18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zasadzka

jebau • 2020-06-05, 11:43
Oryginalny opis:

Cytat:

Edited for your viewing pleasure. This is now one of my favorite ambushes ever. GNA (Syrian mercenaries) VS LNA (CIA Backed regime change forces)





Nie jestem autorem tej edycji filmiku. Autorem jest TheFriendlyPsychopath ze strony theync

paczekmaster

2020-06-05, 13:12
No trochę inaczej niż w Call of Duty.

Payan

2020-06-05, 13:15
paczekmaster napisał/a:

No trochę inaczej niż w Call of Duty.



W ciągnij druty to tylko bajeczka.

CzerstWybut

2020-06-05, 14:25
To bliski wschód czy kolejna z dzielnic californi ? :roll:

paczekmaster

2020-06-05, 16:17
Pajan napisał/a:

W ciągnij druty to tylko bajeczka.



Oczywiście, że bajeczka. Dlatego uważam, że służba wojskowa powinna być obowiązkowa. Jak by jeden z drugim chociaż plecak założyli i chwile z nim pobiegali zrozumieli by czym życie różni się od gry.

Nyrewesa

2020-06-05, 16:28
paczekmaster napisał/a:

Oczywiście, że bajeczka. Dlatego uważam, że służba wojskowa powinna być obowiązkowa. Jak by jeden z drugim chociaż plecak założyli i chwile z nim pobiegali zrozumieli by czym życie różni się od gry.



Byłem w syfie 2lata i nie uważam że każdy powinien być w MONie dlatego że ja tam byłem. Jeden wielki syf pijaństwo złodziejstwo i ściemnianie. Wojsko z poboru to ślepa uliczka.

Payan

2020-06-05, 16:41
Nyrewesa napisał/a:

Byłem w syfie 2lata i nie uważam że każdy powinien być w MONie dlatego że ja tam byłem. Jeden wielki syf pijaństwo złodziejstwo i ściemnianie. Wojsko z poboru to ślepa uliczka.



Wojsko jest teraz tylko w papierach. Tylko.

ex32

2020-06-05, 16:55
k***a nawet tam trwają zamieszki w obronie George Floyda. Chyba wymknęło się to spod kontroli.


Noemi1998

2020-06-05, 17:03
Nyrewesa napisał/a:

Byłem w syfie 2lata i nie uważam że każdy powinien być w MONie dlatego że ja tam byłem. Jeden wielki syf pijaństwo złodziejstwo i ściemnianie. Wojsko z poboru to ślepa uliczka.



Widać pobyt w MON'ie bardzo Cię zmienił skoro na sadolu piszesz komentarze twierdząc że jesteś mężczyzną , a w wyborze płci na koncie masz zaznaczone : kobieta . Może robiłeś za lalunie w koszarach ? nie wnikam...

TheAndyboy888

2020-06-05, 17:56
paczekmaster napisał/a:

Oczywiście, że bajeczka. Dlatego uważam, że służba wojskowa powinna być obowiązkowa. Jak by jeden z drugim chociaż plecak założyli i chwile z nim pobiegali zrozumieli by czym życie różni się od gry.



Jak jesteś życiową p*zdą i mamisynkiem, a rodzina cię pie**oliła zamiast wychować na człowieka, to wojsko i tak gówno zmieni. Wielu patusów, którzy służyli w zasadniczej służbie poznałem i jak słyszę te pie**olenie, że każdy musi to przejść, to mnie aż k***a skręca, że można dać się poniżać jakiemuś ch*jkowi z wyższą rangą i jeszcze się z tego cieszyć. W zasadzie cieszę się, że ten syf mnie ominął, bo przez te 9 miesięcy, które teoretycznie bym tam musiał wegetować, osiągnąłem więcej w życiu jako cywil. Także pie**ol tam swoje bajki i daj sobie butem wjeżdżać na ryj, skoro sprawia ci to przyjemność.

StruczQ

2020-06-05, 18:12
j***ny, aż do drzewa dobiegł :shock:

Nyrewesa

2020-06-05, 19:16
Noemi1998 napisał/a:

Widać pobyt w MON'ie bardzo Cię zmienił skoro na sadolu piszesz komentarze twierdząc że jesteś mężczyzną , a w wyborze płci na koncie masz zaznaczone : kobieta . Może robiłeś za lalunie w koszarach ? nie wnikam...



Staram się nie podawać w necie prawdziwych danych. Maila też mam podpietegpo z dupy. Sądząc po twoim nicku mógł bym być twoim ojcem. Jakoś nie kręci mnie podawanie jak najwięcej swoich danych w necie. Oczywiscue ip ma każdy swój ale to niezbędne minimum. Nie lubię różnym korpo i firemkom wystawiać się na tacy. Ot tak. A ty dziecko odpoczywaj bo czeka cię jutro 12godz w biedrze lub 24 na jakimś orlenie.

Noemi1998 napisał/a:

Widać pobyt w MON'ie bardzo Cię zmienił skoro na sadolu piszesz komentarze twierdząc że jesteś mężczyzną , a w wyborze płci na koncie masz zaznaczone : kobieta . Może robiłeś za lalunie w koszarach ? nie wnikam...



Staram się nie podawać w necie prawdziwych danych. Maila też mam podpietegpo z dupy. Sądząc po twoim nicku mógł bym być twoim ojcem. Jakoś nie kręci mnie podawanie jak najwięcej swoich danych w necie. Oczywiscue ip ma każdy swój ale to niezbędne minimum. Nie lubię różnym korpo i firemkom wystawiać się na tacy. Ot tak. A ty dziecko odpoczywaj bo czeka cię jutro 12godz w biedrze lub 24 na jakimś orlenie.

Noemi1998 napisał/a:

Widać pobyt w MON'ie bardzo Cię zmienił skoro na sadolu piszesz komentarze twierdząc że jesteś mężczyzną , a w wyborze płci na koncie masz zaznaczone : kobieta . Może robiłeś za lalunie w koszarach ? nie wnikam...



A jak już zdobędziesz doświadczenia zawodowego to kto wie może kiedyś zdarzy się tak że to ja będę twoim pracodawcą.

Artixxxx

2020-06-05, 20:14
TheAndyboy888 napisał/a:

theync



No widać że nie byłeś w wojsku :p I cieszymy się że osiągnąłeś przez 9 miesięcy więcej niż ci co poszli . Szkoda że nie ma przymusowej może troszkę by ludzie byli bardziej zdysciplinowani i patusów by wyplewiło . i nie mówię że ludzi uległych tylko zwyczajnie takich co potrafią żyć w grupie

projektwojownik

2020-06-05, 21:56
Jestem 4ty rok w MONie jako zawodowy i jestem wielkim przeciwnikiem zetki. Tak samo hejtuje wojsko polskie bo jest to wielka pralnia pieniędzy z zerową zdolnością bojową. Papierowo oczywiście wszystko genialnie. Ehh dobrze że nie przedłużam już kontraktu :)

ZgRyZ

2020-06-06, 01:00
przeszło 40% Syrian mercenaries, to polacy, coby było śmieszniej, zdarza się, że „grają” po obu stronach, wyzywając się po polsku. takie tam polskie zarobkowanie. oj gdybym był młodszy i zdrowie by pozwoliło, sam bym poszedł do tej pracy.