18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamykanie licznika

~Sunday • 2017-04-11, 19:08


Wariat! Po prostu wariat! :amused:

cucho

2017-04-11, 19:47
ёбаный в ров...


kalijanek

2017-04-11, 19:52
na gazie pewnie jeździ to u nie odcina

spyyd3r

2017-04-11, 20:53
ObserwatorSadol: Twój stary lewak bo Cię zrobił

Aw3s0m3

2017-04-11, 21:00
@Up ale mu pocisnąłeś. Może jeszcze mu z błyszczyka wyjebiesz?

DaRaSS

2017-04-11, 21:25
Kiedyś nie było GPSów to wstawiali kompasy. Temus sie z lekka trasa popie**oliła. Pewnie prowadził go Hołek :p

piotrecki80

2017-04-11, 21:31
Widziałem to już gdzieś.
Koleś kupił jakiś chiński badziewny licznik i oto efekt.
Nie chce mi sie szukać linka do tego.

Zadi_

2017-04-11, 21:41
Wygląda jak jakiś poj***ny obrotomierz

tranzystor

2017-04-11, 22:14
ObserwatorSadol napisał/a:

Kręci się jak lewak na karuzeli




Kręci się jak narodowiec, który się dowiedział, że mu mama ciuchy na lewej stronie wyprała.

podgrodie

2017-04-11, 23:23
z taką prędkością musiał się przenieść w czasie

kapsiu

2017-04-12, 00:00
Przecież to kompas jest... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Adrian92

2017-04-12, 01:50
tranzystor napisał/a:




Kręci się jak narodowiec, który się dowiedział, że mu mama ciuchy na lewej stronie wyprała.



O k***a odezwał się TRANZYSTOR czyli idealny przykład na przywódce lewicowych POpaprańców.
Pomimo iz jestem obojetny, to juz wolę tych narodowców którzy mają swoje zdanie niżą lewicowców którzy kazdemu by w dupe wchodzili. Kazdy rozsądny człowiek przyzna racje, ze lewica i całe lewactwo to pie**olona zaraza Europy. To właśnie lewicowa europa doprowadziła do tego, że europa jest totalnie rozbrojona. Hameryka krzyknie a europa padnie na kolana. Rzygam na całą europę, trzeba sobie zdać sprawę, że niemcy, francja juz przepadły. Te kraje zostały bez tożsamości narodowej, przesiąknieci róznymi kulturami, sami u siebie w kraju stają sie mniejszością, Czy to murzyni, czy muzułmanie. Wy to sie cieszcie k***a, że wychodzicie na podwórko i macie spokój, otaczacie sie białą rasą. Że w Polscve nbie ma Brazylii. Że nie ma Turjków i Muzułmanów na wieksza skale. Nie ma takiego % przestepstw i morderstw. Wiecie czemu stoje po stronie Narodowców? Bo tylko im zalezy na dobru kraju. Nie na dobru europy, unii europejskiej, nie na dobru homosiów. Na dobru Polski. Całą reszte mam w ch*jU. Sram na miecny, francje i inne kraje które topia sie w gównie. Kiedyś, kiedyś otworzycie ludzie oczy... czekam tylko na wojne... jak wasze matki beda mordowane a dzieci beda palone żywcem.. wtedy k***y otworzycie oczy. Tylko wojna moze zmienic ten kraj i mentalnosc ludzi. Nigdy nie byłem za wojna, wiem jakie to kurestwo. Ale czekam na Nią,. Jestem gotów na Niej zginąc, jestem gotów walczyć. Naprawde z całego serca wierzę, ze dozyje czasów jak własnie narodowcy beda rządzic krajem. Taki Bosak to elokwencją i inteligencją zjada całą ta polityke i całego sadola na śniadanie. Ale nie, lepiej mówic, ze narodowcy to zło. ch*ja prawda i tyle w temacie. Najbardziej to lewica płacze i te tolerancyjne płaczki. Zycze wam jak najgorzej. Dla mnie lewica to wróg ojczyzny i europy. Zycze jak najgorzej.

dmesg

2017-04-12, 14:06
Ło k***a a zaczęło się od uszkodzonego prędkościomierza. Adrian, szacun.

MiotaczBobruf

2017-04-12, 18:52
Czy tylko ja oglądałem do końca licząc, że w końcu się wyjebie na tym motorze?