18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zawracanie autokarem na trasie Częstochowa-Radomsko

nowynick • 2015-07-22, 12:32
pełen dzieci autokar o nr rej. TSA JE93 (własność caritas Sandomierz) odpie**ala manewr zawracania na trasie szybkiego ruchu. Mam nadzieje, że gość straci prawo jazdy...


kaiel

2015-07-22, 12:40
juz jedni debile probuja odebrac wszystkim prawo jazdy może starczy

nowynick

2015-07-22, 13:02
Up

nie jestem za odbieraniem prawa jazdy jak leci każdemu (z wyjątkiem kobiet, ale to dla ich dobra;) ). Ostatnie przepisy z przekroczeniem o 50km/h to idiotyzm w czystej postaci niedostosowany do realiów polskich dróg - wiocha dwa budynki gospodarcze, cztery siedliska - obszar zabudowany na długości 6 kilometrów!

To samo z piciem piwa w jakiś logicznych ilościach - zanim zlinczujecie - w jakimś programie udowadniali, że 25 latek po dwóch piwach ma refleks 60 latka - to albo dać młodemu 2 piwka rąbnąć (przecież taką ilością nikt się nie upije) albo zakazać jazdy po 60 roku życia... zdecydować się k***a...poza tym jest wiele krajów w UE gdzie napić się kierowca może, wszystko z umiarem...

IOI

2015-07-22, 13:02
a byl tam zakaz zawracania, bo nie widze znaku na filmie?

nowynick

2015-07-22, 13:04
Up

nie moje nagranie, nie wiem

chester

2015-07-22, 13:12
Pewnie McDonald’sa minęli i musiał się wracać. :amused:

Dr.Mengele

2015-07-22, 13:36
A wystarczyło się zatrzymać na 30 sekund i go puścić, ale polskie dziady lumpy cebulaki polaczki pie....lone wolały potrąbić i ruszyć z p*zdą swoim j***nym passacikiem TDI z przebiegmiem 900tys od dziadka z niemiec! Każdy może się pomylić, typek może ominął zjazd i musiałby nadrobić parenaście kilometrów, jako kierowca jest rozliczany z każdego litra paliwa... nawet nie wiecie jak ciężko jest się skupić jeśli z tobą jedzie 40 rozwydrzonych bachorów które drą mordę i rzucają jedzeniem...jak ja tego kraju nienawidze, a i zapomniałbym...

...j***ć po!

rai87

2015-07-22, 13:44
IOI napisał/a:

a byl tam zakaz zawracania, bo nie widze znaku na filmie?



:facepalm2: Trasa szybkiego ruchu = droga ekspresowa = zakaz zawracania z automatu. Pomijam fakt, że wzdłuż ciągnie się linia ciągła zakazująca przejazdu za nią. Mam nadzieję, że nie posiadasz prawa jazdy.

@Dr.Mengele: Idiotów nie sieją. Nie trudno nie zgodzić się z tym przysłowiem, bo jesteś jego idealnym przykładem. Gość primo łamie przepisy ruchu drogowego, po drugie primo utrudnia ruch i po trzecie primo, primo ultimo stwarza bezpośrednie zagrożenie w ruchu lądowym.

Zużycie paliwa? Kogo to k***a obchodzi? Jakaś taryfa ulgowa, czy co? Popełnił błąd, niech płaci. No i nie wiem co ma do tego polityka, myślisz, że inne ugrupowanie polityczne pozwoli łamać przepisy? pie**olnij się w główkę. A jak nie lubisz Polski, to wy... wróć! oddal się w bliżej nieokreślonym kierunku!

iamthelaw

2015-07-22, 14:52
Nie ma czegoś takiego jak trasa szybkiego ruchu. Są drogi zwykłe, ekspresowe i autostrady. Tam nie można zawracać choć jest to droga zwykła (tyle że ma po dwa pasy w każdym kierunku), gdyż w tym miejscu jak i przy każdym takim przelocie na tej drodze stoją znaki "nakaz jazdy prosto". Nie można tam ani zawracać, ani skręcać w lewo.

