18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zatonięcie Titanica

Wikmndfm • 2012-04-15, 12:25
Obchodzimy setną rocznicę zatonięcia Titanica. Wbrew temu co pokazują w polskojęzycznych multipleksach, czy w powtórkach reżimowej TV przebieg katastrofy wyglądał zupełnie inaczej. Niezależnym badaczom znane są następujące fakty:
- obecność armatora i chęć pobicia rekordu prędkości na pokładzie w żaden sposób nie dowodzi naciskom wywieranym na kapitana statku.
- brak jest dowodów stwierdzających obecności armatora na mostku kapitańskim w dniu katastrofy.
- komisji badającej katastrofę nie przekazano wraku statku.
- dwóch wybitnych naukowców twierdzi że nie jest możliwe, aby góra lodowa mogła zatopić tak wielki statek.
- góra lodowa mogła zostać wyprodukowana w sztucznych warunkach, aby odwrócić uwagę od prawdziwych przyczyn katastrofy. Niezależni naukowcy potwierdzają że wykonanie takiej góry jest wykonalne.
- nierzetelnie przeprowadzone sekcje zwłok nie pozwalają stwierdzić jednoznacznie że ofiary utonęły, lub zmarły w wyniku hipotermii.
- pominięto zeznania świadków, twierdzących że żyjące jeszcze ofiary dobijali harpunami wielorybnicy.

Wobec w/w wątpliwości należy stwierdzić że katastrofa ta była niczym innym jak dobrze ukartowanym zamachem. Należy przypomnieć że wpływy z filmu inspirowanego "katastrofą" wyniosły prawie 2 mld USD zasilając budżet syjonistycznej organizacji jaką niewątpliwie jest Hollywood. Nasuwające się dalej wnioski są już tylko oczywistą oczywistością. Sam Titanic zatonął, ale prawda zatopić się nie dała.

Ma...........ck

2012-04-15, 19:25
Przepraszam za to, że post będzie dłuższy, więc jeżeli ktoś jest za leniwy, żeby czytać, to na harda zapraszam na rozkoszowanie się widokiem flaków, krwi, lasek z ku*asami i genetycznymi niedoróbkami.

Interesuję się Titanikiem od 13 lat (mając 8 lat dostałem swój pierwszy model do sklejania, którym był właśnie RMS Titanic w skali 1:1200 i tak zaczeła się moja przygoda z tą historią) i nazbierałem sporo materiałów, artykułów, książek i różnych opracowań na ten temat. oto moje luźne przemyślenia i wnioski po prawie 13 lat "badań"

Pierwsza sprawa: pojawiają się głosy, że stal była kiepska, że wogóle itp. otóz tego rodzaju stal stosowali wszyscy armatorzy przy budowie swoich statków i na tamte czasy była to najlepsza jaką można było uzyskać. Co za nią przemawia? Ano to, że gdyby faktycznie była kiepska to statek przełamałby się dużo wcześniej, a po drugie przy uderzeniu o dno (opadał na nie z prędkością około 50 km na godzinę) roztrzaskałby się jak szklanka, bo ciśnienie tam jest niewyobrażalne. Dalej idąc tropem kiepskiej stali, wrak osiadł w niesprzyjającym mikroklimacie. Teoretycznie na takiej głębokości i przy takim ciśnieniu, w oceanie nie ma powietrza i soli. Titanic miał pecha osiadając w pobliżu szczeliny, z której wypływa gorąca woda i tlen, zatem życie mikroorganizmów jet tam jak najbardziej możliwe. Jaki stąd wniosek? Gdyby stal była kiepska, dzisiaj byłby tam tylko cień statku, a wrak po dziś dzień jest w idealnym stanie. Po odkryciu wraku, ekipa Ballarda wzięła z dna kawałke burty, oczyściła go i poddała testom. Co się okazało? Że nadal jest bardzo wytrzymała i zaczyna pękać dopiero przy nacisku 20 tysięcy ton. Dużo prawda?

Druga sprawa: góra przyczyną zatonięcia. Nie do końca tak. mówi się, że kadłub został rozcięty na długości 90 metrów. Niby prawda, ale nie do końca. Na długości 90 metrów owszem, były pęknięcia, ale o łacznej sumie nieprzekraczajacej 1,5 metra kwadratowego powierzchni. Wydaje mi się, że realną przyczyna był wybuch kotła (woda miała około -2 stopnie Celsjusza), który wyj***ł kiedy dostała się do niego woda. A warto zauważyć, że kotły miał Titanic wielkości małego pokoju.

No i czas na obalenie spiskowej teorii dziejów, czyli ścigający HAARpy, chemtrailsy, żydomasonerie, cyklystów i gitarzystów country mogą iść pofapować przy man and jar.

a) Statek zatonął bo nie był ochrzczony - bzdura jak to, że H2O przewodzi prąd. White Star Line nie miało w zwyczaju chrzcić swoich statków.
b) wszystkie bliźniacze statki Titanica poszły na dno - gówno prawda. Olympic jako jedyny dotrwał do końca swojej służby i w 1935 poszedł na złom.
c) pod farbą miał napisy "Pan Bóg Go Nie Zatopi", "Silniejszy od Pana Boga" itp - tak mogłoby być, ale wPolsce, gdzie do Boga i Jezusa dodaje się przedrostek "Pan". Nigdzie indziej na świeci tak się nie robi ;-)
d) numer kadłuba był 390904 co w odbiciu lustrzanym oznaczało rzekomo "precz z papieżem" - Numer kadłuba był 401
e) pędził, zeby zdobyć błękitną wstegę atlantyku - a Tusk to dobry premier. Wiadomym jest, że White Star Line nigdy nie budował statków zapie**alaczy (to była domena Cunarda, m.in. Mauretania, Lusitania) tylko nadrabiał to luksusem.

Tyle na dzisiaj, enjoy.

Wikmndfm

2012-04-15, 20:02
steku napisał/a:


www.wp.pl ?
bo na innych portalach chyba nie piszą wypocin tak ogólnikowo jak ty napisałeś.



Regulaminu chyba nie czytałeś( pkt 4.11.)

groocha76

2012-04-15, 23:52
I jeszcze wraku nie oddali ....

TheByQ

2012-04-16, 16:26
Macieyeck napisał/a:

Statek zatonął bo nie był ochrzczony - bzdura jak to, że H2O przewodzi prąd.


No, to wejdź do wanny pełnej wody i wrzuć do niej włączony toster. Według twojej teorii powinieneś przeżyć i dostać jeszcze tosty w gratisie.

Roszp

2012-04-17, 18:55
Wyborny troll. Śmiechłem podwójnie - przy czytaniu tekstu i przy czytaniu komentarzy.

marek232

2012-04-17, 19:00
Widzę, że najnowsze informacje z biura macierewicza....

Gooral2137

2012-04-17, 19:09
@TheByQ
H2O samo w sobie nie przewodzi - mozesz sobie sprawdzic kupujac wode destylowana na stacji benzynowej
H20 z solami/kwasami juz tak

PegasiBierzeWDupe

2012-04-17, 19:20
TheByQ napisał/a:


No, to wejdź do wanny pełnej wody i wrzuć do niej włączony toster. Według twojej teorii powinieneś przeżyć i dostać jeszcze tosty w gratisie.



patrzcie, ludzie, debil :shock:

peaceBro

2012-04-17, 19:35
idź w p*zdu z tym

skizo

2012-04-17, 19:40
"- komisji badającej katastrofę nie przekazano wraku statku." bo niby jak?

vajron

2012-04-17, 19:45
steku napisał/a:


www.wp.pl ?
bo na innych portalach chyba nie piszą wypocin tak ogólnikowo jak ty napisałeś.



Nie wierzę :D Serio nikt nie widzi, że to teoria spiskowa dotycząca Smolęńska? :D Tylko wszystko zmienione na Titanica. Swoją drogą 20% społeczeństwa wierzy w zamach w Smoleńsku. Czyli co 5 w Polsce do odstrzału...

Jak idę ulicą to oceniam, który debil spija gówno z dupy kaczora i wierzy w zamach, a potem marzę o tym co bym z takimi robił...

Petrus_27

2012-04-17, 19:54
Załoga góry lodowej otrzymała ordery i odznaczenia mam nadzieję?

ph...........el

2012-04-17, 20:01
Dla kazdego myslacego czlowieka oczywiste jest ze katastrofa titanika to byla proba generalna przed Zamachem Smolenskim. Zreszta kazdy potwierdzi ze na pokladzie titanica slychac bylo strzaly i ruskie szepty putina i ryzego ulubienca tlumow.

Icepick

2012-04-17, 20:07
glodnymaciek napisał/a:

Głupot ? A ja głupi myślałem, że to jakaś forma "dowciapu" była...



gratuluję poczucia humoru. :wtf:

TheByQ

2012-04-17, 20:26
ch*j, myślałem że o zwykłą wodę chodzi, taką jak w kranie jest.