18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapierdalanko w mieście ..

~McSadol • 2022-06-09, 19:13
Irkutsk .....


woytasw

2022-06-09, 19:27

Za szybcy, za głupi

OpenStreetMaps

2022-06-09, 19:38
Sam mam podobny styl jazdy zmieniania pasów ruchu oby tylko hamulca nie tknąć. Z tą tylko różnicą że nie zapie**alam jak debil a jadę z możliwą dozwoloną maksymalną prędkością bo w Norwegii żartów nie ma. Ale na filmiku dostrzegam pewne podobieństwo z drogą E6 w Oslo gdzie też są 3 pasy ruchu w jednym kierunku a ludzie niewiadomo dlaczego wszyscy pchają się na pas środkowy i lewy, prawy mając nie zajęty. Gdy środkowopasowcy i lewopasowcy się zakorkują to zostawiają dla mnie całkowicie wolny pas prawy po którym ich wyprzedzam z prędkością tempomatyczną. Przeważnie się tak dzieje że w korku prawy teoretycznie najwolniejszy pas ruchu staje się pasem najszybszym. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Sr...........ic

2022-06-09, 19:54
Zak***ianie w tak gęstym ruchu :shock: No kto by pomyślał, że coś może pójść nie tak???
Najzabawniejsze jest to, że durny kacap rozj***ł sobie furkę o starego rzęcha wartego z 8 złotych . To mnie śmieszy najbardziej. :mrgreen:




OpenStreetMaps napisał/a:

Sam mam podobny styl jazdy zmieniania pasów ruchu oby tylko hamulca nie tknąć. Z tą tylko różnicą że nie zapie**alam jak debil a jadę z możliwą dozwoloną maksymalną prędkością bo w Norwegii żartów nie ma. Ale na filmiku dostrzegam pewne podobieństwo z drogą E6 w Oslo gdzie też są 3 pasy ruchu w jednym kierunku a ludzie niewiadomo dlaczego wszyscy pchają się na pas środkowy i lewy, prawy mając nie zajęty. Gdy środkowopasowcy i lewopasowcy się zakorkują to zostawiają dla mnie całkowicie wolny pas prawy po którym ich wyprzedzam z prędkością tempomatyczną. Przeważnie się tak dzieje że w korku prawy teoretycznie najwolniejszy pas ruchu staje się pasem najszybszym. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje?



Zgaduję, że w opisanej przez Ciebie sytuacji, prawy pas pozostaje otwarty dla służb bezpieczeństwa np. karetek.

Karkus

2022-06-09, 20:09
Furka ma przyśpieszenie, ale nie ma hamulców. Brawo!

Beka_XD

2022-06-09, 20:16
W sumie to tak źle nie zapie**alał. Można było wyhamować. Może smsa zaczął pisać?

OpenStreetMaps

2022-06-09, 20:33
LudwigVanB napisał/a:

Zgaduję, że w opisanej przez Ciebie sytuacji, prawy pas pozostaje otwarty dla służb bezpieczeństwa np. karetek.



To źle zgadujesz. Przyjedź do Norwegii to się przekonasz. Po pasie awaryjnym się nie jeździ tak samo po bus-paschach. Skoro istnieją 3 pasy do jazdy w tym samym kierunku to prawy powinien być wykorzystani najmocniej, ale tak nie jest. Natomiast lewy pas powinien służyć tylko do wyprzedzania i dla tych którzy naprawdę jadą szybko. Tak jest w Niemczech i nikogo to nie dziwi a u Norwegów na opak normalką jest że największe zawalidrogi jadą środkiem bo im tak wygodniej. Często dochodzi do absurdu że jadąc po prawym nielubianym przez kierowców pasie korek wyminąć da się :-D Na bank jest tu ktoś kto też mieszka w Norwegii i potwierdzi moje spostrzeżenia. Jeśli jeszcze nie rozumiesz to trzymaj zdjęcie.


Sr...........ic

2022-06-09, 20:48
To już nie wiem. Może mają klaustrofobię, i trzymają się dalej od skał, czyli bliżej środka. :-P
Ja bym popytał miejscowych o to upodobanie.

Pawehan

2022-06-09, 21:04
Karkus napisał/a:

Furka ma przyśpieszenie, ale nie ma hamulców. Brawo!



Subaru impreza nie ma hamulców? pierod ..lisz.

Huherko

2022-06-09, 21:22
OpenStreetMaps napisał/a:

Sam mam podobny styl jazdy zmieniania pasów ruchu oby tylko hamulca nie tknąć. Z tą tylko różnicą że nie zapie**alam jak debil a jadę z możliwą dozwoloną maksymalną prędkością bo w Norwegii żartów nie ma. Ale na filmiku dostrzegam pewne podobieństwo z drogą E6 w Oslo gdzie też są 3 pasy ruchu w jednym kierunku a ludzie niewiadomo dlaczego wszyscy pchają się na pas środkowy i lewy, prawy mając nie zajęty. Gdy środkowopasowcy i lewopasowcy się zakorkują to zostawiają dla mnie całkowicie wolny pas prawy po którym ich wyprzedzam z prędkością tempomatyczną. Przeważnie się tak dzieje że w korku prawy teoretycznie najwolniejszy pas ruchu staje się pasem najszybszym. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje?



W Niemczech to samo. A dodatkowo oni mają niby zakaz wyprzedzania prawą stroną, ale ostatnio miałem kilka sytuacji, gdzie z tempomatem na 160km/h jechałem prawym, wyprzedzając tych co jechali 120 środkowym i 140 lewym ... ale żaden szkop Ci na prawy nie zjedzie (oprócz tirów). Jak się dowiesz, co nimi kieruje, że się na te pasy pchają to się tym podziel.

Payan

2022-06-09, 21:50
Takich cymbałów mogę oglądać i oglądać.

kocur

2022-06-09, 23:15
Huherko napisał/a:

W Niemczech to samo. A dodatkowo oni mają niby zakaz wyprzedzania prawą stroną, ale ostatnio miałem kilka sytuacji, gdzie z tempomatem na 160km/h jechałem prawym, wyprzedzając tych co jechali 120 środkowym i 140 lewym ... ale żaden szkop Ci na prawy nie zjedzie (oprócz tirów). Jak się dowiesz, co nimi kieruje, że się na te pasy pchają to się tym podziel.



W polsce to samo, z tą różnicą ze środkowym jezdza c**y i sp***oliny z morda w telefonie. Fajnie jest wjechać przed osobnika komórkowca , puscic gaz i zredukować bieg. Pantalony do wymiany.

Bul_od_bytu

2022-06-10, 00:50
Hamulce zrobione z chleba i tak się kończy jazda.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-10, 06:29
Panie Frog Proszę dalej nagrywać filmiki. Jest Pan inspiracją jak dla mnie i dla innych kierowców którzy stracili prawko :)
Kiedyś.. sobie kupię czołg jak opie**ole providenta.