Nikodem_Szulcc

2015-07-22, 14:57
rai87 Ty polaczkowy śmieciu !!!!

k***a jak czytam takie wypociny ludzi to mam wrażenie, że nigdy nie byli za kierownicą a nawet na miejscu pasażera.
Gośc sie pomylił to se zawraca, wbił kierunek i zawraca bo tak mu wygodnie szybko.

Powoduje zagrożenie?? - Chyba dla Ciebie jak jeździsz naj***ny i nie widzisz autobusu w poprzek drogi postawionego, wystarczy przyhamować, zmienić pas i se jechac, ale nie trzeba potrąbić no bo w takich sytuacjach przypomina sie ze to k***a zacofany kraj.

Tak jak czesto w Warszawie widze, jak ktos nie zdąży przepie**olić przez skrzyżowanie bo korek a ktoś komu juz swieci sie zielone podjedzie i trąbi jak poj***ny, to co ma koles wyjść i przenieś ten samochod???
Gadałem kiedyś z kierowcą autokaru co sobie po świecie śmiga i chłop powiedział, że takie zachowanie to jeszcze tylko w Polsce i czasem u ruskich.

Nie mówie już o jeździe na suwak czy o wpuszczaniu z podporządkowanej, bo takie ofermy jak kolega wyżej pewnie nie mają o tym pojęcia a najwiecej pie**olą

I dlatego własnie tu sie nie tylko jeździ tak ciężko ale i żyje, bo raz to poj***ny rząd a dwa to zj***ne jednostki broniące "prawa" tylko wtedy kiedy im wygodniej !!!

A tak apropo - Lubie i kocham swój kraj ale takie p*zdy jak RAI87 powinny stąd sp***alać, bo to taki tok myślenia jest nazywany polszowatością, cebulowatością itd.

morfeusz_123

2015-07-22, 17:05
@UP:
Ty tak na poważnie, czy jaja se robisz?
Co innego złamać przepisy osobówką w mieście,
a co innego takie rzeczy odpie**alać autokarem, z dziećmi, na drodze szybkiego ruchu.

rai87

2015-07-22, 18:11
@B00mba0018
Myślałem, że tacy debile jak ty nie istnieją. Mógłbym zwyzywać, wyśmiać i podważyć każdy punkt twojego debilnego wywodu, ale sam wiesz... głupim się ustępuje.

krzyks

2015-07-22, 19:40
Każdy, kto uważa, że kierowca MÓGŁ to zrobić, niech poczyta o dzisiejszym wypadku na A2... to tak dla przykładu. Wypadków po takich akcjach jest mnóstwo. Skoro co niektórzy twierdzą, że nie ma w tym nic nagannego... to co się stanie, jak CO 500 metrów ktoś będzie zawracał w ten sposób? Ten pseudokierowca stworzył co najmniej DWA zagrożenia. Dla tych jadących za nim ... tak się tworzy karambol, dla tych, co musieli zwalniać, coby go puścić... TAK... tak się tworzy karambol. ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto takiego czegoś się nie spodziewa. Ktoś uważa, że kierowca autobusu NIE będzie winny, gdy dojdzie do wypadku?

makss10

2015-07-22, 20:15
Sandomierz - miasto zbrodni :D

jan.rzut

2015-07-22, 20:16
@ B00mba0018 duże piwo dla Ciebie. Popieram i się zgadzam.
Kiedyś zablokowałem trzy pasy przewożąc łódkę w dużym zachodnim mieście. Nikt nie trąbił, najbliżej znajdujący się kierowcy wytłumaczyli mi spokojnie drogę, pojechałem dalej.


Wy wszyscy przestrzegający prawo, pewnie u tatusia na dzidzie siedzicie kierując, w tym j***nym kraju nie da się przestrzegać prawa, zjeby.