18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zamulony burmistrz

CrazyEdek • 2021-08-07, 10:24
Panie, długo będziesz pan się piedloił z tą wstążką.


Davidoff

2021-08-07, 14:54
Ten komentarz kieruję do użytkownika o nazwie "Halman". Cytując Twoją psiapsiółę, "zluzuj majty" i nie spinaj tak szkatuły. Wiem, że ta strona, to cały Twój obesrany świat i z tego co widzę, to przesiadujesz tutaj 24/7. Taka rada dla Ciebie. Wyjdź na chwilę z tej piwnicy i zaczerpnij trochę świeżego powietrza, dobrze Ci zrobi.

Halman

2021-08-07, 15:13
Davidoff napisał/a:

Ten komentarz kieruję do użytkownika o nazwie "Halman".



kierować to sobie możesz hulajnogą na prąd

Davidoff

2021-08-07, 15:22
Halman napisał/a:

kierować to sobie możesz hulajnogą na prąd



Hulajnogą na prąd, powiadasz? o ch*ju przenajsłodszy, ale bym musiał mieć wyk***isty przedłużacz, a weź to później zwijaj.

cesarz1982

2021-08-07, 16:43
Halman napisał/a:

durniu jeden; dasz dobry materiał to dam piwo i skomentuję że dobry filmik - ale dasz gówno to nie licz na oklaski



Ty często wstawiasz gówna na fekalia i nikt nie marudzi a co niektórzy tacy glupi jeszcze piwa za to dają

:mrgreen:

Davidoff napisał/a:

Ten komentarz kieruję do użytkownika o nazwie "Halman". Cytując Twoją psiapsiółę, "zluzuj majty" i nie spinaj tak szkatuły. Wiem, że ta strona, to cały Twój obesrany świat i z tego co widzę, to przesiadujesz tutaj 24/7. Taka rada dla Ciebie. Wyjdź na chwilę z tej piwnicy i zaczerpnij trochę świeżego powietrza, dobrze Ci zrobi.



Ostatnio tak spróbował zrobić wyłączył kompa wyszedł przed drzwi na dwór i powiedział....ale slaba grafika ,wracam

:mrgreen:

utrOne

2021-08-07, 17:31
Przykre jest ze coś co powinno być normalnością zawsze z pompa musi otwierać jakiś oficjel. Szczególnie jest to widoczne w naszym k***idołku gdzie dla otwarcia 500m asfaltu przyjeżdża pół rzadu z kropidłem na czele…

Bantol

2021-08-07, 17:36
niech te wakacje się kończą, gimbaza do budy !!!