18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapraszamy na grill

petru23 • 2022-06-05, 11:53
Właśnie kończą się targi NecroExpo w Kielcach, ale odwiedzający oraz wystawcy nie narzekają na brak atrakcji.
Tuż obok stoiska producenta piecy kremacyjnych, tuż obok urn wszystkich na wejściu na hale wita taki oto stand.

Głodny? Wpadnij na grilla, dziś świeże produkty oraz najwyższa technologia opieknaia mięsa :amused:



Materiał własny

Halman

2022-06-05, 11:57
choćby nie wiem jaki miałoby to zabawny wydźwięk nie oznacza to że sponsor będzie grillować/kremować...

petru23

2022-06-05, 12:03
Halman napisał/a:

choćby nie wiem jaki miałoby to zabawny wydźwięk nie oznacza to że sponsor będzie grillować/kremować...



Nie wiem skąd u Ciebie aż tak daleko posunięte wnioski.

Halman

2022-06-05, 12:04
petru23 napisał/a:

Nie wiem skąd u Ciebie aż tak daleko posunięte wnioski.


z obszaru zasobnika skojarzeniowego

stopwar

2022-06-05, 12:41




Rok 2018 w angielskim mieście Otley odbył się całodniowy festiwal żywności i napojów, podczas którego odbywały się pokazy gotowania, strefa dla dzieci i ponad 45 sprzedawców oferujących lokalnie produkowaną żywność i piwa. Był tam również Otley Pub Club, rozlewający kufle limitowanej edycji Chippend’Ale, które musi być jedynym na świecie piwem warzonym dla XVIII-wiecznego producenta mebli Thomasa Chippendale. A więc tak, dużo się działo, jeszcze zanim grupa ludzi zaczęła grillować mięso na przykościelnym cmentarzu.
Według Yorkshire Post, Peter Howard i jego żona byli w drodze do domu z festiwalu, kiedy zobaczyli dym na cmentarzu Otley Parish Church. „
Wyobraźcie sobie niespodziankę, że 3 dorosłych i około 7 dzieci bawią się przy grillu” – napisał na Facebooku.
„Gotowanie odbywało się na podwyższonym nagrobku”.
Nigdy nie braliśmy pod uwagę, że płaski nagrobek to doskonała wyspa kuchenna, prawdopodobnie dlatego, że nie jesteśmy poganami.
Howard powiedział, że jego żona poskarżyła się grupie na wątpliwy wybór miejsca grillowania, a „kucharz” powiedział jej: „Dziękuję za wkład, zauważyłem”.

saves

2022-06-05, 13:03
A.S. Bytom lubi to.

stopwar

2022-06-05, 13:24
saves napisał/a:

A.S. Bytom lubi to.


...

Ne...........ro

2022-06-05, 14:13
Zupa z trupa :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2022-06-05, 15:13
Powinni dopisać, "nie spalimy na popiół".

stopwar

2022-06-06, 09:45
Tak z czystej ciekawości zerknąłem na ich stronę.
Niezła jazda.
"W tym roku po raz pierwszy w targach NECROEXPO weźmie udział Pogotowie Pogrzebowe,
prezentując swój projekt ogólnopolskiej infolinii pogrzebowej 801 12 12 12".
,,,
Teraz Mohery zamiast kółka różańcowego, bądź obrony terytorialnej, tudzież ćwiczenia cnót niewieścich,
mają niezłą alternatywę - POGOTOWIE POGRZEBOWE :)


YOOras

2022-06-07, 19:29
Rozdawali tam cuksy z napisem "spożywaj w spokoju" Generalnie fajne poczucie humoru mają w tej branży.

petru23

2022-06-12, 21:37
YOOras napisał/a:

Rozdawali tam cuksy z napisem "spożywaj w spokoju" Generalnie fajne poczucie humoru mają w tej branży.



Cukierki, ciasteczka na każdym stoisku byly. Do tego darmowy drink bar. Masz to w oficjalnym filmie na stronie targów.
Do tego grill, światełka, muzyka, naprawdę zacne hostessy, bardzo bogatych ludzi z branży to sobie sam dopowiedz resztę

:roll: