18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żartowniś na lewy pasie

Salieri16000 • 2019-11-17, 18:10
...i szybka karma:


Xidgr00

2019-11-17, 18:24
Gdyby kózka kwiecień plecień, to by ślimak ch*j mu w dupe

KingKurwaKong

2019-11-17, 18:30
Powinien napjpierw iść do ofiar tego zjeba a nie do samego sprawcy.

Salieri16000

2019-11-17, 18:38
Kingk***aKong napisał/a:

Powinien napjpierw iść do ofiar tego zjeba a nie do samego sprawcy.



Miejmy nadzieję, że poszedł go dobić ;-)

Loaloa

2019-11-17, 20:37
Niepotrzebnie w takiej sytuacji kierowca z tyłu za wszelką cenę próbuje uniknąć uderzenia w bawiącego się w taki sposób debila. Namiętnie oglądam filmiki z wypadkami i może w zaledwie kilku przypadkach udało się wyprowadzić samochód z w taki sposób sprowokowanego poślizgu. Wiem, odruch, ale niestety w większości przypadków zgubny. I w większości przypadków przyhamowującemu debilowi udaje się uniknąć i uszkodzenia samochodu i konsekwencji za takie zachowanie.

lm65

2019-11-17, 20:46
Pewnie kamerka z tira uratowała kierowcę osobówki przed konsekwencjami.
Debil z jeepa pewnie by powiedział, że tamten w niego wjechał itd. itd.

PolaczekRR

2019-11-17, 20:53
ch*j w dupe i do mordy jednemu i drugiemu

grudzin7

2019-11-17, 22:30
Loaloa napisał/a:

Niepotrzebnie w takiej sytuacji kierowca z tyłu za wszelką cenę próbuje uniknąć uderzenia w bawiącego się w taki sposób debila. Namiętnie oglądam filmiki z wypadkami i może w zaledwie kilku przypadkach udało się wyprowadzić samochód z w taki sposób sprowokowanego poślizgu. Wiem, odruch, ale niestety w większości przypadków zgubny. I w większości przypadków przyhamowującemu debilowi udaje się uniknąć i uszkodzenia samochodu i konsekwencji za takie zachowanie.



Fakt. Samochody są projektowane tak aby minimalizować skutki zderzenia czołowego. Jak uderzysz bokiem albo dach*jesz to już nie jest tak fajnie... :roll:

Czerstwy

2019-11-18, 19:36
A według mnie wina bardziej tego z tyłu. Złośliwość i zły zamiar oczywiście można przypisać tej k***ie z przodu, jednak ten z tyłu powinien zachować ostrożną odległość i tak też będzie osądzony przez policje xd

Hafnarfjodur

2019-11-18, 23:17
Xidgr00 napisał/a:

Gdyby kózka kwiecień plecień, to by ślimak ch*j mu w dupe



- a na krzywe drzewo to i Salomon nie naleje