniacz.

platini1

2013-06-09, 03:29
Przeczytałem dwa pierwsze, spojrzałem na autora i jego awatar, genialne połączenie :D

Bociek

2013-06-09, 10:31
platini1,

Qmshot

2013-06-09, 22:43
że k***a co ?

kacper_IK160P

2013-06-10, 12:20
Biedny Ikarus :( takie rzeczy tylko w Rosji.