topic

Zbigniew Stonoga [ zbiorczy ]

Mikusss • 2014-05-04, 11:14
Zbigniew Stonoga znowu mówi jak jest. Czerwona hołota coraz bardziej atakowana w telewizji, szykują się wielkie zmiany :ok:

Oby nie spotkał seryjnego samobójcy.

JesusChytrus

2014-05-04, 13:51
@RW
Albo zwyczajnie leją ciepłym moczem na pieniacza który coś tam pie**oli o żydokomunie itp. Jedno jest pewne: sprawa śmierdzi na kilometr...

Haren

2014-05-04, 14:36
@JesusChytrus

I tak cały Sadistic szcza na Twoją opinie więc nie wiem po co się jeszcze udzielasz :D

Linneus

2014-05-04, 14:47
@stud3nt:

Dzięki, napisałeś o wiele o wiele konkretniej to, co sam miałem zamiar: ten człowiek sam w sobie śmierdzi na kilometr. To nie był nigdy biznesmen, który ma przedsiębiorstwo, mniej lub badziej uczciwie zarabia kupę kasy i do polityki się nie miesza: to był człowiek mocno związany z polityką, a ściślej z Samoobroną. Ci z Was, którzy mają po 20-tce będą pewnie pamiętać jakie wałki Samoobrona kręciła (np. politycy podwajający-potrajający nawet oficjalnie deklarowane majątki w trakcie 4-letnich kadencji) - i co, Stonoga o tym nie wiedział? Przecież on z jednej strony był ścigany listem gończym, a z drugiej 'wyjechał na zlecienie poselskie do placówki w Berlinie'.

Pewnie, ktoś go chce udupić, ale to jak sobie narobił wrogów i dlaczego ten 'układ' zaczął go uwierać dopiero, kiedy przestał być jego beneficjentem nie jest bez znaczenia. Jak na mój gust, jego kampanie to ból odwłoka człowieka, którego nowa generacja odepchnęła od koryta.

Eryk12

2014-05-04, 16:26
Ten JesusChrystus, to k***a swiezak, ile on jest na sadolu? z dwa miesiace?!?! A to k***a pajac wk***iajacy ludzi tylko.. Pisze debilstwa, pisze cos al'a "Jebac wasze piękne matki" o.O Zjeb natury k***a...... Oby Ci k***o skopalo dupe za takie zachowanie i cisnienie kogos matke przez Neta. Jeden dobry tekst dla takich śmieci zyciowych jak Ty. "Kozak w necie, p*zda w swiecie". Pewnie jestes taką samą k***ą jak Tusk i inne sk***ysyny w naszym rzadzie :) Only Beheading :)

stud3nt

2014-05-04, 16:34
RockyWood napisał/a:

@stud3nt

czyli w/g ciebie/was ten pan został specjalnie wrobiony w to i owo i daje się mu obecnie bezgraniczne możliwości psioczenia i plucia oraz oskarżania obecnej elyty i nie musi się przez to martwić o seryjnego samobójcę? słuchałem jego monologu i stwierdziłem że niejeden wymieniony przez niego polityk (były czy obecny) podałby gościa za te słowa do sądu z miejsca.

czyżby jest to spisek w spisku organizowany przez spisek, który jest wynikiem spisku przez inne spiski?

pewnie tak. :D

Czytałeś coś z mojego posta (poza podsumowaniem)?

Gdyby tylko i wyłącznie piętnował obecne elity - kiwałbym głową, słuchając go. Co prawda - facet jest oszustem i świnią, ale może się nawrócił, chce żyć uczciwie - tylko w tym kraju jest to trudne i mówi, dlaczego? Cóż - taki mam defekt charakteru, że staram się oglądać sprawę ze wszystkich stron - i mam skłonność do wybierania raczej tych dobrych.

Tymczasem jednak p. Stonoga kreuje się na skrzywdzonego aniołka, który nigdy nic złego nie zrobił, a mimo to Wielkie Złe Państwo uwzięło się na niego, chce z niego zrobić bandytę i zapuszkować na długie lata za nic.
A to jest KŁAMSTWO. Facet perfidnie KŁAMIE i usiłuje zrobić mnie (i wielu innych ludzi) w ch*ja. Nie wiem, jak Ty, ale ja BARDZO nie lubię, gdy robi się mnie w ch*ja.

PS. Facet rzeczywiście mówi dużo mądrych rzeczy - ale w świetle jego brudnej przeszłości, nie mogę powstrzymać grymasu obrzydzenia.

damian285

2014-05-04, 16:47
Popelnia mu samobójstwo

slimac

2014-05-04, 20:42
Dlaczego temat znikną z głównej ?

mare30ks

2014-05-04, 21:41
oho, kolejny idol gimbusow :)
hah, koles taki bardzo poszkodowany, taki biedny, ze az z wscieklosci okleja sobie ferrari i skylinea krzykliwymihaslami i pokrzykuje na youtubie o j***niu czerwonych :) a to najbardziej chwytliwe haslo wsrod debili, co nawet nie wiedza o co i przeciwko komu krzycza :)
grunt ze ktos im, swiatlym, wolnym i madrym, pokazuje co maja robic :)

donger

2014-05-06, 11:08
Kolejna częsć materiału Pana Zbigniewa Stokłosy.

Varyz

2014-05-06, 17:39
Materiałowi nie mówię nie, ale nie powinno iść na dział polityka?

Tassadar

2014-05-06, 18:11
Czarodziej, nie dajcie się zwieść. Mogę usiąść i nagrać z miejsca podobny film. Święty też nie jest.

xsw2

2014-05-06, 21:44
Jesli rzeczywiscie ma te dowody, to niech lepiej zrobi kilka kopii, do ktorych dostep beda mialy zaufane osoby, zeby w razie czego mial to kto udostepnic.

Azmin76

2014-05-07, 10:35
a czemu z głównej zniknął materiał stonogi ? właściwie to dzisiaj dopiero się dowiedziałem o tej sprawie i całkiem ciekawa się wydaje.

sav

2014-05-07, 11:19
wlasnie tez zauwazylem ze zniknal