18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapomniało się w lusterko spojrzeć

~Sunday • 2020-11-29, 12:03

Jasna cholera :-|

Marco_Zg

2020-11-29, 14:19
"Zapomniało się w lusterko spojrzeć" nic nowego.. Standard.

Drugi standard to GPS tak pokierował, myślenie w trybie OFF.

johnnyy

2020-11-29, 14:23
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Gościu jedzie 113 km/h wg navi. To ile zapie**alał Janusz, że po 3 sekundach go jebnął???



A ch*j cie to obchodzi ile zapie**alał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.

Takafura

2020-11-29, 14:31
kszysiu napisał/a:

Po 3 sekundach to on byl juz przed nim:) wystarczyla chociaz sekunda nieuwagi kierowcy passata i 150km/h i mogl nie byc w stanie wyhamowac.


Różnica prędkości 30 km/h i nie był w stanie wyhamować ?
No i poszkodowany nie wyrównał prędkości do tych 113 sprawcy tylko w niego przywalił więc mimo hamowania ( przez około 2 sekund bo 0,7 to czas reakcji) zapie**alał jeszcze 150 lub szybciej.

johnnyy napisał/a:

A ch*j cie to obchodzi ile zapie**alał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.


Serio nie ma znaczenia ile sypał sprawca ? 200 ? 300 i jest ok bo to Polska autostrada ?


aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-29, 14:38
johnnyy napisał/a:

A ch*j cie to obchodzi ile zapie**alał, zmienić pas trzeba tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałych uczestników ruchu.



To mnie obchodzi, że jakby jechał 150 to bez najmniejszego problemu te 40km/h by zwolnił...
Czyli jak ktoś pojedzie 300km/h to nie przyczynia się do wypadku??? pie**olnij się w łeb.

moniu6

2020-11-29, 14:45
debaser napisał/a:

Z jednej strony fakt, gość zapomniał spojrzeć w lusterko, i tez nie lubie takich wyskakujących na szybki pas aut, ale z drugiej strony limity predkości po cos są, jak ktoś tnie 200 to niech sie liczy z tym, ze inni moga miec opozniony moment reakcji.



Tak i nie szkoda że tylko tak to się skończyło

:evil:

MrBanankiewicz

2020-11-29, 14:45
Mam nadzieje że jak wyskoczył z auta zobaczyć czy nic im się nie stało to też zapomniał spojrzeć w lusterko.

Clistwood

2020-11-29, 15:02
Pralpunkt napisał/a:

Ten czarny zdrowo zapie**alał chwila minęła zanim go dopadł



4 sekundy od kiedy stuknięty zaczął zmieniać pas.

Jagang

2020-11-29, 15:14
Pojeb na lewym pasie musiał jechać 250 km/h, albo patrzył w telefon zamiast na drogę. Tak czy inaczej, jeden i drugi powinien stracić prawko, bo w końcu kogoś zabiją.

bodzio9391

2020-11-29, 15:17
Wszystko fajnie czemu poduszki się nie otworzyły

bloodwar

2020-11-29, 15:41
bodzio9391 napisał/a:

Wszystko fajnie czemu poduszki się nie otworzyły



Nowoczesne auta mają czujniki które pokazują im które siedzenia są zajęte a które wolne, nie ma sensu wypalać poduszki na miejscu w którym nikt nie siedzi i tak samo nie ma sensu odpalać przednich poduszek w momencie uderzenia w pojazd od tyłu gdy nie ma zagrożenia dla kierowcy a zagrożenie takie może się pojawić dopiero kilkanaście sekund później gdy uderzone auto wyleci z drogi i trafi np. w drzewo albo barierkę i wtedy "wypalona" przednia poduszka nie będzie już nadmuchana. A stare auta zamiast poduszek mają atrapy bo przeważnie spawane były z 3 rozbitków i Januszowi z komisu samochodowego opłacało się bardziej wstawić atrapkę za kilkanaście zł niż nową poduszkę za kilkaset

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-29, 16:59
kszysiu napisał/a:

Po 3 sekundach to on byl juz przed nim:) wystarczyla chociaz sekunda nieuwagi kierowcy passata i 150km/h i mogl nie byc w stanie wyhamowac.



Ale wystarczyło zwolnić ze 150 do 110. I nie doszłoby do zdarzenia. k***a jak dla mnie to albo Janusz jechał grubo więcej, albo nie powinien prowadzić auta, skoro nie potrafi go opanować , czytaj: zmniejszyć prędkość o 40km.
Cóż, prawnie wina autora nagrania, ale Janusz w h*j się przyczynił i h*j mu w dupę.

PhantomMask

2020-11-29, 18:03
cavern69 napisał/a:

Wykonał podręcznikowo (oprócz spojrzenia w lusterko).
...Ty to pewnie mistrzem lewego pasa jesteś.



A ty k***a niedzielną p*zdą co tira osobówką wyprzedza lewym ze 100 na blacie....

TheAndyboy888

2020-11-29, 18:05
ANALizator napisał/a:

ja się boję sk***ysynów którzy jadą 200 na godzinę, jak chce tak szybko to niech kupi sobie helihopter a jak go nie stać to niech jedzie normlanie



To polecam ci nie wybierać się za zachodnią granicę. Tu często się nak***ia 200, a nawet i więcej i jakoś da się z tym żyć i jeździć bez wypadków :D
Nie mam nic przeciwko Polakom, bo sam nim jestem, ale jak widzę, że ktoś coś na drodze odpie**ala w Niemczech to z reguły jest to Polak, Czech albo Ukrainiec.

djpyza

2020-11-29, 19:24
debaser napisał/a:

Z jednej strony fakt, gość zapomniał spojrzeć w lusterko, i tez nie lubie takich wyskakujących na szybki pas aut, ale z drugiej strony limity predkości po cos są, jak ktoś tnie 200 to niech sie liczy z tym, ze inni moga miec opozniony moment reakcji.



to jak maja opóźniony moment reakcji to niech się przesiądą na j***ny autobus a nie prowadzą auto..ten z passata to też zwykły dzban!

AdamJan123

2020-11-29, 20:00
Może ten z czarnego przez przednią szybę nie spojrzał :mrgreen: