18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

zatrzymanie

Yoka_Brotherrr • 2014-12-02, 13:01
- Wie pan jaka jest przyczyna zatrzymania?
- Chce mi pan zrobić loda, panie władzo?
- Ręce za głowę!
- A nie mówiłem?










zaj***ne z joe.

michaelangelo666

2014-12-02, 13:14
Yoka_Brotherrr napisał/a:


zaj***ne z joe.



Jak większość materiału na sadisticu ostatnimi czasy.

Yoka_Brotherrr

2014-12-02, 13:41
nie wszyscy odwiedzają Joemonster i nie ładnie robić ludzi w ch*ja, że się samemu wymyśliło

walusss

2014-12-02, 15:07
za złodziejstwo dostaniesz piątaka i wypie**olą cie na harem

qwachu

2014-12-02, 15:38
Jak nie odwiedzają, to niech zaczną, a nie przedrukowujemy Internet. Żeby to jeszcze był mało znany portal, to bym rozumiał, ale jak widzę, że z największych sajtów leci dzienna kompilacja na wyścigi, kto po ilu sekundach doda materiał ze strony X, to rzygać się chce...

Nie wspominając już, że nic sadystycznego w tym kawale nie widać... i tak z 99% materiałów ostatnimi czasy. A jak już wpadnie to kolejna kompilacja wypadków, nawet flaków nie ma... I jeszcze na główną leci z kilkoma piwami...

Quantity over quality... k***a, jak armia czerwona.

ToJeAmelinium

2014-12-02, 15:42
Gdybym tak musial przegladac kazdy "znany" sajt to bym chyba pol dnia musial zmarnowac na czytanie jakichs glupot. Moze jak ktos ma z 14 lat i jest na wakacjach to moze sobie na to pozwolic ale wiekszosc ludzi ma jakies obowiazki.

qwachu

2014-12-02, 16:08
A tak pół dnia marnujesz na czytanie tych samych głupot na Sadolku. Świat uratowany, kryzys ekonomiczny zażegnany..

Yoka_Brotherrr

2014-12-02, 16:34
qwachu napisał/a:

Jak nie odwiedzają, to niech zaczną, a nie przedrukowujemy Internet. Żeby to jeszcze był mało znany portal, to bym rozumiał, ale jak widzę, że z największych sajtów leci dzienna kompilacja na wyścigi, kto po ilu sekundach doda materiał ze strony X, to rzygać się chce...

Nie wspominając już, że nic sadystycznego w tym kawale nie widać... i tak z 99% materiałów ostatnimi czasy. A jak już wpadnie to kolejna kompilacja wypadków, nawet flaków nie ma... I jeszcze na główną leci z kilkoma piwami...

Quantity over quality... k***a, jak armia czerwona.




....jeżeli oczekujesz samych sadystycznych tematów na tym portalu, to zapraszam po starcie od razu na dział HARD. albo do swojego psychoterapeuty, skoro jeszcze nie wiesz, że sadistic.pl również: bawi, uczy, wychowuje... a nie tylko k***a flaki, zabawa genitaliami i ogólny rozpie**ol w meczecie.

pozdro ;)

ToJeAmelinium

2014-12-02, 16:43
qwachu napisał/a:

A tak pół dnia marnujesz na czytanie tych samych głupot na Sadolku. Świat uratowany, kryzys ekonomiczny zażegnany..



Mow za siebie. Ja tu wpadam gdy mam przerwe. Przez caly dzien to moze lacznie z godzine siedze na sadolu. I to jedyna tego typu strona, ktora odwiedzam.

evilsphinx

2014-12-02, 16:45
a na Joe zaj***ne ze zwyroli