18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniało się w lusterko spojrzeć

~Sunday • 2020-11-29, 12:03

Jasna cholera :-|

Shrekus21

2020-11-29, 20:00
Passatem 150 heh, aż sam się pcha na Harry. Jeden i drugi, prawo jazdy do urzędu i na rowery, ale bez przerzutek :!: ..... Ludzie przez nich giną.... :evil:

Najbet

2020-11-29, 20:20
Albo to fejk, albo facet nie jest Polakiem. Moja wina ? Poza tym nie padła ani jedna K.... MAĆ :)

Robertuss

2020-11-29, 20:31
Tym paserati k***a mógł hamulec zajebac a on go z lewej jeszcze próbował wziąć :mrgreen:

Cezar87

2020-11-29, 22:51
ANALizator napisał/a:

ja się boję sk***ysynów którzy jadą 200 na godzinę, jak chce tak szybko to niech kupi sobie helihopter a jak go nie stać to niech jedzie normlanie



Ja sie boje braku wyobrazni wsrod kierowcow. Jedzie za tirem kilka minut jak sie zblizasz chcesz wyprzedzic ten kierunek w i tym samym momecie skreca ci przed maske. Kiedys naprawde nie zachamuje i go wpie**ole pod naczepe tira. Jak sie nie potrafi jezdzic te 120 na expresowce to sa boczne drogi wyp***zielac tam.

Pralpunkt

2020-11-29, 22:58
Clistwood napisał/a:

4 sekundy od kiedy stuknięty zaczął zmieniać pas.



Czyli licząc prędkość razy słupki razy czas razy kozak za kółkiem razy p*zda wjezdzjaca to daje jakieś 180 km/h bo ten czarny to już swoje lata ma
Mnie zastanawia dlaczego wcześniej nie hamował? Może oglądał sadistica na telefonie?

willoo

2020-11-30, 00:08
typ zajął 4 kołami swój pas... kierowca paserati z głową w dupie, myślę że to jego wina i ch*j. Na miejscu nagrywającego bym tak mówił

Nyrewesa

2020-11-30, 00:33
Następny mistrz kierunkowskazu. Wrzucę kierunek i się wpie**alam na pas nie patrząc w lusterko.

Mazi118d

2020-11-30, 00:41
Weźcie wy co bronicie tego nagrywającego (notabene zdającego sobie sprawę że jest sprawcą) schowajcie gdzieś prawo jazdy i nie jeździjcie już więcej bo to niebezpieczne i dla was i dla innych. Wina gościa z kamerką jest oczywista bez względu na prędkość tego na lewym pasie a ta nie była duża bo by się skończyło o wiele gorzej, wiec tak jak na wstępie uber bolt MZK albo Taxi bo rower też wymaga jakiejś elementarnej wiedzy o krd

RadosnyRabarbar

2020-11-30, 02:31
Warystor napisał/a:

Dupa nie kierowca. Poza tym, że nie spojrzał w lusterko, to manewr zmiamy pasa wykonał zbyt blisko ciężarówki i zbyt gwałtownie.
A ten drugi mógłby zatrąbić. Może migał światłami, ale jakie to robi wrażenie na gościu który nie patrzy w lusterko.



Ani nie zbyt blisko, ani nie zbyt gwałtownie. Wracaj na e-lekcje

johnnyy

2020-11-30, 11:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To mnie obchodzi, że jakby jechał 150 to bez najmniejszego problemu te 40km/h by zwolnił...
Czyli jak ktoś pojedzie 300km/h to nie przyczynia się do wypadku??? pie**olnij się w łeb.



Tak no pewnie, MA ZWOLNIĆ bo jakiś niedojeb nie umie określić w danej sytuacji czy manewr który wykona będzie bezpieczny dla innych czy nie... Masz w ogóle prawo jazdy? Bo nie wiem czy jest sens dyskutować.
I te 300 na godzinę... Sam sie pie**olnij w łeb... Ile aut potrafi tyle pojechać....

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-30, 17:10
UP
Gdybym był tak głupi jak Ty, to byłbym po poważnym wypadku nie z własnej winy, w końcu miałem pierwszeństwo...
Jednak wolałem wyhamować i nie zderzyć się z p*zdą, co wymusiła pierwszeństwo.

impressa88

2020-11-30, 19:59
Ten nie popatrzył a tamten się zagapił, pewnie na telefon albo radio, nie istotne w sumie. Trochę to trwało zanim wj***ł się w niego.

Dżizas_kurde

2020-11-30, 23:44
Jaką k***ą bezmózgowa trzeba być żeby tira przy 113km/h wyprzedzać... i k***a nie spojrzeć w lusterko.
Nie ważne ile jechał tamten. Gość mu się wpie**olił na jego pas.
Mógł jechać 150 albo 180km/h... jeden ch*j.
tam równie dobrze mogła jechać karetka z narządami do przeszczepu albo krew.

Debil i tyle.

HiSpect

2020-11-30, 23:51
Jak można nie spojrzeć w lusterko wyprzedzając na autostradzie, szczególnie przy takiej prędkości? Nie mieści mi się to w głowie, a jeżdżę autostradą codziennie.

johnnyy

2020-12-01, 02:40
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
Gdybym był tak głupi jak Ty, to byłbym po poważnym wypadku nie z własnej winy, w końcu miałem pierwszeństwo...
Jednak wolałem wyhamować i nie zderzyć się z p*zdą, co wymusiła pierwszeństwo.



Bohater się k***a znalazł, bo Tobie jedynemu się taka sytuacja przytrafiła.... Ratować się trzeba jak tylko się da ZAWSZE, używać hamulców a nie klaksonu. Szkoda że nie ma nagrania z Passata... Wiele by wyjaśniło