18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

szymy • 2015-07-30, 03:56
Dziwna akcja tajniaków w Legnicy - wygląda trochę jak scena z serialu W11.


krykoz

2015-07-30, 16:22
czytam wasze komenty i się łapie za głowę, wchodzą na chatę komuś kolesie z jakąś brzydką jak gówno babą i mówią że są policjantami, równie dobrze to mogli być podrabiańcy, korona im z głowy by spadła jakby pokazali legitymację... a dla tych co mówią że koleś powinien spokojnie wsiąść do tego samochodu to ch*j w dupę, życzę wam byście mieli podobną sytuacje, by ktoś wam wmówił że jest policjantem, ani munduru, ani radiowozu, ani legitymacji, jedynie co to powiedzieli że są policją, wrzucił was do samochodu, wywiózł gdzieś w p*zdu i was tam wyj***ł w dupę

14...........ty

2015-07-30, 16:46
krykoz, no to skoro już wiedzą, że to policja to po ch*j się stawiają? duma urażona! do sądu, nagrywać zbierać dowody! to jest to same tępe myślenie murzynów amuryce. Jakby byli niewinni to by pojechali wyjaśnili i potem się sądzili, ale odpie**alają burdy jak zwierzęta.
Poza tym jakoś nie jestem skłonny uwierzyć w wersję tych "pokrzywdzonych obywateli". ale ani mnie ani, ani ciebie innych sadoli tam na miejscu nie było, mamy tylko wycięty z kontekstu filmik jak koleś leży na glebie, bo pewnie miotał się jak poj***ny i nie słuchał z czym przyszli policjanci. Z modrą i z pięściami! bo naruszają jego prawa, tak się zachowuje bydło.

Policeman

2015-07-30, 18:26
Co mieli zrobić? To bardzo proste, naprawdę bardzo proste, ale do tej tajnej służby przyjmują tylko "wybitnych" najlepszych z najlepszych i to WCALE nie po znajomościach, dzieciak udający policjanta [nawet jak nim jest, to naprawdę wstyd się przyznawać] siedzi na typie i nie wie co robić, łysy z brzuchem nie umie wezwać wsparcia, posłuchajcie przez chwilę co on gada, to jakiś kabaret i ta panna, która mogłaby siłować się z podrzędnych 11-latkiem i to wciąż z różnym skutkiem. Jeśli to tacy tajniacy, prawda jest taka, że powinni mieć broń w samochodzie, ten łysy powinien zamiast k***a prowadzić ploteczki przez komóreczkę albo ta pipka dziewczynka udająca policjantkę, powinni pokazać blachy, a następnie wyciągnąć broń i rozkazać by nie zbliżali się do nich, gdy wykonują czynności służbowe. Tymczasem co się dzieje, panienka stoi z boku i zaraz ma ochotę się popłakać, bo patole są niemiłe, łysy tak się boi, że odszedł na kilka metrów, a chłopczyk policjant siedzi na typie i nie wie co robić, oprócz tego wdają się w jakieś pyskówki, jakiś debil biega dookoła nich. Równie dobrze typ mógł wyjąć im z samochodu klamkę i odstrzelić tę trójkę pajaców.

TEN FILM TO DOBITNY PRZYKŁAD TEGO, ŻE POLACY POWINNI WALCZYĆ O PRAWO DO POSIADANIA BRONI PALNEJ, bo jeśli tak ma wyglądać policja przyszłości, to równie dobrze można wzywać ekipę tęczowych misiów czy kucyki, to jest żenada. Wmawianie ludziom, że taka policja stopi na straży porządku to jest bezczelność. Gdzie są jakieś testy? Dajcie tym ludziom w szkołach poważne i trudne testy, nie przyjmujcie kobiet bo poprawność polityczna, dajcie im dobre pensje, dobry sprzęt i zmieńcie prawo, policja w tym kraju to niestety dno służb, zaraz obok straży miejskiej.

Aha na koniec, dla top komentarza: tak, powinni wyjąć broń, mają do tego prawo, gdy czują się zagrożeni, na ich miejscu czułbym się zagrożony, bo gość siedzi tyłem do kilku dresików, panieneczka nie jest żadnym wsparciem, a łysy zaabsorbowany jest rozmową przez komórkę.

Ghettur

2015-07-30, 18:38
Moje miasto takie piękne... jak nie gimba bijąca menela, to kolejne patusy walczą z policja, trzeba sp***alać z tego miasta :noga:

tranzystor

2015-07-30, 18:59
jasiek.kulaga napisał/a:

to jest kryminalna? ewidetnie widac ze leszcze, ktorym wujki i tatki zalatwily posade w policji... 2 gnojkow goscia z kryminalnej zalatwilo i obezwladnilo, no smiech na sali :D



Niekawe, jak Ty byś sobie poradził komandosie z dwójką napastników, więdząc, że nie możesz przypie**olić, bo patusy filmują.

mistrz173

2015-07-30, 19:57
misiorysio i inne zjeby - pokażcie mi w którym normalnym kraju tak się robi... takie zatrzymanie to ja mogę z ziomkami z techbazy zrobić. k***a jeżeli ktoś twierdzi, że jest policjantem (a tutaj napewno tak było zaraz przed zatrzymaniem), a nie jest umundurowany to ma psi obowiązek wylegitymować się... zatrzymanemu i innym którzy są świadkami zajścia. To tutaj to albo jakaś ch*jowa prowokacja, albo naprawdę porażka polskiej "policji" - niestety jedno jest bardzo podobne do drugiego. A swoją drogą gdyby w polsce było prawo do noszenia broni to taka akcja by się dość szybko skończyła.

szlovak

2015-07-30, 21:24
Zaskakujące jest jacy mądrzy są tu niektórzy bazując na kawałku nagrania i biorąc za pewnik jak świętość objawioną wypowiedzi gówniarzy z filmu. I do tego pomysły jeszcze żeby dać broń wszystkim. Lepiej już zostawić dopalacze w spokoju i dać naturze oczyszczać się samej bez konieczności udziału osób postronnych