18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zasztyletowany dzieciak.

sqn2142 • 2017-03-02, 20:50
10-letni dzieciak zostaje zadźgany podczas drogi do domu przez jakiegoś świra w Rosji. Koleś został złapany.


kalijanek

2017-03-03, 08:37
w Rosji jest kara śmierci ale niestety od jakiegoś czasu nie jest stosowana, także dożyje późnej starości w państwowym pensjonacie

nano50

2017-03-03, 10:09
kalijanek napisał/a:

w Rosji jest kara śmierci ale niestety od jakiegoś czasu nie jest stosowana, także dożyje późnej starości w państwowym pensjonacie



Nie dożyje. W Rosji podobnie jak u nas w więzieniach są pewne rzeczy niedopuszczalne. Tam jest to przestrzegane troszkę mocniej.
Dlatego więzienie jest świetnym wyrokiem. Będzie miał przej***ne przez n następnych lat.

Miskowiec

2017-03-03, 13:50
k***a zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze k***a czujesz to?

Kriski

2017-03-03, 14:49
Miskowiec napisał/a:

k***a zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze k***a czujesz to?



A po ch*j się martwić co będzie po? Koniec i tak nastąpi, wcześniej czy później, co jak po po będzie nic, żadnego nieba, piekła ot nic?

k292sc

2017-03-03, 15:05
aż mnie k***a w sercu ścisło widząc ostatnie podrygi ręką tego dzieciaka :(

Tassadar

2017-03-03, 17:08
Każdemu przeciwnemu karze śmierci powinni odpalać serię takich filmików, i podmieniać twarze, na twarze ich dzieci. ch*j tam z prewencją, karanie jest jedynym wyjściem

R-Team

2017-03-03, 23:32
Miskowiec napisał/a:

k***a zycie w tej rosyjskiej ruletce gdzie co sekunde powstaje nowy combos jak zabic lub zginac zaczyna mnie przerazac. W dodatku jak mysle co bedzie po smierci to nie wiem co jest gorsze mysl o tym ze bede gdzies wiecznosc ... wiecznosc czyt. Na zawsze k***a czujesz to?

stary mam dokładnie taką samą coraz mocniejszą vixę ostatnimi czasy która nasila się wprost proporcjonalnie do ilości godzin spędzonych na tym portalu.

Miskowiec

2017-03-08, 17:38
R-Team napisał/a:

stary mam dokładnie taką samą coraz mocniejszą vixę ostatnimi czasy która nasila się wprost proporcjonalnie do ilości godzin spędzonych na tym portalu.



No ja tez glownie przez ogladanie tych filmikow i zdjec to zalapalem wczesniej mialem w dupie czy zdechne czy nie ale do ch*ja wolalbym zginac szybko a nie jak co drugi Silva ...