18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zasadzka na pakistański konwój wojskowy

Salieri16000 • 2020-11-08, 01:16
Separatystyczni bojownicy z Frontu Wyzwolenia Beludżystanu (BLF) opublikowali film ukazujący zasadzkę na pakistański konwój wojskowy. Akcja miała miejsce 14 lipca 2020 r. Śmiało od 40-tej sekundy:



Rebelianci BLF twierdzili, że zabili w tym ataku „dziesiątki”, podczas gdy raport rządu pakistańskiego o incydencie twierdził, że zginęło ośmiu żołnierzy, a pięciu zostało rannych.

Rebeliant

2020-11-08, 01:42
j***ć to ścierwo zawsze i wszędzie, zatem cieszmy się jak się zabijają wzajemnie, gdyż nic lepszego nie może spotkać cywilizacji łacińskiej w kwestii kozojebców.

remi1982

2020-11-08, 03:34
To jakies ameby k***a a nie wojsko. Jadą w konwoju, pierwszy ma rozpylacz i zamiast po pierwszym napie**alaniu przyspieszyc, odpowiedziec ogniem i wyjechac ze strefy, to te ciule parkuja i wysiadaja.

Pr...........cz

2020-11-08, 13:08
Ten pierwszy kierowca to niezły cwe*, uciekł z fury zostawiając chłopaków na pace :D

cz...........ek

2020-11-08, 13:58
Jak ja Cię szanuję, panie Salieri. Przesyłam pozdrowienia

KebabRemover

2020-11-08, 14:09
remi1982 napisał/a:

To jakies ameby k***a a nie wojsko. Jadą w konwoju, pierwszy ma rozpylacz i zamiast po pierwszym napie**alaniu przyspieszyc, odpowiedziec ogniem i wyjechac ze strefy, to te ciule parkuja i wysiadaja.



i każdy mówi że amerykanie to p*zdy a prawda jest taka że amerykanie napie**alają to ścierwo równo od kilkunastu lat i jak jest atak na amerykanski konwoj to pierwsze co robi gosc przy ckmie to nak***ia na oslep tam skad strzelaja, takie cwiczenia u nich to juz jest odruchowa reakcja a tutaj pierwsze co robi gosc przy ckmie to sp***ala do rowu a jego kumple na pace

xoludus

2020-11-08, 14:23
pamietajcie, ze nie warto isc do wojska i walczyc za tych durniow w garniturach

baronturbina

2020-11-08, 14:31
xoludus napisał/a:

pamietajcie, ze nie warto isc do wojska i walczyc za tych durniow w garniturach


Nie wiem czy wiesz ale teraz nie chodzi się do wojska tylko na służbę czy do pracy. Na nieszczęście znieśli zasadniczą służbę i wymyślili tik tok!!!

Snajkers

2020-11-08, 17:02
Mam nadzieję, że kamerzysta zdechł.