18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zapierdalać trzeba

~Angel • 2019-01-18, 09:41
szybciej bo norm nie wyrobisz i po premii będzie


nowynick

2019-01-18, 09:54
na jego miejscu puściłbym totka i to tuż po wymianie gaci...

DonVictorioVittutis

2019-01-18, 11:03
Piękny próg zwalniający.
Dobrze oznaczony.
Ograniczniki w wózku pięknie zadziałały i niczym kotwica wyhamowały wózek.
Wózkowy zdziwiony - przecież zrobił wszystko aby temu zapobiec.
Kupione uprawnienia, maksymalna prędkość, karetka wysunięta prawie na max do góry (środek ciężkości) i zdziwiony, że nie utrzymał wózka to tylko około 4 ton ( sama bateria to tona).

Salieri16000

2019-01-18, 11:31
Nigdy nie zrozumiem tych, którzy za wszelką cenę próbują łapać w ch*j ciężki ładunek zamiast sp***alać na bok...

BigCohones

2019-01-18, 12:01
odruch... HE-MAN się w nim odezwał :)

lm65

2019-01-18, 14:01
To jest ten szef z reklamy pracuj.peell heheheh

czerczil

2019-01-18, 14:11
wiecej szczescia niz rozumu, a byl by placek :)

bankers

2019-01-18, 14:25
DonVictorioVittutis napisał/a:

Piękny próg zwalniający.

Dobrze oznaczony.

Ograniczniki w wózku pięknie zadziałały i niczym kotwica wyhamowały wózek.

Wózkowy zdziwiony - przecież zrobił wszystko aby temu zapobiec.

Kupione uprawnienia, maksymalna prędkość, karetka wysunięta prawie na max do góry (środek ciężkości) i zdziwiony, że nie utrzymał wózka to tylko około 4 ton ( sama bateria to tona).



Ten wozek chyba tyle nie wazy, a to przez to ze nie potrzebuje przeciwwagi az tak duzej, bo jak widac na zalaczoynm obrazku ma z przodu takie 2 n ogi, które nie pozwalaja na przechył do przodu. Przynajmniej tak mi się wydaje, 4 tony to waży normalny wózek ktory ma przeciwwage z tyłu.

Hose88

2019-01-18, 15:26
bankers napisał/a:

Ten wozek chyba tyle nie wazy, a to przez to ze nie potrzebuje przeciwwagi az tak duzej, bo jak widac na zalaczoynm obrazku ma z przodu takie 2 n ogi, które nie pozwalaja na przechył do przodu. Przynajmniej tak mi się wydaje, 4 tony to waży normalny wózek ktory ma przeciwwage z tyłu.



To tak zwany wózek wysokiego składowania/boczny. Bateria może ważyć tonę, bo maszt tego wózka nie podnosi się tylko do góry i "na siebie", ale również wysuwa do przodu, więc łącznie może ważyć 4 tony, ale to też zależne od wersji. Jeśli coś piętrujesz na najwyższej lokalizacji (paleta napojów, beczki itp. to musi być stabilny i nie polecieć na regał). Na każdym wysokim składzie w karotce jest tabela, która pomaga przemyśleć wózkowemu czy dany asortyment da radę wrzucić na odpowiednią wysokość, waga/wysokość w metrach bez przechyłu. Kółka ma takie, żeby pomóc w rozłożeniu przeciwwagi i/oraz podebrać paletę z ziemi (wchodzi pomiędzy "wózek" bez wysuwania masztu do przodu, o ile jest to Eurówka). Resztę wyjaśnił kolega @DonVictorioVittutis, który sądząc po fachowym rozeznaniu, jest albo BeHaPowcem, albo prowadzi/ł taki sprzęt.

Z innej beczki. 9 - 8 lat temu prowadziłem taki sprzęt i kiedyś mi gość wyskoczył zza regału pod jedno z tych kół wózka. Zmiażdżone/pęknięte 4 kości śródstopia, 3 operacje, druty w palcach, rok zwolnienia. Gdybym w porę nie wcisnął opór hamulec bezpieczeństwa, kolega byłby bez stopy. Komisja stwierdziła bezsprzecznie jego winę w byciu tam gdzie nie trzeba, ale co zbladłem i się strachu najadłem, to moje. Słychać było jak kości pękają, Kolega pobladł w parę sekund i mówi "wody, podajcie mi wodę", więc się rzuciłem pod dystrybutor, nalałem lodowatej, podbiegłem i chlusnałem mu na stopę, która wyglądała jak u słonia, a on z twarzą jak wiadro po wapnie mówi "ale do picia chciałem". Pozdrawiam Cię Krzysiu!

ul...........rt

2019-01-18, 16:37
Trzeba być pie**olniętym, żeby zapie**alać z masztem podniesionym do góry

EksplozjaSmaku

2019-01-18, 18:14
No coz, przecietny osobnik pracujacy na owym sprzecie nie grzeszy znajomoscia fizyki, tym bardziej w praktyce.

Sawix

2019-01-18, 19:04
A już myśałem że mu stopy amputuje

krasnal_hałabała

2019-01-18, 19:40
@2up, Ten już ma praktykę z praw fizyki, może wpisać sobie w CV.

KlinikaAborcyjna

2019-01-18, 20:07
on nie jest głupi, on jest niedorozwinięty :kawa: