18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

silwerbalk

2019-07-02, 20:54
I teraz cała kanapa będzie j***ć śledziami.... k***aaa :!: :!: :!:

Lobo24

2019-07-02, 21:24
Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?

Robertuss

2019-07-02, 22:10
Lobo24 napisał/a:

Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?



pie**olec z powiklaniami

:mrgreen:

carl92

2019-07-02, 22:47
To się nazywa grzybica i wtedy c**a zaczyna j***ć konkretnie śledziem, ale zdechłym.

LuzaQ

2019-07-02, 23:21
Lobo24 napisał/a:

Jak nagle zachciałem być kanapą to jakie to zaburzenie?



Nic panu nie dolega. Pozdrawiam.

IOI

2019-07-03, 09:05
silwerbalk napisał/a:

I teraz cała kanapa będzie j***ć śledziami.... k***aaa



jak widze takie teksty to wiem od razu ze autor nigdy nie mial kobiety.

Dupaapud

2019-07-03, 18:54
@up potwierdzam. Zapach c*pki to jeden z fajniejszych zapachów. Zapach niemytej c*pki jest taki sam jak niemytego ch*ja. Grzybica nie ma tu zupełnie nic do rzeczy.

A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości r*cha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką c*pkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię.

Robertuss

2019-07-03, 21:25
Dupaapud napisał/a:

@up potwierdzam. Zapach c*pki to jeden z fajniejszych zapachów. Zapach niemytej c*pki jest taki sam jak niemytego ch*ja. Grzybica nie ma tu zupełnie nic do rzeczy.
A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości r*cha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką c*pkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię.



k***a dobrze mówisz,myślałem że tylko ja jestem taki poj***ny

:mrgreen:

MadDave

2019-07-03, 23:42
@up@up No racji w tym sporo.
Generalnie jak mało kto tutaj wie, a mam nadzieje że ch*j to kogo interesuje. Dawno temu rozstałem się z narzeczoną. Był to związek udany lecz oparty głównie na sexie więc coś takiego nie mogło długo wytrzymać(ps dla stulejarzy marzących o lasce która ciągle chce się r*chać: jest to fajne ale na krótką metę. W pewnym momencie dochodzi do chwili gdzie odkrywacie że nie potraficie spędzać ze sobą inaczej czasu jak w łóżku) No i oczywiście zaczęło mi czegoś w życiu brakować tj. Sexu więc zainstalowałem tindera i rozpoczęło się moje sexualne eldorado. Odkryłem że mam coś takiego w bani że po prostu nie potrafię się oprzeć przed zrobieniem porządnej minety dziewczynie, nawet takiej którą nie znam za dobrze ale to jest k***a silniejsze ode mnie. Jeszcze nic nie złapałem, nie mam syfów czy czegoś ale zdaje sobie sprawę z ryzyka tylko kurna no to jest jakiś instynkt, gadzi mózg. Wszystko idzie dobrze, macanko te sprawy i nagle jestem już miedzy nogami.
@Dupaapud tylko 2 razy trafiłem na taką której nie czułem i szczerze mówiąc nie były to dobre partie do czegoś poważniejszego ale faktycznie kontakt ze sobą jakiś utrzymujemy.
Heh nikt się nie spodziewał życiowego komentarza pod filmikiem z laską szorującą cipskiem po kanapie. No ale takie to życie -zaskakujące.

blade87

2019-07-05, 21:14




[quote="Dupaapud"]Zapach c*pki to jeden z fajniejszych zapachów [...] żeby se znaleźć taką c*pkę, której w ogóle nie czujesz [...]

k***a, zdecyduj się Pan! Pica ma pachnieć swoistym zapachem! Feromony, te sprawy! Zachęta do lizania i r*chania. Kropka.

Larsek

2020-11-11, 00:15
"A zapachy cipek są różne i w zasadzie po to się w młodości r*cha wiele dziewczyn, żeby se znaleźć taką c*pkę, której w ogóle nie czujesz. Wtedy możesz z nią żyć wiele lat. Wiem co mówię."

No k***a nie bardzo. Jak nie czujesz c*pki, znaczy, że r*chasz transa po operacji w Tajlandii kretynie :mrgreen: