18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapowiedź nowego sezonu Świata według Kiepskich

giabic • 2021-11-13, 02:20
Wersja białoruska


Aleo

2021-11-13, 13:09
sami k***a eksperci polityczni w komentarzach, wróćcie lepiej do swojego marnego życia

mgrhans

2021-11-13, 13:13
Te pastuchy powinny być elektryczne.

luxpiotr

2021-11-13, 13:31
Czemu nie korzystają z czegoś tak banalnego jak armatka wodna??? Pastuchom zaraz się odechce skakać na mrozie.

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-13, 13:41
Aleo napisał/a:

sami k***a eksperci polityczni w komentarzach, wróćcie lepiej do swojego marnego życia



Dokładnie; fajnie się czyta te wynurzenia prawicowych przegrywow, ich frustracja ze zj***nego zycia wylewa się z ich nienawistnych komentarzy, proste umysły rodzą proste rozwiązania, głupie ch*je silne sprzed komputera czy telefonu, najśmieszniejsze jest to, że chcieliby strzelać do innych, ale żaden z tych idiotów nie przeszedłby by badań psychologicznych na dostęp do broni :D same PPP: prymitywne, przegrane i przyglupie ćwoki ze wsi :D

focusek

2021-11-13, 15:02
macie swoj obsrany pis, zaraz bedziecie gadac po rusku pisiorki :)

Mzimu

2021-11-13, 15:11
focusek napisał/a:

macie swoj obsrany pis, zaraz bedziecie gadac po rusku pisiorki



A co zrobiła poprzednia władza? Dokładnie tyle samo: nic.

notak

2021-11-13, 15:11
na razie to nasi są opanowani, mimo, że wojsko białoruskie prowokuje
i dobrze, że nie ma tam debili , którzy zaraz by chcieli strzelać, lać wodą po drugiej stronie granicy, lub na inne sposoby,

jeszcze tylko przypomnę, że gdy niedawno się pytano tuska, czy jest za budową ogrodzenia na granicy to mówił, a po co,
chyba nie trzeba tego komentować, może tylko dodam, cieszę się że PO nie jest obecnie u wladzy bo każdy się domyśla jak by było

Agoreth

2021-11-13, 16:15
Byłem tam dzisiaj w okolicach. Totalny chaos. Ponad 40km białoruskich tirów z towarami i nasi nie chcą ich przepuścić.






Drugie zdjęcie popie**oliłem. Wrzucam zdjęcie gdzie sięga kolejka "od - do"



mariusz3pl

2021-11-13, 16:29
Agoreth napisał/a:

Byłem tam dzisiaj w okolicach. Totalny chaos. Ponad 40km białoruskich tirów z towarami i nasi nie chcą ich przepuścić.

Drugie zdjęcie popie**oliłem. Wrzucam zdjęcie gdzie sięga kolejka "od - do"



I bardzo dobrze.

Juzwa

2021-11-13, 19:25
luxpiotr napisał/a:

Czemu nie korzystają z czegoś tak banalnego jak armatka wodna??? Pastuchom zaraz się odechce skakać na mrozie.



Zamiast wody w tych armatkach powinna być załadowana czysta kapsaicyna. Taki wyciąg z papryczki o liczbie szesnastu milionów w skali Scoville'a. Nie ma mowy, żeby ktokolwiek nie sp***alał na oślep po zainhalowaniu się takim specyfikiem. Nie tylko nie będą chcieli wj***ć się do Polski, już k***a NIC nie będą chcieli.

psarnack

2021-11-13, 19:39
Krakus36 napisał/a:

rząd to debile...
wystarczyło by pomyśleć logicznie mamy już prawie zimę, nieroby szturmują granice, jak się ich pozbyć...
rozwiązanie:
1. ogłosić masowe podlewanie tamtego rejonu lasu (jest za sucho)
2. armatki wodne, i samolocik wynająć aby co chwilę litrami wody z rzek stawów (zimna) zalewać rejon
3. kto podejdzie wodą lać aby nie podpalił lasy (suchego )
4. tłumaczyć światu że woda jest zdrowa myje oczyszcza itp.
5. chore zjeby zapchają szpitale białoruskie lub ograbią ich apteki
6. chore patusy dalej pchające się na granice dalej lać wodą a jak chcą przejść maja dostać wszystkie szczepionki na każdą chorobę w Europie i poza nią by gówna nie przytargali
7. spokojne życie bo dbamy o las, roślinność, i zdrowie patusów świat pokocha Polaków xD



+ nie bada mogli narzekac ze nie maja wody ..

garry99

2021-11-13, 20:25
To jeszcze pikuś co tam się tak naprawdę dzieje

olo_witek

2021-11-13, 21:21
czy tylko ja bym otworzył ogień .....................

donkapusta

2021-11-13, 22:07
Zwykłych ludzi Białorusinów szkoda, do nich chyba naprawdę nic nie mamy. Myślę, że nawet tym kierowcom właśnie powinniśmy pomóc - wikt, toi toi. Niech idzie w świat właściwe info.. Naszym wrogiem jest ta łukaszenkowska k***a.

Mzimu

2021-11-13, 22:54
donkapusta napisał/a:

Zwykłych ludzi Białorusinów szkoda, do nich chyba naprawdę nic nie mamy. Myślę, że nawet tym kierowcom właśnie powinniśmy pomóc - wikt, toi toi. Niech idzie w świat właściwe info.. Naszym wrogiem jest ta łukaszenkowska k***a.





donkapusta napisał/a:

Zwykłych ludzi Białorusinów szkoda, do nich chyba naprawdę nic nie mamy. Myślę, że nawet tym kierowcom właśnie powinniśmy pomóc - wikt, toi toi. Niech idzie w świat właściwe info.. Naszym wrogiem jest ta łukaszenkowska k***a.



Naszym wrogiem jest putinowska k***a, łukaszenka to tylko narzędzie, które łatwo zastąpić.