18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zastosowanie klaksonu

Catar • 2018-05-28, 10:06
i pomoc od innych kierowców


SpeedyG

2018-05-28, 10:10
Pewnie specjalnie tak zrobił, bo żaden ch*j go nie wpuści. W takiej warszawfce to potrafią się wj***ć jak jedziesz 80 km/h, a w korku jak zostawisz 1 metr wolnego miejsca przed autem z przodu i będą się tak wbijać, bo inaczej po prostu nie wyjadą z podporządkowanej.

WeedLover

2018-05-28, 10:23
@SpeedyG
Tak jest wszędzie. Dlatego, niestety, czasem trzeba się wepchać, bo nikt Cię nie wpuści. Taka kultura jazdy. Z drugiej strony - ileż to razy chciałem kogoś wpuścić przed siebie/przepuścić, to zamiast jednego pojazdu, kilka wykorzystało okazję robiąc zupełny rozpiździel na skrzyżowaniu.

DoubleBorger

2018-05-28, 10:26
Swoją droga tyle zjazdów z kierunkowskazem przejechać, nie rozumiem takich ludzi, oni mają jakieś zagadkowe działanie kierunkowskazu. Sa tacy co albo pół kilometra już sygnalizują, i po drodze kilka zjazdów mijają, albo i tacy co z ruchem kierownicy właczają "żeby nie było", a jak wiadomo o sanochodach gdzie fabrycznie nie montują się nie wypowiadam

~Velture

2018-05-28, 11:03
Zacząłbym od linii ciągłej która zabrania czerwonemu takiego manewru.

krzyks_09.0

2018-05-28, 12:02
Rżenie tej baby było tu chyba najlepszym akcentem

the_p

2018-05-29, 09:03
WeedLover napisał/a:

@SpeedyG
Tak jest wszędzie. Dlatego, niestety, czasem trzeba się wepchać, bo nikt Cię nie wpuści. Taka kultura jazdy. Z drugiej strony - ileż to razy chciałem kogoś wpuścić przed siebie/przepuścić, to zamiast jednego pojazdu, kilka wykorzystało okazję robiąc zupełny rozpiździel na skrzyżowaniu.



Bo ja wiem, od jakiegoś czasu obserwuję poprawę. Wiadomo - do ideału daleko, ale w odróżnieniu od wszystkich stopchamów bardzo często widzę, że ludzie sobie ustępują a nawet potrafią jeździć na zamek.

nano50

2018-05-29, 14:41
Velture, gdzie Ty widzisz linię ciągłą dla czerwonego?

Catar

2018-05-29, 14:49
nano50 napisał/a:

Velture, gdzie Ty widzisz linię ciągłą dla czerwonego?



Gdzie Ty nie widzisz?

nano50

2018-05-29, 15:14
Catar napisał/a:



Gdzie Ty nie widzisz?
Obrazek



A no tak. Myślałem, że chodzi o sam wyjazd. :lol: Dziękuję :mrgreen: