18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

~Sunday • 2019-06-25, 08:41

Wk***ili się na ostro :roll:

pitteroo

2019-06-25, 08:46
A gdzie jest Bodnar ja siem pytam?

cypa

2019-06-25, 08:52
Czy ten Super Pies napie**alał podejrzanego saperką??

mianas

2019-06-25, 09:02
Bodnar Bodnar PODaj łapę bo mi rozwalą czapę...

cypa napisał/a:

Czy ten Super Pies napie**alał podejrzanego saperką??



tak szpadel ma na kodowców

boss.

2019-06-25, 09:58
Wpie**ol właściwy będzie na komendzie.To był przedsmak.

de_Sade

2019-06-25, 10:07
Jak byście byli oddziałem specjalnym i dojeżdżali na interwencje Lublinem, to też byście byli rycerzami saperki!

NyanWarrior

2019-06-25, 10:58
I tak to powinno wyglądać jakby nasi tak zatrzymywali to by był miód malina :) pokazywać później w szkołach takie przykładowe zatrzymania tego typu to gówniarzeria by się bała po 23 na ulicy pokazać XD

EvilDog

2019-06-25, 11:11
Tak w Rosji zatrzymuje się opozycjonistów / zwykłych śmiertelników

A tak się zachowuje policja kiedy zatrzymują kogoś z poza zwykłych śmiertelników , więc nie spuszczajcie się z tym "To jest policja !" , "u nas w Polsce by się tak przydało" ,"tam się nie pie**olą"




McQurwa

2019-06-25, 12:15
Rzepliński frajerze! to już nie jest kupa mięsa, to mielone!

xmen

2019-06-25, 13:59
Zezwierzęcenie policjantów ponad miarę. Traktują człowieka jak śmiecia. Jak zatrzymany może leżeć w takim skwarze bez nakrycia głowy??? Ja się pytam....

koshlatuy

2019-06-25, 15:37
Dobrze, że nie dali mu broni.

MrFalken

2019-06-25, 16:28
Rok 2022 - Armia Zbawienia wykształcona ustawą z Wojsk Terytorialnych wyłapuje ostatnich pogan, którzy uchylili się od ustawowego niedzielnego obowiązku uczestnictwa w mszy świętej i próbowali przedostać się na Słowację w celu zakupu zimnego browara...

Musashi_Miyamoto

2019-06-25, 16:55
Dla mnie to podstawa takie zachowanie w działaniu Specjalnych Jednostek. Szybę szybko rozbili by nie widział ilu ludzi go atakuje i jak się ustawiają. Wyciągnęli i zaczęli bić by ciężko było analizować jakiekolwiek działanie odwetowe... Leżysz i czujesz ból i tyle nic nie zrobisz to nie film. Tu możesz tylko nie dać się zaskoczyć a w pojedynku nie masz szans jak już dałeś się zaskoczyć. Na pewno kacapy to nie GROM czy JWK Komandosi i wiele innych ale jakoś tam sobie po swojemu radzą.

mesjans

2019-06-25, 17:58
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Dla mnie to podstawa takie zachowanie w działaniu Specjalnych Jednostek. Szybę szybko rozbili by nie widział ilu ludzi go atakuje i jak się ustawiają. Wyciągnęli i zaczęli bić by ciężko było analizować jakiekolwiek działanie odwetowe... Leżysz i czujesz ból i tyle nic nie zrobisz to nie film. Tu możesz tylko nie dać się zaskoczyć a w pojedynku nie masz szans jak już dałeś się zaskoczyć. Na pewno kacapy to nie GROM czy JWK Komandosi i wiele innych ale jakoś tam sobie po swojemu radzą.



Gość pełnił funkcję zrobienia pajęczyny na przedniej szybie by utrudnić widoczność w razie gdyby udało się mu w jakiś sposób odjechać. A że po wyjęciu typa z auta gość z saperką poczuł się już nie potrzebny to mu ją jeszcze nakładł na tyłek.

vulkodlak

2019-06-25, 22:16
Akcja ustawiona na potrzeby propagandy. Rosyjska telewizja uwielbia pokazywać takie historyjki żeby naród myślał że władza jest silna.