18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastrzelenie sprzedawcy

Pantilion • 2018-09-19, 05:47
W Jordanii miało miejsce zastrzelenie sprzedawcy po tym jak uderzył klienta. Nie trza było :krejzi:


Essent

2018-09-19, 17:52
Za długie łapy miał to dostał :kawa:

Clarx

2018-09-19, 20:36
Tak by było w Polandstanie gdyby każdy miał broń palną. Strzał z broni za strzał w pysk. Jak sie ma gnata to kusi żeby go użyć, to jednak nie nóż gdzie musisz mieć jaja żeby kogoś zaszlachtować. Uff, dobrze że jest jak jest i nikt nie musi się bać o życie w naszym pięknym kraju.

wu...........py

2018-09-19, 20:40
Clarx napisał/a:

Uff, dobrze że jest jak jest i nikt nie musi się bać o życie w naszym pięknym kraju.

Czy ja wiem? przechodząc przez jednokierunkową już z przyzwyczajenia rozglądam się na obie strony, bo nie raz jakiś baran pod prąd albo cofał, a że lusterko trudna rzecz do ogarnięcia to raz nawet stuknął.

Mors_Nigra

2018-09-19, 21:19
@Clarx Alert, alert, dziecko komuszego prania mózgu! Abort! Abort!

Ne...........ro

2018-09-19, 23:59
Velture napisał/a:

Klient nasz pan.



ch*jowego loda zrobił :krejzi:

Ja...........ro

2018-09-20, 03:08
-Dzień dobry! Był mi Pan winny grosika, mógłby Pan oddać? :trollencjusz:

dashadow

2018-09-20, 11:57
Clarx napisał/a:

Tak by było w Polandstanie gdyby każdy miał broń palną. Strzał z broni za strzał w pysk. Jak sie ma gnata to kusi żeby go użyć, to jednak nie nóż gdzie musisz mieć jaja żeby kogoś zaszlachtować. Uff, dobrze że jest jak jest i nikt nie musi się bać o życie w naszym pięknym kraju.



to że ty byś tak robił, to nie znaczy że inni są takimi samymi debilami

Wiewór

2018-09-20, 12:43
Clarx napisał/a:

Tak by było w Polandstanie gdyby każdy miał broń palną. Strzał z broni za strzał w pysk. Jak sie ma gnata to kusi żeby go użyć, to jednak nie nóż gdzie musisz mieć jaja żeby kogoś zaszlachtować. Uff, dobrze że jest jak jest i nikt nie musi się bać o życie w naszym pięknym kraju.


Trolujesz? W Polsce każdy może kupić broń czarnoprochową.
Ja mam w domu dwa kopyta i strzelam do kogoś?

pancernablachara

2018-09-24, 11:03
malo tego ze zginol to jeszcze cos go pociagnelo i zjadlo