18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żart z rozbitymi iPhonami

~Griszon • 2012-09-26, 15:22
ahh ten mord w oczach :lol:

323233

2012-09-26, 15:25
Fajny żart,Fajnie jest popatrzeć na te osoby co kupują ten shit.

kufel01

2012-09-26, 15:32
No gówniane iphony są tyle warte co ten skecz!

dumad

2012-09-26, 16:21
jak widzę ich zapłakane oczka jak kartony są glebowane to aż mi się wesoło robi :D
przecież oni k***a nie mogą bez tego życ. Bez jedzenia wytrzymają ale ajfon musi byc

tds1974

2012-09-26, 16:29
Zajebiste trollowanie fanbojów :D Spokojnie! To gorilla glass! Piwko!

Roszp

2012-09-26, 16:36
Żarciki żarcikami, pracowałem kiedyś dla jabłuszka i jeden z moich znajomych wózkowych wypie**olił przed premierą paletę ipadów 2.
Ten widok...

kacu89

2012-09-26, 16:38
Serio ci ludzie czekają w kolejce godzinami przed otwarciem żeby kupić telefon? Nie mogą przyjść sobie 2,3 dni po premierze? Japie**olę...

fejzez

2012-09-26, 16:40
nigdy nie zrozumiem jak można czekać na coś ch*j wie ile godzin czatując przed sklepem :facepalm:

adiemus36

2012-09-26, 16:44
Cytat:

Żarciki żarcikami, pracowałem kiedyś dla jabłuszka i jeden z moich znajomych wózkowych wypie**olił przed premierą paletę ipadów 2.
Ten widok...



Koszt produkcji tej palety iPadów zapewne zamknął się w cenie 2-3 iPadów, dla Apple to żaden wydatek. Kiedyś znajomy pracował w jakimś centrum dystrybucji i przysłali tira iPadów i iPodów, wszystkie miały jednak nieprawidlowo nabity kod - wszystkie iPod i iPady musiały pójść do niszczarki, bo bardziej im się to oplacalo niż ponownie wysyłać je do fabryki i zmieniać naklejki.

Cytat:

No gówniane iphony są tyle warte co ten skecz!



Miałeś kiedyś iPhone, że taką opinie o nich masz ? Wątpie.

chemio

2012-09-26, 16:46
Ja mam ipoda, i wiem że jest gówniany. Mój kumpel ma iphona 4g i też twierdzi że jest gówniany.

Mehow

2012-09-26, 16:54
Znajomy pracował w hurtowni appla w UK, działała w niej szajka, kierowca - ochroniarz - kieronwnik - pracownik typu wózek widłowy od rozładowywania. [Anglicy] Przez 3 miesiace zaj***li sprzet o wartosci kilkuset tysiecy funtów ;p to maja w tej hurtowni takie zabezpieczenia teraz ze po wejsciu/wyjsciu na cała hale masz skany, przeszukiwanie et cetera

dth

2012-09-26, 16:55
A ja nie mam, i wielu innych też nie ma, a inni mają... i ch*ja to kogokolwiek obchodzi, więc skończcie.

manieeek

2012-09-26, 17:03
W sprawie iphonaL Fajny telefon, funkcjonalny niestety tylko w teorii. Niestety apple to b anda debili i bez jailbreaka to kawalek plastiku i szkla. Mialem appla 2 razy i stluklem. Od tego czasu nokia 3055, jest o tyle lepsza ze mozna nia rzucac o sciany i otwierac browar. Dziekuje, dobranoc.

Szoqn

2012-09-26, 17:30
Ja tu widzę normalną reakcję ludzi, jak komuś upada coś znacznej wartości. Gdyby niósł szybę, czy obraz, cokolwiek - byłaby taka sama reakcja. Mam wyj***ne na te nowe komórki, może jak wypuszczą za kilka lat model, który będzie robił laskę, to zastanowię się [jeśli miesięczny koszt "utrzymania" mojej dziewczyny będzie większy od tego telefonu]. Póki co mam całkiem przyzwoity, nie psujący się i nie gubiący zasięgu telefon. Bateria trzyma tydzień i tyle mi wystarcza. Miałem kilka nowszych modeli, ale szybko je opchnąłem, bo zaraz, za chwilę staną się już przestarzałe :D

Alonso

2012-09-26, 17:47
Szpan zawsze ten sam.
W PRLu ludzie stawiali sobie puszki po dezodorantach na regałach. A teraz chodzą z iPADami i białymi słuchawkami w uszach.