18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zayebał lowkinga na głowe!

svirusx • 2021-06-30, 09:25
Jak w tytule, dzieciak idealnie zsynchronizował się z piłką i pędzącą w locie stopą...



i jeb ryjem na glebe!

Znawca_Cipek

2021-06-30, 09:58
To tak,jak ja wczoraj zamknąłem drzwi balkonowe razem z ręką córki. No i domknąć się nie chciały, więc dopychałem dwa razy. A ta się drze. A ja mówię,żeby się nie darła,bo na balkon już nie wyjdzie, bo za późno. I dopycham dalej :mrgreen: A potem: o k***a! Musiałem dmuchać i masować 8-)

Driver19cm

2021-06-30, 10:35
Cytat:

To tak,jak ja wczoraj zamknąłem drzwi balkonowe razem z ręką córki. No i domknąć się nie chciały, więc dopychałem dwa razy. A ta się drze. A ja mówię,żeby się nie darła,bo na balkon już nie wyjdzie, bo za późno. I dopycham dalej A potem: o k***a! Musiałem dmuchać i masować



Fajnie, że się tym z Nami dzielisz

Ale to tylko pokazuje, że jesteś zwykłym cymbałem

ALEROBAL

2021-06-30, 10:44
Dobrze że nie umie kopać w piłkę bo gdyby umiał to dziecko leżałoby połamane

serek2000

2021-06-30, 11:25
Driver19cm napisał/a:

Fajnie, że się tym z Nami dzielisz
Ale to tylko pokazuje, że jesteś zwykłym cymbałem



Czyżby trauma z dzieciństwa?

S.Cat

2021-06-30, 13:47
Piękny umysł.Z gówniaka wyrośnie konkretny matematyk.

NiemiecWaszPan

2021-06-30, 15:43
Znawca_Cipek napisał/a:

To tak,jak ja wczoraj zamknąłem drzwi balkonowe razem z ręką córki. No i domknąć się nie chciały, więc dopychałem dwa razy. A ta się drze. A ja mówię,żeby się nie darła,bo na balkon już nie wyjdzie, bo za późno. I dopycham dalej A potem: o k***a! Musiałem dmuchać i masować



Ale z ciebie leszcz. Ja bym wypieprzył tą twoją córke przez balkon.

Driver19cm

2021-06-30, 16:00
Cytat:

Ale z ciebie leszcz. Ja bym wypieprzył tą twoją córke przez balkon.



Wstaw sobie zjebie zdjęcie kolejnego tłustego, starego faceta

A od jego córki się odpie**ol

NiemiecWaszPan

2021-06-30, 16:32
Driver19cm napisał/a:

Wstaw sobie zjebie zdjęcie kolejnego tłustego, starego faceta



Spodobała ci się fotka i potrzebujesz więcej, żeby sobie konia zwalić? Poszukaj se w necie, zjebie.

nespriv

2021-06-30, 21:29
Słońce narodu Kim Dzong Un to potrafi!!

Cezar87

2021-07-01, 00:00
Spokojnie od wrzesnia te wszystkie nasze "sadole" do szkoly pojda , a czesc do sredniej szkoly poprosze materialy wlasne jak was przywitaja w nowej szkole starsi koledzy ;)

ander455

2021-07-01, 00:12
Driver19cm napisał/a:

Fajnie, że się tym z Nami dzielisz
Ale to tylko pokazuje, że jesteś zwykłym cymbałem



Twój komentarz pokazuje żeś pedał. Przepiękna historia a Ty ćwoku niszczysz ducha narodu... ehhh.... przez takie pipy jak Ty ten portal się tiktokuje

silesian171

2021-07-01, 08:22
wiem że to już historia ale gościu zachował się jak Krychowiak na meczu za Słowacją.

TorkilKoval

2021-07-01, 08:43
Znawca_Cipek napisał/a:

To tak,jak ja wczoraj zamknąłem drzwi balkonowe razem z ręką córki. No i domknąć się nie chciały, więc dopychałem dwa razy. A ta się drze. A ja mówię,żeby się nie darła,bo na balkon już nie wyjdzie, bo za późno. I dopycham dalej A potem: o k***a! Musiałem dmuchać i masować



Niech zgadnę. PiS i zawodówka skończona? A dzieci trzeba wychowywać twardo!