18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zazdrosna o purchlaki

~Angel • 2019-08-28, 14:14
bo jej nikt nie chciał zrobić kaszojadka


kaRasioWieC

2019-08-28, 14:40
co z dzieciakami? Jakieś info? pie**olony kaszalot k***a.. ona miała nóż? CO za kurestwo

bercisko

2019-08-28, 15:02
Nie no k***a, jak by mi to tłuste k***iszcze zaatakowało nożem dziecko to nie pie**oliłbym się. Zdejmuję koszulkę, owijam przedramię i poświęcam je żeby dopaść kaszalota. Najwyżej mi szwy na łapę założą, żadna tragedia, ale z ryja babska nie byłoby co zbierać. Jakaś Grodzka albo Frankenstein to byłyby przy niej miss piękności. Sorki, ale mam dwie córki i nie mogę takich filmików bez emocji oglądać. Zanim by mnie odciągnęli krowa nie miałaby oczu, uszu, policzków i warg.

UkrytaPodNickiem

2019-08-28, 15:20
gdzie ten koleś ma jaja? rozj***łabym tej tłustej k***ie łeb

jajkob

2019-08-28, 15:34
Ja pie**ole inaczej byłem troche wychowany. Po pierwsze zabił bym k***e na miejscu. Roztrzaskał jej tłusty łeb o asfalt. A po drugie napie**alał bym wszystkie cioty wokoło co się tylko patrzyły i nic. Jak ta p*zda z telefonem co się tylko przyglądał.

Fo...........er

2019-08-28, 16:03
k***aaaaa co za anemik

loda_szmato

2019-08-28, 16:19
UkrytaPodNickiem napisał/a:

gdzie ten koleś ma jaja? rozj***łabym tej tłustej k***ie łeb



Też bym się nie zastanawiał tylko naj***ł i obezwładnił. Ale z drugiej strony, cholera wie co jej odpie**oliło. Jaką jeszcze broń miała (o ile to był nóż). Na jezdni napie**alać wieloryba tez niezbyt bezpiecznie. ch*jowo dzieci osierocić w głupi sposób.

UkrytaPodNickiem

2019-08-28, 16:41
loda_szmato napisał/a:

Też bym się nie zastanawiał tylko naj***ł i obezwładnił. Ale z drugiej strony, cholera wie co jej odpie**oliło. Jaką jeszcze broń miała (o ile to był nóż). Na jezdni napie**alać wieloryba tez niezbyt bezpiecznie. ch*jowo dzieci osierocić w głupi sposób.



nie wiem czemu ale coś czuje że po takiej akcji odcięłoby mi racjonalne rozumowanie i po prostu bym ją zatłukła

dertaz

2019-08-28, 16:49
Nie mam dzieci, nie lubię dzieci, ale taka akcja nie mieści mi się w głowie, na miejscu tego typa chyba bym ją zabił. Jedynie czym tłumaczę sobie zachowanie typa że był po prostu w totalnym szoku co się odj***ło dlatego prawie brak reakcji, no bo taka akcja to jakieś sf.

Kosmodysk

2019-08-28, 16:51
UkrytaPodNickiem napisał/a:

gdzie ten koleś ma jaja? rozj***łabym tej tłustej k***ie łeb



Zrozum, w pierwszej kolejności jest szok i obrona dziecka. Sprawdzenie co jest dziecku i pierwsza pomoc.
Szkoda psychiki dziecka.
A to zwierzę bym dorwał później, z dobrym planem podrzynania...

Lobo24

2019-08-28, 17:14
To nie był czasem Jaś i Małgosia?

JanekSzczepionjka

2019-08-28, 17:48
bercisko napisał/a:

Nie no k***a, jak by mi to tłuste k***iszcze zaatakowało nożem dziecko to nie pie**oliłbym się. Zdejmuję koszulkę, owijam przedramię i poświęcam je żeby dopaść kaszalota. Najwyżej mi szwy na łapę założą, żadna tragedia, ale z ryja babska nie byłoby co zbierać. Jakaś Grodzka albo Frankenstein to byłyby przy niej miss piękności. Sorki, ale mam dwie córki i nie mogę takich filmików bez emocji oglądać. Zanim by mnie odciągnęli krowa nie miałaby oczu, uszu, policzków i warg.



... Wstawaj zesrałeś się

mrokussw

2019-08-28, 17:52
Dziewczynka została ugodzona w tętnice i niestety zmarła, chłopak w ramię, a grubą złapali :-(

UkrytaPodNickiem

2019-08-28, 18:09
mrokussw napisał/a:

Dziewczynka została ugodzona w tętnice i niestety zmarła, chłopak w ramię, a grubą złapali



jakieś źródło?

Syn_Milionera

2019-08-28, 18:23
mrokussw napisał/a:

Dziewczynka została ugodzona w tętnice i niestety zmarła, chłopak w ramię, a grubą złapali



Jak podajesz jakieś kocopoły to podawaj do tego źródło.