18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zawodowy kierowca

TT4 • 2016-11-27, 23:14
Ma skill sk***esyn...


Moby_Dick

2016-11-27, 23:19
- Halo, policja? Chciałbym zgłosić..
- Spokojnie, nasi są już na miejscu.

SanicHegehog

2016-11-27, 23:25
Zabrać uprawnienia na wszystkie kategorie i taką karę doj***ć, żeby jedyną rzeczą, którą by kiedykolwiek prowadził, byłaby taczka z liśćmi podczas jesiennych porządków.

Sabajone

2016-11-28, 00:51
SanicHegehog napisał/a:

Zabrać uprawnienia na wszystkie kategorie i taką karę doj***ć, żeby jedyną rzeczą, którą by kiedykolwiek prowadził, byłaby taczka z liśćmi podczas jesiennych porządków.



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!

bloodwar

2016-11-28, 07:53
@Sabajone - widać że nagrywający robił to z mostu, zza zaciemnionego mostu nie widać za dobrze co się dzieje. Z drugiej strony kierownik zastawu też nie miał zbyt wielkiego wyboru, pewnie most był za niski więc i tak by nie przejechał a wiecej zamieszania by spowodował jakby zaczął się cofać po swoim pasie do najbliższego miejsca gdzie można zawrócić

Misiek_KRK

2016-11-28, 08:26
bloodwar napisał/a:

...pewnie most był za niski więc i tak by nie przejechał a wiecej zamieszania by spowodował jakby zaczął się cofać po swoim pasie do najbliższego miejsca gdzie można zawrócić


Zauważ, że kierowca ciężarówki aby dotrzeć do tego miejsca musiał przejechać kawał drogi pod prąd. Więc nie o wysokość mostu tu chodził. Na filmie widać że prawy pas zjeżdża tak jakby do miasta, a lewy i środkowy sa pasami szybkiego ruchu. Kierowca ciężarówki, zjechał za wcześnie do miasta i żeby nie krążyć to wolał wjechać pod prąd i zawrócić. Powinni zabrać ch*jowi prawko na kilka lat.

Wiochmen

2016-11-28, 10:09
i to dlatego bo h*jowi nie chcialo sie jechac pare km dalej...

SanicHegehog

2016-11-28, 11:06
Sabajone napisał/a:

Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!


Twierdzę, ze idąc Twoim tokiem rozumowania, należy naj***ć temu, co uderzył w auto jadące pod prąd na jakiejś autostradzie, a nie temu, co pod prąd jedzie. Logika powala.
Stawiasz postulat, że wszyscy widzieli co się święci. W 50 sekundzie można zauważyć, że to jest końcówka zakrętu na tej drodze, i to jeszcze lewego, więc ruch jadący z przeciwka mógł całość zasłaniać. Tyle wiadomo na pewno, o Twoich stwierdzeniach tego powiedzieć nie można.

tarcer123

2016-11-28, 13:22
Nie widzicie że to jakaś ekspresówka albo droga szybkiego ruchu? Kierowce zestawu poj***ło że zdecydował się na nawrotkę. Nie raz zdarzyło mi się poj***ć zjazdy z autostrady albo ekspresówki ale nigdy nawet nie przeszło mi przez myśl żeby odejbywać takie maniany. Wole już nawet się spóźnić czy kręcić dodatkową pauzę. Co innego zaryzykować z zakazem tonażowym a co innego życie innych ludzi. Praca jest ważna ale nie najważniejsza.

disturbed666

2016-11-28, 15:47
jeszcze na policje trafil hehe

tarcer123

2016-11-28, 16:16
Sabajone napisał/a:



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



A to że Twój koment dostał najwięcej piwek świadczy ilu na tym portalu jest gimnazjalistów. A widzisz że on przejeżdża przez obszar wyłączony z ruchu???

Ty i inne głąby co go popierają: myślicie że dlaczego na autostradach, drogach ekspresowych i szybkiego ruchu jest zakaz zawracania, cofania, zatrzymywania się w miejscach innych niż MOP-y?

Mam nadzieje że Twój wiek w profilu jest prawdziwy a ten komentarz to taki CZARNY HUMOR. ;) I mimo wszystko liczę że NIE masz prawka.

rufuskask

2016-11-28, 17:30
Sabajone napisał/a:



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



To ja ci jebnę w ten pusty łeb jak będziesz odwrócony. Przecież każdy może dostać wpie**ol więc powinieneś uważać.

Blackdevil

2016-11-28, 17:59
Sabajone napisał/a:



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



Może ten pierwszy widział ale widać wyraźnie, że ten drugi w niego walną i poleciał na tira

St...........on

2016-11-28, 18:13
Sabajone napisał/a:



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!



Co ty pie**olisz?!?!? Ten idiota nie miał prawa tam być z tym składem pod prąd, nie mówiąc już o takim poj***nym manewrze, nie upewniajac się, że nic nie jedzie. j***ny kamaikaze i tyle, powinni mu doj***ć paragrafy za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.

hkz

2016-11-28, 19:20
Sabajone napisał/a:



Co ty pie**olisz?! :wtf:
Jeżeli ci idioci nie widzieli klocka składającego się od dłuższego czasu to ja im bym dał nie mandat a nagrodę Darwina! Przecież taki zestaw jest widoczny z kilometra! Co oni tam tymi piździkami 300 lecieli?!

Chcesz czy nie to jesli nie zjechales w dobry zjazd na autostradzie to :doggy: nascie kilometrow do nastepnego :jezdziec: a nie zawracasz kierba na srodku 3 pasmowki