18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapierdalać trzeba

Je...........ik • 2020-10-17, 12:59
A taki był ładny amerykanski, szkoda


sard

2020-10-17, 20:38
Zapie**alacze to takie same mikro ku*aski jak motop*zdy.

Danio82

2020-10-17, 20:45
Chłop z wieży chyba widział całe zdarzenie i prawdopodobnie to była jego fura słychać jak lamentuje przez megafon

Mrrm

2020-10-17, 22:52
Nie w Chinach zjebie
purunkpustunkpurumkpunk napisał/a:

Porsche? A to nie są te chińskie teraz? Made in China? Gdzie fabryka porsche jest?


ZgRyZ

2020-10-18, 00:44
wezwie taksówkę, podjedzie do salonu po następny. polaczkowie tylko czekają na okazję... byłem w arabowni na wakacjach, jak mnie było jeszcze stać. wstyd było się przyznać, że się jest polakiem. co druga dz**ka - polka. w co drugiej knajpie czy hotelu oferowno usługi towarzyskie dziewczyn z polski. język, aparycja, blondi, i wszystko możliwe... ruscy, ukraińcy, czesi, węgrzy ale największe gangi zbieraczy i przemytu samochodów to polaczkowie. mamy się czym szczycić...

serenity

2020-10-18, 13:07
Pralpunkt napisał/a:

Kozojebca nie powinien prowadzić nic wicej niż kozy na postronku



Co to jest "postronku"?

adalberto

2020-10-18, 13:20
to BYŁO najnowsze,elektryczne porsche,było

StereoTyp

2020-10-18, 16:27
Zawsze mnie rozpie**ala, to nagrywanie licznika. Czy to w Polsce czy w innym kraju, ten typ kierowcy jest wszędzie.
Sztab ekspertów, setki ludzi, pracują nad tym aby taka maszyna się rozpędziła w pięknym akompaniamencie dźwięków silnika - a taki bogaty kretyn z drezyną zamiast mózgu bierze to na autostradę lub inną obwodnicę w swojej wsi, rozpędza, nagrywa i myśli, że k***a coś w życiu osiągnął - o ile się finalnie nie rozpie**oli.