18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zastrzelenie Rodriga Quintana strzałem z gumiaka w głowę

fantastico • 2017-04-02, 20:44
Paragwajski młodzieniec nazywający się Rodrigo Quintana uczestniczący w proteście dostaje gumowym pociskiem w głowę co powoduje jego śmierć w późniejszym czasie.


Al...........go

2017-04-02, 20:53
U nas jak zwierzaka stadionowego ubili z gumiaka to inne zwierzaki zaczęły wyć że "policjanci mordujo, a nie pomagajo!". Ciekaw jestem jakie tutaj będą komentarze.

PA...........SM

2017-04-02, 21:12
AleDlaczego napisał/a:

U nas jak zwierzaka stadionowego ubili z gumiaka to inne zwierzaki zaczęły wyć że "policjanci mordujo, a nie pomagajo!". Ciekaw jestem jakie tutaj będą komentarze.



ch*j mu w dupę :) Za darmo w końcu nie oberwał :)

siwybis

2017-04-02, 22:16
Akurat w stadionowe zadymy to milicja nie powinna się wpie**alać, niech się tam po meczu pozabijają, nawet bym pozwolił z maczetami wchodzić. Chcesz się napie**alać to proszę bardzo, lepiej tak a nie na ulicy. Po całej zadymie bym tylko zwłoki na szybko kazał rozebrać na podzespoły, ciepłe to jeszcze można komuś przeszczepić.

Al...........go

2017-04-02, 22:31
siwybis napisał/a:

Akurat w stadionowe zadymy to milicja nie powinna się wpie**alać, niech się tam po meczu pozabijają, nawet bym pozwolił z maczetami wchodzić. Chcesz się napie**alać to proszę bardzo, lepiej tak a nie na ulicy. Po całej zadymie bym tylko zwłoki na szybko kazał rozebrać na podzespoły, ciepłe to jeszcze można komuś przeszczepić.



Gorzej jak tylko się okaleczą i trzeba będzie ich hospitalizować i wywalić pieniądze na to ścierwo zgodnie z naszym prawem.

siwybis

2017-04-02, 22:37
@up

Skoro państwo zmusza ich do ubezpieczenia (ZUS) to niech ponosi tego konsekwencje. Gdyby było dobrowolne to albo płacili by wyższe składki gdzie ubezpieczenie obejmowało by również obrażenia w tego typu ustawkach albo szpital odmawiał by przyjęcia delikwenta - chcącemu nie dzieje się krzywda:)

Al...........go

2017-04-02, 22:40
siwybis napisał/a:

@up

Skoro państwo zmusza ich do ubezpieczenia (ZUS) to niech ponosi tego konsekwencje. Gdyby było dobrowolne to albo płacili by wyższe składki gdzie ubezpieczenie obejmowało by również obrażenia w tego typu ustawkach albo szpital odmawiał by przyjęcia delikwenta - chcącemu nie dzieje się krzywda:)



Tylko dostęp do służby zdrowia masz zagwarantowany w konstytucji. Nie wiem jak to reguluje ustawa, ale patrząc na to jak traktuje się żuli to czynności mające na celu ratowanie zdrowia i życia w nagłych wypadkach są prowadzone na koszt państwa czyli nas.

kondzio63221

2017-04-03, 05:25
Lepiej późno, niż wcale. :megalol:

aushwitz

2017-04-03, 08:35
Gorzej z tymi co przyłażą żeby normalnie kibicować, a tak to masz racje, niech się pozabijają w końcu o to im najbardziej chodzi, j***na choroba umysłowa tak samo jak religia

Ar2Ti2

2017-04-03, 16:11
siwybis napisał/a:

Akurat w stadionowe zadymy to milicja nie powinna się wpie**alać, niech się tam po meczu pozabijają, nawet bym pozwolił z maczetami wchodzić. Chcesz się napie**alać to proszę bardzo, lepiej tak a nie na ulicy. Po całej zadymie bym tylko zwłoki na szybko kazał rozebrać na podzespoły, ciepłe to jeszcze można komuś przeszczepić.



Niby tak, ale są jeszcze ludzie, którzy przychodzą na stadion z rodziną, żeby spędzić miło czas i oglądnąć mecz, więc tak luźno to być nie może, bo za dużo postronnych ofiar.