topic

zarzynany żółw morski

men1995 • 2016-04-08, 01:12

co sądzicie ? Bolało go ?

surojak

2016-04-08, 01:13
sk***ysyny mam nadzieje, że ich to samo spotka! j***ne ch*je!

mati_15

2016-04-08, 01:19
Mam nadzieje że te odruchy są skurczami mięśni ..

Tylko słaby znęca się nad słabszym .

grave22

2016-04-08, 01:22
up a czego spodziewaliscie sie od gownoskornych?

Nindon

2016-04-08, 01:34
Zluzujcie majty, ale spina leci. Na wsi inaczej się zabija świniaka?
Na wycieczce do krajów dalekiego wschodu każdy chce spróbować psa, ciastek z kota, czy penisa jelenia.
A po tym filmiku wielkie halo bo ktoś żółwia zabił.

~Beny

2016-04-08, 01:46
Nindon napisał/a:

Zluzujcie majty, ale spina leci. Na wsi inaczej się zabija świniaka?
Na wycieczce do krajów dalekiego wschodu każdy chce spróbować psa, ciastek z kota, czy penisa jelenia.
A po tym filmiku wielkie halo bo ktoś żółwia zabił.

A świniaki są pod ochroną? :wtf:

mati_15

2016-04-08, 01:46
@Nindon

Tylko że przy zarzynaniu świni najpierw się ją ogłusza , byłem na świniobiciu i wiem że nikt tam się nie znęca tylko robi to co do niego należy. A przebijanie tętnicy jest robione ruchem precyzyjnym . Nikt nie napie**ala jej ryju siekierą dla zabawy , porównujesz całkiem inne działania .

Jozzzek

2016-04-08, 02:20
wiecie co to jest sadyzm miśki?
jesteśmy na sadolu, więc nie płaczcie jak gwałcona dz**ka.

Nindon

2016-04-08, 02:31
@mati_15
1. chłopaki nie mają taczki, więc ciągną go kilkadziesiąt metrów na skorupie (nie wykluczone że kupili go z hodowli/połowu). Od razu zaznaczam, że nie ciągnęli go miększym spodem, a płetwy miał uwiązane żeby ich nie uszkodzić.
2. "ogłuszają" siekierą. Może i trafili porządnie za trzecim razem i reszta uderzeń zbędna, ale ogłuszyli.
3. może nie wiedzą gdzie jest tętnica (a może krew jest im nie potrzebna, więc nie muszą jej spuszczać do gara).
4. po odcięciu głowy zabierają się do rozbierania.
Jeżeli się przypatrzysz, facet mistrzem nie jest, ale widać że "robi co do niego należy". Nie dziobie go w skorupę, nie wydłubuje oczu, ogólnie się nie znęca. Konkretnie oddziela mięso od wnętrzności.

Więc nadal uważam że ten żółw jest rozbierany humanitarnie (i mogę go porównać do świni).

@Beny_Kuleczka
Tak wiem, wikipedia...
"Mięso i jaja tych zwierząt do dzisiaj w Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej stosowane są w celach konsumpcyjnych"
Ochronę to ty masz w europie. Widzisz tam jakiegoś europejczyka?

~Beny

2016-04-08, 02:40
Nindon napisał/a:

@Beny_Kuleczka
Tak wiem, wikipedia...
"Mięso i jaja tych zwierząt do dzisiaj w Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej stosowane są w celach konsumpcyjnych"
Ochronę to ty masz w europie. Widzisz tam jakiegoś europejczyka?

Wikipedia? :wtf:
Nie, opis pod filmem:

Cytat:

Several young men in Limon, Costa Rica torture and then slowly kill an internationally "protected" sea turtle.

:kawa:

men1995

2016-04-08, 02:40
ciekawe jak taki żółw smakuje :lol: jednym słowem - mają jaja :mrgreen: ja tylko potrafie karpia ubić :roll:

W............R.

2016-04-08, 03:28
Sądzę, że zgłodniałem.

momonon

2016-04-08, 04:01
Chyba lubił se w ping ponga przyciąć :-D

looud

2016-04-08, 08:02
ch*j w dupe takim murzynkom bambo, niech giną cwe*e w tej afryce pedały zaj***ne.

jholy

2016-04-08, 10:59
Jeżeli go zjedzą nie widzę nic w tym złego ...
Co innego metoda "kaputacji" - powinni go kropnąć jakoś szybciej - widać, że zwierzak się długo jeszcze męczył, Widać też, że to samica wypełniona jajami. Powinno się edukować tubylców a raczej "tambylców" - autochtonów, że w okresie rozrodczym można tylko samce a samice po złożeniu jaj. To było chyba trochę na przypała zrobione. Mnie osobiście szkoda zwierzaka, ale srać po gaciach za widok osób zdobywających pokarm w naturalny sposób to już chyba przesada. Popatrzcie sobie w jaki sposób nasze ulubione mięsko się produkuje ... :D Nie ma w tym żadnej finezji czy poszanowania zwierzęcia, które oddaje życie po to by człowiek mógł je zjeść i w rezultacie wysrać.