18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żarty żartami, a baba rei

Ca...........on • 2021-10-02, 23:44
Tak wygląda postawa sadystyczna.



A nie, że wypadki, wypadeczki, wypadunie.

dżonyłojlker

2021-10-03, 00:41
Caramon napisał/a:

Tak wygląda postawa sadystyczna.



Postawa sadystyczna toby była gdyby sobie żartowali, po tym jak się okazało, że to faktycznie zwłoki. Tak to zwykłe pie**olenie w bambus.

KoniecZartow

2021-10-03, 02:09
Farołrz napisał/a:

Postawa sadystyczna toby była gdyby sobie żartowali, po tym jak się okazało, że to faktycznie zwłoki. Tak to zwykłe pie**olenie w bambus.



Najpierw wyr*chali, dopiero później okazało się, że to prawdziwe zwłoki. Tak powinno być.

Zenonn

2021-10-03, 03:16
A to ze zwłok pożartować nie można ?

andrzejrobert75

2021-10-03, 08:50
Zenonn napisał/a:

A to ze zwłok pożartować nie można ?



Wszystko można- co nie można,byle z wolna i z ostrożna.

McQurwa

2021-10-03, 10:13
Typowy wędkarz,tak gdzieś koło 3 promili

Nabs

2021-10-03, 12:29
kiedyś byłem w bardzo podobnej sytuacji; na nocnym łowieniu ryb wydawało się że coś większego jest w wodzie i krąży wraz z nurtem między ostrogami. Jak zaczęła robić się szarówka i było widać trochę wyraźniej i wyglądało to jakby to była świnia (w pobliżu tam jest kilka wiosek), więc sobie żartowaliśmy. Kilka godzin później inni wędkarze wezwali policję no i się okazało że to był człowiek, z brzuchem wypełnionym kamieniami. Pamiętam że dość długo nie potrafiłem się przekonać do ryb, zwłaszcza do węgorzy (bo są padlinożercami).


jedyne źródło jakie znalazłem, niestety bez zdjęć z tamtych lat: https://gazetalubuska.pl/z-odry-wylowiono-zwloki-bez-glowy-ofiara-byla-torturowana-wewnatrz-ciala-miala-kamienie/ar/7821349

Nufrevi

2021-10-04, 01:51
Kto by tak nie żartował xd