18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaskoczeni pedalarze

dobra_kawa • 2021-06-17, 22:19
Bliskie spotkanie z wycieraczkami.





:szczerbaty:

lukasqwert

2021-06-18, 03:23
Tytuł do zmiany. Powinno być: ,,Pierdo leni zaskoczeni pedalarze k***y".

gre.g

2021-06-18, 03:45
Pedalarze - zakała tego świata.

Cz...........as

2021-06-18, 08:40
Ale wy macie ból dupy jak ich widzicie :roll:

DjFido

2021-06-18, 09:13
FloriXx_00 napisał/a:

To że włączył wycieraczki zasługuje na piwerko



Chciał zetrzeć gówno z przedniej szyby. Ot co.

notak

2021-06-18, 09:23
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych p*zdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący p*zd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



nie pie**ol, ja wymyśliłem słowo pedalarze

35i

2021-06-18, 09:29
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych p*zdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący p*zd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Ja będąc w przedszkolu w 1973 roku, powiedziałem do koleżanki " śmierdzi Ci c**a, jak Asuritta". Co prawda nie wiedziałem co to znaczy, ale uwierz mi, tak było. :-D

Sowa666PL

2021-06-18, 09:37
nectovelius napisał/a:

Może mi to ktoś wreszcie wytłumaczyć Czy my mamy upośledzone auta Sam przywaliłem kiedyś i wycieraczki ani dygły... a tu jak z automatu, każde czołowe i wycieraczki odpalają... o ch*j chodzi



Serio nie wiecie?Jakieś 90% wyprodukowanych aut po 2010 roku ma czujnik deszczu, który sobie zostawiasz na automacie i nawet się nie przejmujesz tą wajchą. Kiedy pedalarz wpadł na szybe czujnik pomyślał prawidłowo że jakieś gówno się na szybie rozpackało i właczył wycieraczki. Ogólnie to fajny polecam.

mama890

2021-06-18, 09:48
wycieraczki pewnie ustawione na "auto" pedalarz musial w czujnik trafic

silesian171

2021-06-18, 09:59
czyżby nie chciał zabrać na wakacie anty-szczepieniowców ?

Jebac_pedalarzy

2021-06-18, 11:09
To jednak prawda że gdy wsiadasz na pedalaka, rozum chowasz w kieszeń.
Ale to dobre było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KaprysLosu napisał/a:

pewno o czymś takim jak wyścig to jeszcze nie słyszałeś



Wyścig to sobie niech pedalarze robią na torze kolarskim a jeżeli w miejscach publicznych to powinni być przezorni że wszystko może się wydarzyć.

fiattt napisał/a:

Jeden drugiemu się lubieżnie na rowa patrzy zamiast na drogę i skończyło się, tak jak się skończyło.



Dodam że oprócz zerkania to dodatkowo wąchają sobie nawzajem odbyty w tym peletonie

:lol:



:lol:

Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych p*zdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący p*zd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Piwerko leci

HermanVonSztolc

2021-06-18, 11:28
fiattt napisał/a:

Jeden drugiemu się lubieżnie na rowa patrzy zamiast na drogę i skończyło się, tak jak się skończyło.



O kureła Buwahahaha... jakbym mógł to bym dal kratee... a co tam tira.. a kurła niech strace majątek... caly browar bym ci dał bo żeś mnie ziomek dzień zrobil. W robocie pytali dlaczego leze na ziemi I rechocze jak głupi .XD .XD .XD

wojtas09999

2021-06-18, 18:21
Ja bym spryskiwacze włączył dodatkowo :mrgreen:

PękniętySłoik

2021-06-18, 19:41
Asuritta napisał/a:

widzę że moje określenie pedalarze od 7 lat które wszędzie pisze o tych p*zdach się przyjęło jestem taki dumny że na to wpadłem jako nienawidzący p*zd na rowerkach i homo pedałów których tępić należy ... :] noi od pedałów rowera bo już wtedy kasowali filmy i komenty z pedał słowem



Ja słowo pedalarz słyszałem już dobre 20lat temu, także się nie podniecaj gościu.

ellsworth

2021-06-18, 20:35
Jebac_pedalarzy napisał/a:


Wyścig to sobie niech pedalarze robią na torze kolarskim a jeżeli w miejscach publicznych to powinni być przezorni że wszystko może się wydarzyć.


ch*j ci się w dupie może wydarzyć! Wpie**olił się z tym złomem na zamkniętą trasę wyścigu.