18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatrzymajmy się na przejdzie kolejowym..

Halman • 2021-10-17, 12:01

zobaczymy co się stanie... :szloch:

budgie73

2021-10-17, 18:57
radek225 napisał/a:

czy ja dobrze rozumiem? Malczan stał na torach, a ludzie w "aucie" mieli wyj***ne i czekali, aż ich pociąg zamieni w tyrolską?



Dokładnie. Koniec listopada, piździło, ciemno , alkohol zrobił swoje.

htp napisał/a:

Pięciu weszło do malucha?



Pięciu w tamtych czasach to nawet nikt nie zwracał uwagi, ciasno było i tyle.

Wepss

2021-10-18, 14:04
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludziom mniej jest szkoda ciężarówki, samochodu, lawety, towaru, niż j***nego szlabanu. Oni się zachowują jak simsy na widok krzesła. Nie przejdzie i ch*j. Z drugiej strony po co się pchał debil na czerwonym.

dennissliwa napisał/a:

Zawisł na teh skarpie



Mózg mu zawisł.

radek225

2021-10-18, 16:54
Wepss napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludziom mniej jest szkoda ciężarówki, samochodu, lawety, towaru, niż j***nego szlabanu. Oni się zachowują jak simsy na widok krzesła. Nie przejdzie i ch*j. Z drugiej strony po co się pchał debil na czerwonym.
Mózg mu zawisł.



Kierowca lawety najprawdopodobniej zawisł, i wjechał, kiedy przejazd był wolny. Świadczy o tym chociażby to, że szlabany opierają się na środku całego zestawu. Czyli opuściły się na zestaw kiedy ten już od jakiegoś czasu tkwił na środku torowiska. Też myślałem że stanął na środku jak p*zda, co zresztą ludzie robili na niejednym tego typu filmie, ale wystarczy użyć mózgu i popatrzeć.

Fx12

2021-10-19, 09:29
Nabywcy/właściciele ładunku lawety w Polsce jeszcze nie wiedzą że ten zakup na Copart nie należy do okazji