18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zastrzelenie młodego chłopca

Pantilion • 2018-09-25, 14:33
Chłopiec w Ameryce Łacińskiej przed oprawcą chcąc uciec został zastrzelony


Wiewór

2018-09-25, 14:39
Tylko moc atomu może uwolnić ludzkość od da silvów. Co prawda zginą również niewinni ale to poświęcenie na które jestem gotów.

kampton

2018-09-25, 15:16
Up
Strzela lepiej, bo ma większe doświadczenie. :D

Hose88

2018-09-25, 17:28
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nieźle fiknął. Chyba dostał w kręgosłup, co jest k***a niesamowite, bo zwykłe ścierwo strzela lepiej od wszystkich terrorystów i innych bandziorów z filmów hamerykańskich ;)



Head shot i odcięcie zasilania.

Ten filmik tutaj widzę już n-ty raz, za każdym razem inny opis, a koniec końców jego początek był na theync.com z opisem mniej więcej: Próba kradzieży telefonu zakończona head shotem. 13 latek nie żyje.

Mentalność bydła z Brazylii mnie zadziwia, odj***ć człowieka za fanta wartego parę groszy. Napadać na matki z dziećmi, strzelać do ojców trzymających dzieci na rękach. Tam USrael nie widzi problemów z demokracją i poszanowaniem życia ludzkiego? Unia nie wysyła not wyrażających niepokój? Francuzi i Belgowie nie napadają na sklepy z farbami i kredkami, co by wymalować jakąś ulicę i pokazać całemu złu na Ziemi, że ich nie przemogą agresją i przemocą? Przynajmniej dopóki nie popada i tego kolorowego gówna nie zmyje do ścieków.

miksuss

2018-09-25, 18:13
@Hose88 On go zabił dla samego zabicia. Nawet go nie okradł. To jest typowe ścierwo, chce kogoś okraść a jak się nie uda to zabija bez powodu...

Roboturner

2018-09-26, 16:40
@Hose88

A dlaczego Ty się dziwisz, że USA i inni nie widzą problemu. Nie mają tam interesów, to po co w ogóle się tam pchać.

realign

2018-09-26, 19:04
Oddał życie za telefon, brawo. Powinien dostać naklejkę od Apple.

HalfGod

2018-09-26, 22:36
Kolejny k***a żydek i jego moc atomowa. Brygada doborowych żołnierzy i logiczne proste prawo. Sprawa będzie rozwiązana w rok sami mieszkańcy zaczeliby polować na silve.