18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zawalony robotą

~_Yarko_ • 2022-07-10, 15:02

Uciec, ale dokąd?

marcino_zly

2022-07-10, 15:27
Ja pie**ole nawet tych ludzików nie zauważyłem tylko gapiłem się w rolkę i myślałem że chińczyka wciągnie i przenieśli a tu taka niespodzianka!
Takie malutkie to się wydaje dopóki się nie zobaczy jak sp***alają!

lysymisio6969

2022-07-10, 16:08
jestę ekspertę
pie**olnęło mocowanie mostu suwnicy do jej czołownicy(spada po moście w 9s), możliwe, że przykręcona na chybił trafił. tradycyjnie upadek suwnicy powodowany jest jej zukosowaniem (jedna czołownica jedzie szybciej od tej po drugiej stronie) ewentualnie nierównoległością torowiska ale tutaj to nie miało miejsca, suwnica stoi w miejscu.

te iskierki po lewej jak suwnica spada to prawdopodobnie zerwane przewody ją zasilające

Siriuz

2022-07-10, 16:48
Czysta podłoga, piwko

hardowski

2022-07-10, 18:21
Siriuz napisał/a:

Czysta podłoga, piwko



Nowo wybudowany zakład, to czego oczekujesz? :roll:

Ko...........ik

2022-07-10, 18:32
lysymisio6969 napisał/a:

jestę ekspertę
pie**olnęło mocowanie mostu suwnicy do jej czołownicy(spada po moście w 9s), możliwe, że przykręcona na chybił trafił. tradycyjnie upadek suwnicy powodowany jest jej zukosowaniem (jedna czołownica jedzie szybciej od tej po drugiej stronie) ewentualnie nierównoległością torowiska ale tutaj to nie miało miejsca, suwnica stoi w miejscu.
te iskierki po lewej jak suwnica spada to prawdopodobnie zerwane przewody ją zasilające



Suwnica stoi w miejscu ( no do póki nie zaczęła spadać ) . Przyczyna prosta . Wykonana z chinium . To jest niskiej jakości odmiana gównolitu . Jak wszystko w tym kraju .

HermanVonSztolc

2022-07-10, 18:45
Korbotronik napisał/a:

Suwnica stoi w miejscu ( no do póki nie zaczęła spadać ) . Przyczyna prosta . Wykonana z chinium . To jest niskiej jakości odmiana gównolitu . Jak wszystko w tym kraju .



Jak jesteś w stanie tam wybudować 50 pietrowy wierzowiec w miesiąc... to co sie dziwisz... fabryka teź pewnie powstała w tydzień .XD

Kurisu

2022-07-10, 20:41
Trochę smutek bo tym razem to nie wina pracownika, że dał się wciągnąć pchająć łapę do maszyny albo przysypiając na zmianie a po prostu konstrukcja z gównolitu dawno przeciążona.

kdominik

2022-07-11, 15:45
Jean-Claude Van Damme by wiedział.

Zasysacz

2022-07-12, 01:35
Jak to papier to ten balot miał z 50 ton kulgnął by się na koniec hali i materiał na harda prima sort :)