18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zamykanie tematów

stefan szufla • 2022-05-09, 16:21
Witam.
Bardzo długo nie było mnie na Sadisticu i jestem przerażony tym co się tu dzieje!
Co się stało że moderacja nagle blokuję możliwość komentowania wszystkiego co związane z wojną?
Czy już na prawdę nie można mieć innego zdania niż tego jedynego i słusznego że "ukraincy są fajni a rusy bee?"
Ukrainiec nigdy nie będzie Nam bratem tak samo jak i rusek i na oba te narody mam szczerze wyj***ne.
Czy Wy głupcy nie wiecie że ta "Pomoc" odbije się na nas wszystkich ? Myślicie że jak przyklaskujecie jakiejś durnej babie która robi skandal dyplomatyczny u Nas to jesteście fajni ? Naprawdę tak ciężko dostrzec że przez te rozdawanie wszystkiego ukrom skoczą koszty życia dla Nas wszystkich ? Jeżeli nie tzn że myślicie na krótką metę.
Pomagać trzeba ale trzeba to robić z głową i liczyć się z ew konsekwencjami a nie (hurr durr bo putin to od razu oddajmy wszystko bo wojna i ch*j z Polakami)
Jestem ciekaw, czy gdybyśmy to My byli na miejscu ukrów to czy oni by nam pomogli choć w połowie tak jak My im.
A co do moderacji to rozumiem że się boicie że traficie pod lupę służb i że zamkną Wam strone ale do k***y nędzy! Odkąd pamiętam, to tutaj można było zawsze mówić o wszystkim w sposób otwarty a nie tak jak to teraz wygląda. Nie wiem czy dostanę bana czy od razu moje konto zostanie usunięte ale szczerze mam to w dupie.
Pozdrawiam i opamiętajcie się.
A jak jestem ruską onucą/trollem czy Bóg wie kim tam jeszcze to proszę dajcie kontakt gdzie się mogę zgłosić po swoje ruble od Putia bo jeszcze ani grosza nie dostałem.

Umyj_Nogi

2022-05-09, 16:24
"Jestem ciekaw, czy gdybyśmy to My byli na miejscu ukrów to czy oni by nam pomogli choć w połowie tak jak My im."

Nie pomogli by nam. Masz to jak w banku ;] Chyba że Polacy mieszkający na Ukrainie.

stefan szufla

2022-05-09, 16:25
Sądzę że by pomogli ale nie Nam a ruskim

Halman

2022-05-09, 16:30
czy było warto historia pokaże a nie twój punkt widzenia, co ty jestes, jakiś nostradamus?... a teraz nich ktoś usunie ten temat.

Tuston_bobczak

2022-05-09, 16:34
Taka niestety banda piwniczaków tu jest .UPAdlincom do dzioba chętnie wezmą i dupy swojej starej nadstawią ale swoich palcami wytykają od 2016 za program 500 + pajace pie**olone . Jak świat światem nie będzie banderowiec Polakowi bratem

stefan szufla

2022-05-09, 16:39
Halman napisał/a:

czy było warto historia pokaże a nie twój punkt widzenia, co ty jestes, jakiś nostradamus?... a teraz nich ktoś usunie ten temat.



Widziałem Twoje wcześniejsze wpisy i stwierdzam że dla takich jak Ty nie ma już ratunku. Za takie krótkowzroczne myślenie zapłacimy My wszyscy.
Swoją drogą to każdy widzi farmy ruskich trolli w każdym zakątku świata, a dlaczego nikt nie widzi ukraińskich farm trolli ? Z tego co widzę ukrainska propaganda prężnie działa praktycznie na każdej stronie internetowej

~Angel

2022-05-09, 21:29
Był temat o Ukrainie na dyskusje o tym co się dzieje i przez prawie 250 stron komentarzy poleciało kilkadziesiąt warnow za wyzwiska, w temacie tylko na materiały foto/video poleciało już ponad 100 warnów bo ludzie nie potrafią zrozumieć że zakaz komentowania to zakaz. Jedyny argument to wołyń, onuca, ukr, banderowiec, ruski troll i wyzwiska itd. Gdy tylko pojawi się jakiś temat to sytuacja się powtarza zero argumentów a same wyzwiska i dla tego ucinane będą takie dyskusje bo niestety ludzie nie potrafią NORMALNIE rozmawiać i szczerze to nie chce na m się kasować dziesiątek postów z tego powodu rozwalając całą dyskusję bo ni tylko leci post z taka wypowiedzią ale i wszystkie jego odnośniki. Do tego dochodzą zgłoszenia bo ktoś czuje się obrażony itd. Wszystko co było do powiedzenia chyba zostało już powiedziane w skasowanym temacie mającym kilka tysięcy komentarzy. W temacie bez komentarzy każdy może znaleźć jak wygląda relacja konfliktu relacjonowana przez stronę ukraińską (ich propaganda bo ta również ma miejsce) jak i propaganda strony rosyjskiej.

Ja już sam nie wiem kim jesteśmy bo:

1. Administracja sadola to onuce pachołki Putina.*
2. Administracja sadola banderowcy wspierający zbrodniarzy z Wołynia.*

*w zależności kto dostanie bana za wyzwiska.

Dziś pojawiły się 2 tematy i po chwili leciały wyzwiska bo ktoś miał inny punkt widzenia nią poprzednik więc koniec bo ile można prosić, upominać, karać.

O zamykaniu sadola słyszę od 10 lat średnio co 2 mc.