18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawracanie ze skutkiem śmiertelnym

TT4 • 2018-08-24, 15:02
Brak info co do stanu zdrowia kierowcy samochodu. Motocymbał natomiast poniósł śmierć z przyczyn dla siebie naturalnych. 8-)


kickyourheadoff

2018-08-24, 15:43
wygląda to jak ewidentna wina kierowcy samochodu, a nie do końca tak jest. Często zdarza się, że motocykliści jadą z taką prędkością, że kierowca nie ma czasu reagować. Patrz przykład wypadku młodego Wałęsy, który jechał 3x tyle ile było można w tym miejscu, a kierowca nie docenił rywala

mygyry

2018-08-24, 16:01
kickyourheadoff napisał/a:

wygląda to jak ewidentna wina kierowcy samochodu, a nie do końca tak jest. Często zdarza się, że motocykliści jadą z taką prędkością, że kierowca nie ma czasu reagować.


Ale zdajesz sobie sprawę, że facet zawraca z prawego pasa i musiał by jeszcze przeciąć ten pas zieleni, albo jechać pod prąd?

TT4

2018-08-24, 16:09
mygyry napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę, że facet zawraca z prawego pasa i musiał by jeszcze przeciąć ten pas zieleni, albo jechać pod prąd?

Wydaje mi się jednak, że jest zwykła trasa dwukierunkowa a pas zieleni oddziela tylko wyasfaltowany parking jakiegoś zajazdu gdzie umieszczona jest kamera. Choć owszem na pierwszy rzut oka wygląda to na coś w rodzaju ekpresówki.

jw_amigowiec

2018-08-24, 22:04
Na początku, jak zaczęli biec w stronę wypadku to miałem mindfuck. Co to autko takie malutkie? A tam jest z górki. Perspektywa ma znaczenie. :D

Tryper

2018-08-24, 23:46
Wszyscy pobiegli najpierw do samochodu, przypadek ? :D

Ow...........an

2018-08-25, 00:23
mygyry napisał/a:


Ale zdajesz sobie sprawę, że facet zawraca z prawego pasa i musiał by jeszcze przeciąć ten pas zieleni, albo jechać pod prąd?



Ale zdajesz sobie sprawę jaką głupotę palnąłeś?
Ja wiem, że u Ruskich "wsjo balszoje" - wszystko wielkie, ale pas zieleni 5 razy szerszy niż sama jezdnia. to nawet jak na sowieckie warunki pewna przesada.
0:36-0:42 to zwykła dwukierunkówka, a facet z pobocza włącza się do ruchu.

kanibal000

2018-08-25, 00:24
Jebac Cie az Ci ku*as przez dupe gardłem wyjdzie

Insaner

2018-08-25, 00:41
Też wydaje mi się, że to zwykła droga dwukierunkowa po 1 pasie w każdą stronę. Gdyby to była 2 pasmowa ekspresówka/autostrada to z góry nie zbiegłoby tyle osób... no bo co - zdążyliby wyhamować akurat w miejscu wypadku, zostawić samochody i pójść udzielać pomocy? Na górze jest jakiś parking.

W tej sytuacji tak czy inaczej winny jest kierowca. On nie tyle zaczął zawracać co po prostu wjechał z pasa zieleni na jezdnię wymuszając pierwszeństwo. Powinien za coś takiego dostać tyle co za morderstwo.

Chyba, że to zwykła droga z ograniczeniem prędkości do 50km/h. Wtedy uznałbym motocyklistę za samobójcę.

dabster

2018-08-25, 00:51
Cymbałem jest kierowca i nie byłbym zmartwiony wiadomością, że zginął również. Zamierzając zrobić tak popie**olony manewr jaki on próbował trzeba się dokładnie rozejrzeć. A jak się nie widzi maszyny która w dodatku ma zawsze fabrycznie włączone światła to do okulisty.
A perspektywa w filmiku mnie rozj***ła też, jak wbiegli na tą skarpę która wziąłem za pas zieleni to myślałem że to autko na pilota czy coś

lilmuzynio

2018-08-25, 10:43
Gdyby motop*zdeczka nie cisnęła to by nie zginęła. Morał jest prosty i niektórym znany - nie zapie**alaj na kółeczkach to nie będziesz pogrzebany. Wina motocyklisty ewidentna - jechał dużo szybciej niż stanowi ograniczenie prędkości, dlatego też kierowca samochodu nie mógł się spodziewać nadjeżdżającego pojazdu.

lordindycznik

2018-08-25, 10:56
Zakładam, że prędkośc motocyklisty nie była jakaś zawrotna. Każdy tak ciśnie po tych motocyklistach. Sam nim jestem i szczerze mam to w ch*ju co kto o mnie mówi. W tym sezonie jest taki wysyp debili w puszkach jak nigdy dotąd. W tamtym sezonie miałem z 4 akcje gdzie rozj***łbym się przez własną głupotę i z 10 akcji spowodowanych głupotą puszki. Natomiast w tym roku już przestałem liczyć..... Za każdym razem to puszka odpie**ala :) Najzabawniejsze jest to, że jak się zatrzymasz obok i mówisz do niego wysiadaj to zamykają drzwi i łeb w dół :D I kto tu jest p*zda :D

Ch...........KI

2018-08-25, 20:00
@up... stul dziub motop*zdeczko :mrgreen:

ellsworth

2018-08-26, 18:23
dabster napisał/a:

Cymbałem jest kierowca i nie byłbym zmartwiony wiadomością, że zginął również. Zamierzając zrobić tak popie**olony manewr jaki on próbował trzeba się dokładnie rozejrzeć. A jak się nie widzi maszyny która w dodatku ma zawsze fabrycznie włączone światła to do okulisty.
A perspektywa w filmiku mnie rozj***ła też, jak wbiegli na tą skarpę która wziąłem za pas zieleni to myślałem że to autko na pilota czy coś


Kierowca jasnowidzem nie jest. Wiele takich wypadków jest wg. scenariusza - patrzy w lusterka i nikogo nie ma. Zaczyna manewr, no ale niestety zapie**alający z prędkością światła idiota jest tak szybki że nie ma szans manewru zakończyć. Gdzie tu wina kierowcy? Że do wróżbity Macieja nie wykręcił w międzyczasie? Dlatego do jasnej k***y drogi szybkiego ruchu mają zupełnie inne parametry techniczne niż zwykłe ulice. Przede wszystkim pod kątem promieni łuków tak poziomych jak i pionowych od których zależy nie tylko z jaką prędkością możesz go pokonać, ale też z jakiej odległości ciebie widać na drodze!