18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żart z rozbitymi iPhonami

~Griszon • 2012-09-26, 15:22
ahh ten mord w oczach :lol:

artiee

2012-09-26, 17:53
Oglądać od 1:15


suchy945

2012-09-26, 18:01
Ajfon jest dla ciot

skwarkomen1

2012-09-26, 18:19
''Mój kumpel ma iphona 4g'' skąd on go wziął jaki taki nawet nie istnieje ?

Nizki

2012-09-26, 18:20
Samsung Galaxy S3 w abo kosztuje ~1700. Iphone 4s podobnie a 5 pewnie z 2 tyś. Różnica tylko 300zł między S3 a IP5. Ale jasne, w modzie jest jechanie po produktach Apple. Pewnie dlatego, że 99% na Sadolu i w choj w realu nawet nie może nadal pozwolić sobie na zakup iPhone 3.... Ale jakby ktoś im dał iPhona 5 od tak sobie to byś sie posrali i zjadli gówno z radości...

Corey_09

2012-09-26, 18:26
fejzez napisał/a:

nigdy nie zrozumiem jak można czekać na coś ch*j wie ile godzin czatując przed sklepem :facepalm:



Całkowicie się z Tobą zgadzam. Przecież można zamówić na necie, a nie stać jak jakiś popie**ol pod sklepem ze śpiworem i namiotem, albo bez namiotu z samymi kocami i krzesełkami, czekając 24h na dostawę, no poj***ne.

matiqq

2012-09-26, 18:33
up up@
Rozj***ł mnie ten slaj to unlok 150, nie 200, nieeee kilkaset lat temu już to było na bramach :D

Johny212

2012-09-26, 18:33
To tak jakby ktoś w kościele matkę boską strącił. :D

Corey_09

2012-09-26, 18:39
@Nizki
Obronca srajfona. pie**olisz głupoty, bo mnie na przykład stać na to gówno, a w życiu bym tego nie kupił bo to szmelc, inne firmy wypadają znacznie lepiej i maja szybsze urządzenia z lepszym oprogramowaniem, i są o wiele wytrzymalsze, nie potrzeba zamartwiać się że jak ci wypadnie to pozamiatane, bo się rozjebie w drobny mak.

Nizki

2012-09-26, 19:12
@Corey_09
Jestem obronca Iphona bo jak widze takie komentarze jak te tutaj to sie rzygać chce. Tak sie składa, że Iphone 5 jest najszybszym smartphonem na rynku w tej chwili. A jak poszukasz filmiku gdzie robi sie drop test Ip5 i SG3 to Ip5 wygrywa również tutaj. Nie jestem maniakiem tej firmy bo siedze na Ip4 i nie zamierzam kupic Ip5 dlatego, że nie ma tam nic nowego czego nie miałbym w Ip4 co nie zmienia faktu, że telefony tej marki to produkt bardzo dobry i jechanie po nim jest modne.

Re...........ms

2012-09-26, 19:41
ja głupim trzeba być, żeby stać dobę w kolejce po gówno warty telefon, który za pół roku będzie w promocji w T-mobajlu albo gdzieś..

wciazszukam

2012-09-26, 20:17
Nizki napisał/a:

Tak sie składa, że Iphone 5 jest najszybszym smartphonem na rynku w tej chwili. A jak poszukasz filmiku gdzie robi sie drop test Ip5 i SG3 to Ip5 wygrywa również tutaj



Może i śmiga szybciej o jakieś milisekundy od topowego sprzętu innych marek, ale spróbuj w ajfonie zakończyć procesy działające w tle. Cała przewaga idzie się pie**olić, bo zajmie ci to tyle czasu, co szybka kupa. Jakbym dostał nowego Iphone, od razu bym go sprzedał jakiemuś dzianemu chłopcu/dziewczynce, dla których prestiż stoi wyżej od funkcjonalności.

Jeszcze ten AppStore j***ny, ITunesy pie**olone i zero kompatybilności z jakimkolwiek sprzętem używanym w zdecydowanej większości na świecie. Wszyscy producenci starają się uczynić swe urządzenia wielofunkcyjnymi i uniwersalnymi, a po zakupie Apple jesteś zmuszony na zmianę absolutnie wszystkich urządzeń elektronicznych na te, sygnowane jabłuszkiem, aby bez problemów korzystać z ich wszystkich możliwości. Tylko barany się na takie coś chwytają.

RITI

2012-09-26, 20:33
Nie kumam tych ludzi... Według ich hierarchii potrzeb kupno nowego ajfona jest na pierwszym miejscu...
Niektórym ludziom totalnie się we łbach poprzestawiało. Normalny człowiek kupuje coś na swój użytek i zastępuje ten przedmiot gdy się rozwali, albo gdy dalsza eksploatacja jest nieopłacalna bądź po prostu niewygodna.
Ja mam swój telefon prawie pięć lat i wymieniałem w nim dwa razy obudowę oraz baterię. Nie czuje się gorszy gdy wyciągam z kieszeni telefon wyprodukowany w 2006r, nie mam potrzeby bycia na topie. Ja chce by coś działało i spełniało swoją funkcję, dotyczy to wszystkiego nie tylko telefonów. Może inaczej bym myślał gdybym nie miał na co kasy wydawać... Są różne punkty widzenia, ale ja uważam, że nie ma sensu w kupowaniu czegoś tylko dlatego, że jest modne i ma o kilka funkcji więcej.

urtel

2012-09-26, 21:01
chemio napisał/a:

Ja mam ipoda, i wiem że jest gówniany. Mój kumpel ma iphona 4g i też twierdzi że jest gówniany.



Moze masz mp4 creativa:D ja mam ipoda touch przez pare lat, jak go dostalem nawet nie wiedzialem ze cos takiego istnieje, nie jestem fanem apple, jakbym mieszkał w stanach moze bym byl bo wtedy dla mnie byłoby to tanie. ipody toouch czy iphone 4s po jailbreaku jest spoko. Osobiscie i tak pewnie wolałbym kupic sobie nokie 3310 i nie spotkałbym sie z zadną postacią hejta w stylu: " o iphone, spoko zj***ny jest" albo " o samsung galaxy s III, zj***ny bo nie stac mnie
" itp.-_-

marcinsud

2012-09-26, 21:01
k***a stoją w kolejce, a przyszły szwagier w UK dostał w poniedziałek kurierem, premiera chyba w piątek był czy czwartek, więc po ch*j się poniżać i upadlać skoro można jak człowiek kupić nie wychodząc z domu. On akurat kupił IP bo zadziałał vendor lock in czyli miał wcześniej 3gs nakupował apek i szkoda mu się ich pozbyć po prostu, a tel już doj***ny i trzeba było zmienić.

urtel

2012-09-26, 21:07
marcinsud napisał/a:

k***a stoją w kolejce, a przyszły szwagier w UK dostał w poniedziałek kurierem, premiera chyba w piątek był czy czwartek, więc po ch*j się poniżać i upadlać skoro można jak człowiek kupić nie wychodząc z domu. On akurat kupił IP bo zadziałał vendor lock in czyli miał wcześniej 3gs nakupował apek i szkoda mu się ich pozbyć po prostu, a tel już doj***ny i trzeba było zmienić.



urzekła mnie twoja historia.