18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zaskoczenie

Avans • 2015-09-15, 12:24
zaskoczenie


mi...........80

2015-09-15, 15:55
Jeżeli to miał być dowód dla jej "chłopaka", to powinien się również zastanowić czy ten koleżka już jej prędzej nie r*chał, bo co niby, tak w ciemno poszedł nie spodziewając się jej reakcji? Pewnie prędzej ją dupczył a potem przyjacielowi dał dowód że się puszcza...

lapps

2015-09-15, 16:00
AroGiant napisał/a:

mitrus80 jesteś jednym z tych, którzy uważają, że kobieta może wszystko ? Bóg, honor, ojczyzna ? Jak się puszcza i jest szmatą to taki pstryczek w pysk się przyda na do widzenia lub dzień dobry. c**a między nogami to nie usprawiedliwienie niedoj***nia mózgowego, i też nie zezwala na robienie czego się żywnie podoba. Jeśli mężczyźni mają być tacy w porządku to od kobiet się chyba też powinno wymagać.



co w tej wypowiedzi robi "Bóg, honor, ojczyzna ?" ????

no k***a jak te zadania w przedszkolu, sa 4 rzeczy wskaz, ktore nie pasuje do reszty...

@mitrus80
ja pie**ole... :facepalm:

Belweder

2015-09-15, 16:59
lapps bo najczęściej Ci łysi patrioci co mają chronić nasz kraj (śmiech) się rzucają, że oni to by kobiety nie uderzyli :-P chyba, że się mylę to mnie popraw :-/

Kaosiem

2015-09-15, 17:08
ahahha i na koniec arretez filmer ! x3 :D

lapps

2015-09-15, 17:47
AroGiant napisał/a:

lapps bo najczęściej Ci łysi patrioci co mają chronić nasz kraj (śmiech) się rzucają, że oni to by kobiety nie uderzyli :-P chyba, że się mylę to mnie popraw :-/



ale prymitywne...

to nie przypadkiem feministki twierdza, ze kobietom wszystko wolno, a jak sie ja uderzy to jest dopiero placz i sajgon i ciemnota i sredniowiecze?

a jak juz mowimy o normalnych ludziach to kobiety nikt nie uderzy, ale szmate czasem trzeba doprowadzic do pionu. tylko doprowadzenie do pionu to nie jest skakanie jej po glowie, jak to murzyni maja w naturze

toto92

2015-09-15, 19:08
Arabska qurwa przebrana za francuskie

poufne

2015-09-15, 19:40
opamiętał się, że koza z koźlętami w domu czeka