18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymanie

szymy • 2015-07-30, 03:56
Dziwna akcja tajniaków w Legnicy - wygląda trochę jak scena z serialu W11.


14...........ty

2015-07-30, 12:46
Na pewno są niewinni, policja pewnie z nudów sobie ich zatrzymała. Tępe cwaniaczki z kamerką, końcówka pokazuje co to za elementy kryminogenne.

michone

2015-07-30, 12:59
tak na marginesie
DL 085XX - tajniacy : corsa czerwona, corsa granatowa, hyundai getz srebrny, srebrna dacia logan
Dl 5757X - insygnia tajniacy,
Mają coś jeszcze z DL 57XXX ale nie pamietam co.

Ostatnio latalo cos na szczecinskich blachach wymieniaja sie takze ze zgorzelcem.


diablo5257

2015-07-30, 13:03
na fb jest fanpejdż ''nieoznakowane radiowozy policji'' polecam ;d

kapitanstefan

2015-07-30, 13:34
Jakim młotem trzeba być, żeby wrzucić do internetu film na którym nagrało się co najmniej naruszenie nietykalności funkcjonariusza :D

dawide

2015-07-30, 13:42
a ta pani podająca się za policjantkę wygląda jakby z nocnej zmiany w klubie dla panów wrociła

Hadisz

2015-07-30, 13:48
To nie jest fake, bo jestem ze złotoryi i znam tych chłopaczków :) często mają takie zatargi z policją

Desir

2015-07-30, 13:51
Jakies dzieciaki :D

yogi1962

2015-07-30, 13:59
Takie bydło zawsze się trafi - bezpodstawnie nie został zatrzymany a teraz jak nagrywają to i policjant trochę delikatniej reaguje. Jakby to było USA to dopiero byłby płacz - 1 skuty ze trzech zastrzelonych przy próbie uwolnienia zatrzymanego.

szlovak

2015-07-30, 14:21
Że też nie ma jakiejś procedury żeby kazali hołocie się odsunąć na 10 metrów, inaczej hołota mogła by się liczyć z pełnym użyciem broni, przyj***niem pałką, gazem itp. Przecież to farsa, ci go trzymają, jakiś patałach macha im przed oczami łapami i pierdzieli od rzeczy. równie dobrze mógł wyjąć nóż i ich załatwić nagle, nie do przewidzenia. k***a, 10 metrów lub mają odejść i zero gadania. Jak policja nie będzie brutalna kiedy trzeba to hołota będzie kręcić takie filmiki.

Fejkuu

2015-07-30, 14:23
jasiek.kulaga napisał/a:

to jest kryminalna? ewidetnie widac ze leszcze, ktorym wujki i tatki zalatwily posade w policji... 2 gnojkow goscia z kryminalnej zalatwilo i obezwladnilo, no smiech na sali :D



Albo oglądamy całkiem różne nagrania, albo mamy odmienne rozumowanie co do pojęć "załatwić i obezwładnić".

Co do całego zajścia, film wyjęty z odbytu szatana, przeżuty przez BongMana i wstawiony na sadola. Od początku słychać, że właściciel telefonu ma niedoj***nie mózgowe.

Skoro KRYMINALNI wtargnęli na prywatny teren, musieli posiadać albo niezbite dowody na winę zatrzymanego, albo zauważyć podejrzane zachowanie.

Sam byłem kiedyś zatrzymany przez policję kryminalną, też się nie wylegitymowali ale jakoś nikt nie wyciągał telefonu i nie wydzierał się, że mają przej***ne bo w każdym mieście tajniaków wszyscy znają.

Dla kolegi w niebieskiej koszulce nagroda jobla jak nic. Choćby się waliło, paliło, nie dotyka się policjanta wykonującego czynności służbowe. Nie i ch*j.

Co do policjantów to nie mam pojęcia dlaczego przez 3 minuty trzymają zatrzymanego na glebie, zupełnie jakby się bali że po podniesieniu z ulicy reszta rzuci się na nich i uwolni kolegę :lodowka:

NumberOne

2015-07-30, 14:41
Wytłumaczcie mi dlaczego do Kryminalnej przyjmują kobiety, skoro na takiej akcji ktoś bez zasad by jej wyk***ił gonga i by siadła na dupę. W dodatku dużo słabsza fizycznie i bardziej wrażliwa.

Zielonek92

2015-07-30, 14:59
Ta k***a siksa tam co stoi też policjantka ? Przecież ona ma 18 lat

Vadim

2015-07-30, 15:00
Piękna akcja policji, trochę za słabo ryj rozbili temu na glebie, mam nadzieję, że reszta zwierzaków dookoła ma już zarzuty utrudniania wykonywania czynności.

bins24

2015-07-30, 16:08
Z tego co wiem, jak są bez munduru, to muszą się koniecznie wylegitymować.

Cyrk

2015-07-30, 16:10
Za napaść na funkcjonariusza cała rodzina pójdzie pierdzieć w pasiaki...