18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zareagowanie na napad skutkuje umarciem

fantastico • 2016-10-18, 14:23
Ekspedient sprzedając zegarek nie spodziewa się wycelowania w niego pistoletu, na co reaguje szarpaniną, która skutkuje strzałem w niego. Ekspedient tego nie przeżył. Nagrywane z odtwarzanego monitoringu na ekranie monitora.


nowynick

2016-10-18, 14:35
Moja rada dla wszystkich kasjerów - sprzedawców: w takiej sytuacji oddajcie zawartość kasy i towar w p*zdu, jest ubezpieczony, a Wasze życie nie...

janlew

2016-10-18, 15:19
Ten w czerwonym pasiaku pomógł w ch*j. Bez niego mogłoby się nie udać.
:homer:

facet85

2016-10-18, 15:49
czytałem 3 razy ten opis... przestań jarać jak wrzucasz coś na sadola ;)

kokos_123

2016-10-18, 16:04
nie ma to jak pomoc ludzi postronnych

@nowynick - często mają zapisane, że są odpowiedzialni finansowo za towar

The_Generat

2016-10-18, 17:11
to chyba Brazylia więc i tak by zginął, nie zostawiają świadków napadów

lakeroll

2016-10-18, 17:37
jeśli już odpie**alacie takie akcje to trzeba łapać za zamek

SirMajkel

2016-10-18, 19:57
typa od razu powinni ściąć a typiarę przymusowo do bezpłatnego burdelu dla członków rodziny poszkodowanego.

nowynick

2016-10-19, 08:36
kokos_123 napisał/a:

@nowynick - często mają zapisane, że są odpowiedzialni finansowo za towar



To, że właściciele to zazwyczaj pazerne bydło to jedno, ale nikt normalny nie zasądziłby odszkodowania na ich rzecz za nierozbrojenie i niezatrzymanie uzbrojonego napastnika...

Tester

2016-10-19, 16:31
Siedzę i patrze na tematy fantastico (treść pisaną), muszę się zapytać... czy ten chłop jest po udarze? :-)

siwybis

2016-10-19, 17:47
Udarem to musieli by mu przewiercić czaszkę bo ten medyczny aż takich spustoszeń nie czyni.

MadDave

2016-10-19, 17:49
Jeszcze niedawno pracowałem we wrocławskim punkcie jubilerskim gdzie dowiedziałem się że w przypadku napadu mam grzecznie oddać wszystkie cenne rzeczy(są i tak ubezpieczone) zawartość kasetki(dzienny utarg, da się obejść) oraz pod żadnym pozorem nie szarpać się z napastnikiem właśnie z tego powodu że ludzie pochodzący z marginesu - a ataki przeważnie napada, mają w dupie cudze życie i zdrowie, za paciorki warte 500zł są w stanie zadźgać młodego człowieka który ma przed sobą całe życie nie myśląc o konsekwencjach. Liczy się żeby zaj***ć, opie**olić po lombardach oraz szybko wsadzić kasę w wódkę albo jakieś prochy, potem się taki tłumaczy że to przez ciężkie dzieciństwo albo że ksiądz dotykał i są wypuszczani po 5 latach.
Pamiętajcie- wasze życie jest cenniejsze nawet od k***a wysadzanego diamentami wielkości pomarańczy platynowego popiersia waszej starej.

evilmatt

2016-10-19, 17:53
lakeroll Nie no k***a.. ekspert na pokładzie! Łapać za zamek w rewolwerze, trzymajcie mnie. :facepalm:
No dobra idźmy dalej Twoim tropem geniuszu i przyjmijmy, że napastnik ma jednak pistolet. Łapiemy za zamek i w jaki to niby sposób uniemożliwia wystrzał? Uniemożliwić może co najwyżej przeładowanie, ale kulka poleci.

dun

2016-10-19, 17:54
czy mozna w jakis sposob ukryc wszystkie tematy i komentarze konkretnego uzytkownika? a jesli nie, to kiedy to bedzie wprowadzone -> tak wiem nie odpowiednie miejsce do zadawania podobnych pytan