18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żart z rozbitymi iPhonami

~Griszon • 2012-09-26, 15:22
ahh ten mord w oczach :lol:

masabitumiczna

2012-09-26, 21:11
@Nizki - Będąc obrońcą Apple dałeś świetny argument hejterom. To co napisałeś o iP5 jest jednym z głównych argumentów przeciwko tej firmie, wciskanie tego samego po raz kolejny pod inną nazwą z kosmetycznymi zmianami. Robienie z tego wielkiej sensacji to jest właśnie głupie w tej firmie...

Nizki

2012-09-26, 21:46
@masabitumiczna
Zgodzam sie i dlatego nie kupie Ip5 zostajac przy Ip4. Ale "bronie" marki Apple tylko dlatego, ze widze wszystkich tych idiotów którzy piszą "ajfon srajfon", "gówniany telefon" itp itd, nie podając żadnego konkretnego argumentu. Fakt, dużo sobie licza za troche wyższy, szybszy, cienszy i ogólnie troche lepszy telefon od poprzedniej wersji i fakt, nigdy nie stał bym po NIC w kolejce ponad 24h. Co nie zmienia faktu że Apple robi dobry sprzet. A ze jest drogi, to juz ich polityka. Sprzedaje sie jak świerze bułeczki wiec coś w tym jest.

virus-kj

2012-09-26, 21:54
ajfon srajfon.

Dziękuję.

marianer7

2012-09-26, 21:55
Ci ludzie mają tak nudne i zj***ne zycie że samo stanie na tego israda to wielka przygoda i niezapomniane chwile!

artiee

2012-09-26, 22:07
Nizki napisał/a:

@Corey_09
Jestem obronca Iphona bo jak widze takie komentarze jak te tutaj to sie rzygać chce. Tak sie składa, że Iphone 5 jest najszybszym smartphonem na rynku w tej chwili.

Producentem procesora A6 jest Samsung, pomyśl logicznie czy dałby wygrać produktowi Apple ? To pozorna szybkość z racji tego że nie ma w iPhone multitaskingu. Niby coś tam jest, ale do prawdziwego multitaskingu to temu systemowi daleko.

TomdeX

2012-09-26, 22:09
Ha, może iphone 5 jest szybszy od SGSIII, ale.... root + kilka programików = iphone 5 daleko w tyle... to co można robić z androidem to się w głowie nie mieści, a o uniwersalnych wtykach już nie wspomnę, podstawowym słowem posiadaczy iphone to "przejściówka" za jedyne 29$...

Darkstep

2012-09-26, 22:14
0:56 Czajcie jego morde :D

ozzy88

2012-09-26, 22:53
dumad napisał/a:

jak widzę ich zapłakane oczka jak kartony są glebowane to aż mi się wesoło robi :D
przecież oni k***a nie mogą bez tego życ. Bez jedzenia wytrzymają ale ajfon musi byc



Jakby nie mogli wytrzymać bez jedzenia to by nie wyglądali tak, jak wyglądają :D

Swoją drogą piwo dla Ciebie. Szkoda, że ten facet na filmiku nie skakał jeszcze po tych pudłach :)

hiitman

2012-09-27, 00:17
mam ipoda, fajny sprzet, super jakosc, ale k***a ten pie**olony iTunes to jest przegiecie. Co to do ch*ja jest biblioteka multimediow? Jak przyjde do kogos z kablem to nawet piosenki sobie na niego nie wrzuce bo biblioteka jest inna. Jesli ip4/5 korzysta z tego programu to niech go ch*j trafi. Do tego brak oblugi flash. Powaznie?!

Sadoll

2012-09-27, 01:47
Ale że oni w ogóle tak czatują pod tymi sklepami to jest na maksa żałosne!

.3lite

2012-09-27, 02:06
Zacznijmy od tego, że android jest niezwykle gównianym systemem - sypanie się to standard, muli k***a menu w HTC One X (to są jaja jakieś bo płacąc 2k+ PLN za telefon wymagam aby chodził płynnie) i to się k***a nazywa systemem? Jak można być tak ślepym żeby nie widzieć, że ten system jest niesamowitym gównem którego po prostu trzeba się pozbyć.

Jedyną nadzieją telefonów to dobre systemy jak iOS i Windows Phone 8 - IPhone'a wybiera się dlatego by mieć niezawodny system (ktoś tam wyżej płakał o wyłączenie aplikacji działającej w tle - naciśnij 2 razy szybko home button to cię olśni) tak samo świetnie się zapowiada Windows Phone 8 z natywną obsługą C/C++ i DirectX (producenci bez problemowo będą mogli przenosić swoje gry na telefon).

Większość was jest tak zaślepiona tym zj***nym androidem, że jedyne co teraz potraficie to się dowartościowywać poprzez hejting w komentarzach - kupcie prawdziwy telefon jak Nokia Lumia 920 czy IPhone 5 to zobaczycie jak telefon ma działać.

artiee

2012-09-27, 06:50
A to Nokia jeszcze istnieje ? Przez jej syfiastego symbiana straciłem kontakt z tą firmą.

marcinsud

2012-09-27, 15:11
.3lite, co ma android do sp***olonego launchera przez HTC? Te bezproblemowe portowanie gier przemilczę, bo ch*j, że inna architektura procka, ch*j, że układy graficzne nie obsługują shaderów w wersji wymaganej przez nowe silniki, a c/c++ nie jest w tej kwestii żadną zaletą, bo trzeba kod kompilować osobno na każdy model telefonu, bo różnice w instrukcjach procesorów mogą być zbyt duże. Micorosft i Google zrobiło bardzo dobrze i programy na ich mobilne platformy ur*chamiają się w VM. Apple może sobie pozwolić na ich natywne objective-c bo wypuszczają jeden model telefonu ciągle sprzętowo kompatybilny z poprzednimi. Gdyby Apple robiło iOS na inne telefony również musiałoby zastosować VM

Corey_09

2012-09-27, 16:34
@artiee coś Ci się poj***ło ja nie pisałem że jestem obrońca srajfona. Patrz następnym razem dokładnie.

artiee

2012-09-27, 19:10
@up sry, nick został z cytowanej treści :) a edytować już nie mogę.