18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamordowana czarnulka.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 14:56
Nie mam pojęcia co się stało, ale wydaje mi się że owa czarnulka nie wykonywała dobrze poleceń, co po prostu zezłościło białoskórego władcę wszechświata, przez co czarnulka została uderzona w płat czołowy rozlewając czerwony sok, na podłogę, prawdopodobnie malinowy, co skutkowało jej śmiercią z powodu depresji. Wiadomo że gówna nie idzie zmyć. Też wolałbym spotkać się z kostuchą niż zmywać to piekielne nasienie. Niestety nie słyszę co mówią owe osobniki, prawdopodobnie jest to jakiś inny język którym mogą się posługiwać najwięksi władcy wszechświata. Ale mogę się mylić. A wy jak myślicie?
:kjujik:


Mateh

2017-02-03, 15:11
Prawdziwy władca, jaki rozj***ny siedzi hehe

Deep_Web

2017-02-03, 15:12
"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest ch*jowa.

Kriski

2017-02-03, 15:13
Jakaś nowa moda, na bycie literackim beztalenciem?

KrisCFC

2017-02-03, 15:23
Deep_Web napisał/a:

"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest ch*jowa.



A my myślimy że próba robienia tak ch*jowych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest jeszcze bardziej ch*jowa.

Poprawiłem. :)

Deep_Web

2017-02-03, 15:25
@up
No niby racja, ale ten świr ma jednak coś w sobie. To tutaj jest słabe i bez polotu :D

janlew

2017-02-03, 15:34
Pewnie to był napad z włamaniem.

~Velture

2017-02-03, 16:21
Jestem ekspertem.
Z tego co mówią ludzie wynika, że babka nie żyje.

kamaz

2017-02-03, 18:45
Popracuj trochę nad treścią bo niestety nie czyta się tak przyjemnie jak Fantastico, trochę sztywno jest. Fantastico ma takie bardziej lekkie teksty. Piwko :-P

CoJaTamKurwaWiem

2017-02-04, 04:06
DoubleTapMaster napisał/a:

@Deep_Web
Hihihi, ale piwa jakoś lecą. ;)


No k***a teraz to ty jestes Gwiazda!!!
Nadajesz sie do TVN'u, k***a....

dokart

2017-02-04, 07:48
Gdzie ty tam widzisz białoskórego? Nawet w tle słychać ludzi, którzy mówią że jest rodowitym Amerykaninem (w sensie Indianin)

Da...........zz

2017-02-04, 14:48
W 20 sekundzie jej p*zda wysłała sygnał świetlny informujący o całkowicie rozładowanej baterii... Dlategóż stwierdzam zgon - Mariusz Max Kolonko, Boston, Masacziusecz :jezdziec:

Insaner

2017-02-04, 20:03
DoubleTapMaster napisał/a:

@Deep_Web
Hihihi, ale piwa jakoś lecą. ;)



Co nie zmienia faktu, że jesteś żałosny próbując kogokolwiek podrabiać i to jeszcze w tak nieudolny sposób. Wymyśl coś swojego nędzny człowieku. Tymi próbami zaistnienia tylko wszystkim udowadniasz, że do niczego się nie nadajesz - nawet do pisania jak Fantastico. Na szczęście jesteś o jednego warna od raju z 72 dziewicami z ku*asami.



A piwka to co najwyżej za filmik ;-)

black88

2017-02-04, 21:19
Deep_Web napisał/a:

"A wy jak myślicie?"
A my myślimy że próba robienia tak fajnych opisów jak Fantastico, kiedy nie ma się ku temu żadnych umiejętności, jest ch*jowa.



mała poprawka. nie umiejętności ale inteligencji :krejzi: