18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbierz ekipę i uderz na plażę.

Gentelcham • 2017-05-24, 23:16
Firma Activion postanowiła wypuścić gadżet promujący nową grę studia Battelfield: II World War. :krejzi:

Taki mały żarcik.

Ręcznik.
Niby fajny gadżet dla fana, ale obrazek na ręczniku przedstawiał amerykańskich marines podczas natarcia na plażę Omaha w Dzień D roku 1944.

Najlepsze był opis produktu, który jest nazwą tematu. :D

Ekipa bardzo szybko wycofała produkt po krytyce użytkowników Reddita, ale jedno zdjęcie się zachowało.
Humorek się trzyma Activision? :D




PS: Chociaż w ch*ja nas zrobili to za marines i dokopanie Adolfowi piwo :piwo:
Pierwszy post.

Treter

2017-05-24, 23:25
A ja to bym sobie kupiła. Wycieranie tyłka kubusiem puchatkiem mi się znudziło, czemu nie użyć do tego wyrenderowanych żołnierzy? :D

Kriski

2017-05-24, 23:33
@up może od razu na hardkora: papierem
.
.
.
.
.
ściernym

Syja

2017-05-24, 23:39
stary k***a oby to byl pierwszy i ostatni bo nawet pisać nie umiesz i nie wiesz o czym piszesz "Battelfield: II World War" ćpałeś coś jak to pisałeś?

LongDistanceTrip

2017-05-24, 23:48
@up. Przecież napisał, że to żart. Deklu.

Jedno jednak do zmiany ;) Amerykańscy Marines nie obrali udziału w operacji "Overlord" - walczyli z Japończykami :)

Co do samego ręcznika - idealny aby podłapać trochę opalenizny na którejś z normandzkich plaż :D
Szczerze, to wyj***ne mam, niech się martwią Ci których byli to żołnierze, niech zastanawiają się francuziki jaki mają do tego stosunek (szczególnie potomkowie żołnierzy dywizji SS Charlemagne :D ). Mogę powiedzieć jedno: gdyby tam byli czerwonoarmiści to pewnie bym kupił :D

~Velture

2017-05-25, 05:51
W sumie nie wiem o ch*j tyle szumu.

Jak ktoś zrobi wam koszulkę z terminatorem to będziecie w szoku jak odkryjecie, że terminator nie istniał?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-25, 08:03
Gentelcham napisał/a:

Niby fajny gadżet dla fana, ale obrazek na ręczniku przedstawiał amerykańskich marines podczas natarcia na plażę Omaha w Dzień D roku 1944.


Nie żebym się czepiał, ale skąd wiadomo, że to "Omaha" a nie "Utah"?

Velture napisał/a:

Jak ktoś zrobi wam koszulkę z terminatorem to będziecie w szoku jak odkryjecie, że terminator nie istniał?


Może terminator to zły przykład, ale...

Oj, ktoś się kiedyś może zdziwić...

Grymson

2017-05-25, 09:43
"Niby fajny gadżet dla fana, ale obrazek na ręczniku przedstawiał amerykańskich marines podczas natarcia na plażę Omaha w Dzień D roku 1944. "

Mogłeś dodać że Marines nie walczyli w Europie tylko na Pacyfiku z Japońcami.
Małe info a pewnie wielu zaglądających tutaj tego nie wiedzą :)

Ra...........hi

2017-05-25, 10:08
Co jak co, ale ręcznik sam w sobie fajny

jbone

2017-05-25, 15:07
każdego sk***ysyna który mówi że to fajny ręcznik teleportował bym na tamtą akcję. nie jestem ekspertem ale szacunek im się należy.Walczyli z pie**olonym hitlerem.

Gentelcham

2017-05-25, 15:25
Człowiek się uczy całe życie. ^_^

Dziś sie nauczyłem, że mandat to po angielsku na poziomie emigranta - pay paper. :D

PA...........SM

2017-05-25, 23:26
jbone napisał/a:

każdego sk***ysyna który mówi że to fajny ręcznik teleportował bym na tamtą akcję. nie jestem ekspertem ale szacunek im się należy.Walczyli z pie**olonym hitlerem.



Ty mały człowieczku, od Wielkiego Wodza III Rzeszy Adolfa Hitlera się odpie**ol!!!
Zamiast Adolfa, to sobie mokrą szmatę do ryja wsadź!!!

LongDistanceTrip

2017-05-26, 11:12
jbone napisał/a:

każdego sk***ysyna który mówi że to fajny ręcznik teleportował bym na tamtą akcję. nie jestem ekspertem ale szacunek im się należy.Walczyli z pie**olonym hitlerem.



Czerwone k***y też walczyły z hitlerem i co ? Mam ich szanować ? Powiedz to siostrze mojej babci która musiała się chować w wychodku przed gwałtem. Ciekawych rzeczy byś się dowiedział na temat szacunku.

Za co mam szanować amerykanów ? Wyzwalali polskie miasta od niemieckiego okupanta? Nie, amerykanie nas sprzedali właśnie za ta k***ę francję i za całe D-Day. Sukces tej operacji ostatecznie przypieczętował oddanie naszego kraju w ręce sowietów. To amerykanie z pełną świadomością pozwolili armii czerwonej (tfu!) burzyć, grabić i gwałcić Polskę bez umiaru. Mam ich szanować za potraktowanie naszych rodaków po wojnie jak śmieci ? A może za oddanie wszystkich informacji i polskich agentów w ręce NKWD ?

Hamburgery i brytole to takie samo ścierwo jak ruskie - wykorzystują nas jak najtańszą k***ę a my im jeszcze za to dziękujemy i zapraszamy do domu w nadziei na więcej. Najwyższy czas sobie to w końcu uświadomić i wyleczyć się z tego syndromu sztokholmskiego do k***y nędzy!

zygmunt151

2017-05-26, 16:47
żołnierze walczyli, generałowie ich posyłali, a wojne opłacały ich rządy. Szacunek dla pionków które wspierają takie działania politykó się nie należy, chyba że jesteś idiotą.

kilkanaście dni temu Trump podpisał kontrakt na sprzedaż broni Arabii Saudyjskiej za 100 bilionów dolarów. Jak sądzisz, zginie więcej cywilów czy żołnierzy? I jakich nacji/religii oni będą?

Adolf

2017-05-26, 16:57
Cytat:

amerykańskich marines podczas natarcia na plażę Omaha



US Marine Corps nie brał udziału we walkach w Europie. Na Omaha lądowały 1 i 39 Dywizja Piechoty i 2 bataliony Rangersów(2 i 5). Był nawet taki film z Lee Marvinem "Wielka czerwona jedynka" o szlaku bojowym 1 DP i to o niej będzie traktować gra.