18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarąbiście

~Sunday • 2021-06-28, 20:51

Sandały ochronne :niggasmile:

Pees4

2021-06-28, 20:57
Dużo mięśnia, nic rozumu :-|

Znawca_Cipek

2021-06-28, 21:11
Dobrze, ze mial skarpety nieuciskowe zdrowe mial.

tatko

2021-06-28, 21:19
Jak się wykrwawi, to i tak wpiszą covid jako przyczynę zgonu...

AN...........or

2021-06-28, 21:37
piękny dorodny murzyn, ciekawe ile kosztuje taki na targu niewolników

Guwnojat

2021-06-28, 21:43
Pees4 napisał/a:

Dużo mięśnia, nic rozumu


A co mają mięśnie do tego?

Karboksylator

2021-06-28, 21:49
popatrzcie w zwolnionym tempie. nic mu się nie stało, dostał płaską częścią siekiery

burunduk

2021-06-28, 21:49
Guwnojat napisał/a:

A co mają mięśnie do tego?



Dlaczego osoby takie jak Ty są takie głupie, szkoda że ten portal nie posiada wstępnego testu sprawdzającego czy dana jednostka jest zdolna do komunikacji i rozumu, UWAGA wyjaśniam typowi chodziło o to że posiada dużo siły używając "dużo mięśnia" a nie posiada nic inteligencji która odpowiada za rozumowanie otaczającego nas środowiska w sposób poznawczy osobiście i cytując jego dalej "nic rozumu"

Sierioża

2021-06-28, 21:58
Kolor skóry nie przemawia za zdroworozsądkowym podejściem do kwestii bezpieczeństwa.

Andriu996

2021-06-28, 22:35
burunduk napisał/a:

Dlaczego osoby takie jak Ty są takie głupie, szkoda że ten portal nie posiada wstępnego testu sprawdzającego czy dana jednostka jest zdolna do komunikacji i rozumu, UWAGA wyjaśniam typowi chodziło o to że posiada dużo siły używając "dużo mięśnia" a nie posiada nic inteligencji która odpowiada za rozumowanie otaczającego nas środowiska w sposób poznawczy osobiście i cytując jego dalej "nic rozumu"



Zacna wypowiedź milordzie

Mirek19850509

2021-06-28, 23:22
Taa wszyscy sobie z was nigdy kuku z glupotu nie zrobili ,to niech ktoś rzuci pierwszy kamieniem, ,taki wacek i zaden kamien nie poleciał, szach mat , zycie

plastic

2021-06-28, 23:43
burunduk napisał/a:

Dlaczego osoby takie jak Ty są takie głupie, szkoda że ten portal nie posiada wstępnego testu sprawdzającego czy dana jednostka jest zdolna do komunikacji i rozumu, UWAGA wyjaśniam typowi chodziło o to że posiada dużo siły używając "dużo mięśnia" a nie posiada nic inteligencji która odpowiada za rozumowanie otaczającego nas środowiska w sposób poznawczy osobiście i cytując jego dalej "nic rozumu"



nie zebym sie czepiał, ja tez nie jestem zbyt mądry, a nawet robie błędy ortograficzne, ale co ma rozum/inteligencja do celności i tego, ze ktoś nie trafił w pieniek? starałem sie zrozumieć otaczające go środowisko za pomocą umiejętności poznawczych i wyszlo mi, ze swój nieco pretensjonalny punkt widzenia opierasz o błąd, który już na pierwszy rzut oka wyczerpuje definicje błędu poznawczego.
poza tym, jestem pewien, ze niejeden mądry człowiek próbował rąbać pieniek w ten sposób i niejeden był przy tym duzo mniej umięśniony.

jestes pewien, ze ten test to dobry pomysl? czy moze strzeliłeś sobie tym pomysłem w stopę, jak czarny siekierą


Strielok1

2021-06-29, 00:04
Śmiejcie się, mi się kiedyś tak siekiera ślizgneła przy rąbaniu klocków... Szczęście że to zimą było, kalesony trochę złagodziły uderzenie ale i tak mało nie zesrałem się z bólu, i została mi 8 centymetrowa blizna. Rozum czy mięśnie nie mają tu nic do rzeczy, zwykły pech.

Zapomniałem napisać, oczywiście trafiłem ostrzem w piszczel :mrgreen:

marcino_zly

2021-06-29, 01:04
plastic napisał/a:

nie zebym sie czepiał, ja tez nie jestem zbyt mądry, a nawet robie błędy ortograficzne, ale co ma rozum/inteligencja do celności i tego, ze ktoś nie trafił w pieniek? starałem sie zrozumieć otaczające go środowisko za pomocą umiejętności poznawczych i wyszlo mi, ze swój nieco pretensjonalny punkt widzenia opierasz o błąd, który już na pierwszy rzut oka wyczerpuje definicje błędu poznawczego.
poza tym, jestem pewien, ze niejeden mądry człowiek próbował rąbać pieniek w ten sposób i niejeden był przy tym duzo mniej umięśniony.
jestes pewien, ze ten test to dobry pomysl? czy moze strzeliłeś sobie tym pomysłem w stopę, jak czarny siekierą



Zwykły pajac plastikowy z niego jest i tyle.
Stara się być inteligentny i oczytany oraz jak najbardziej pokazać że jest wyedukowany lecz jak to stwierdziłeś, strzelił sobie w stopę jak czarny siekiera

:lol: