18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Paryżu- policja dostaje oklep

Salieri16000 • 2018-12-02, 15:38
Policja została rozgromiona przez protestujących w pobliżu Łuku Triumfalnego. Jeden z policjantów miał wielkie szczęście:



Złodzieje atakują sklep Łuku Triumfalnego:



...gdy protestujący chronią płomień grobu nieznanego żołnierza przed pomnikiem...



...ich koledzy atakują radiowóz i tłuką policjantów:



Gdyby ktoś nie wiedział o co poszło to wyjaśniam: jest to protest przeciwko podatkom. Francja jest jednym z krajów, w których podatki są najwyższe.

qs...........py

2018-12-02, 23:16
Pomyślałem sobie tak sprowadzili sobie HIV to niech giną, ale w Polsce nie jest lepiej bo masowo pis z kościołem ściągają tu ukrainców dostają mieszkania różne finansowe dodatki, gdzie polacy uczciwie pracujący nigdy nic nie dostali. ukraincy zarabiają więcej niż polacy na tych samych stanowiskach... jakiś czas temu znajomy zwolnił się z zakładu bo już więcej ukrainców tam robi niż polaków i już mu grozili masakra. Także rozumiem francuzów, że wyszli na ulicę i demonstrują swoją niechęć do obcego rządu, który niszczy Francję sprowadzając im bydło.

prukla

2018-12-02, 23:33
Ludzie wyobrazcie sobie ze czarni i muzulmanie rozpie**alaja wam kraj a w dodatku wladza promuje multikulti i tepi nacjonalizm i bialy odcien skory. Za prezydenta macie pupilka globalistow pchajacych do waszego kraju jeszcze wiecej tego afrykanskiego gowna. Na pewno podwyzka cen paliw jest glownym powodem tych zamieszek.

nemroth

2018-12-02, 23:44
@Kadan
Już Ci szybko wytłumaczę, dlaczego u nas nikt nie wychodzi na ulicę jak podnoszą podatki lub tworzą nowe, widzisz u nas jeszcze 30 lat temu było źle, teraz można powiedzieć, że zaczyna się robić coraz lepiej, nikt nie wyjdzie na ulicę bo jesteśmy zachłyśnięci tym dobrobytem (tam wiem, w porównaniu z innymi krajami dalej u nas jest ch*jowo, ale patrzmy na to co było u nas 30 lat temu).

W takiej Francji od lat maja wypas, i nagle ktoś im coś chce zabrać, coś do czego są przyzwyczajeni, nie mowie tutaj o cenie ropy czy benzyny, mówię o ataku na ich styl życia, więcej zapłacą w podatkach znaczy ich "lifestyle" się pogorszy, mniej pójdą do kawiarni, nie wyjadą na narty na weekend (znowu nie mówię tutaj o jednym podatku, lecz o ogóle, który już od dłuższego czasu tam wprowadzają)

Do tego wszystkiego dochodzi frustracja imigrantami, oraz nieudolnością ich prezydenta, w którego masa wierzyła, że będzie postępowy, ale niestety trzeba mówić to co reszta z EU narzuci.

picolo

2018-12-03, 00:09
No to teraz makaron z makrelą maja gdzie wprowadzać demokrację ...

bocianoff

2018-12-03, 00:10
O k***a co się dzieje, a jeszcze w wakacje tam pracowałem i panowała sielanka.

Vesimten

2018-12-03, 00:15
Tak pie**olicie o francuzach, ze p*zdeczki z biala flaga, przynajmniej 70 lat po wojnie nie musza dalej odbudowywac swojego kraju i zapierdzielac za 2000 miesiecznie. Wszystkie te p*zdy co tak jada francuzow, same by siedzialy w domu i dalyby sie r*chac polskiemu rzadowi.

Loaloa

2018-12-03, 00:26
Sadolowe polactwo umie tylko pie**olić nieśmieszne żarciki o białej fladze. A jak przychodzi do tematu, to najwyżej wyżalicie się w internecie i wypinacie mocniej dupy, żeby Pinokio mógł was jeszcze lepiej w te dupska j***ć. Nawet mi was nie żal.

JedkerTC

2018-12-03, 02:06
To chyba jakaś moda od początku 2000 roku, wśród zachodnich władz, by do pacyfikowania demonstracji wysyłać za mało policji, lub ograniczać im środki. W XX wieku policje Wielkiej Brytanii czy Francji to nie pie**oliły się w tańcu i nie takie rozróby ogarniały. Gdy parę lat temu płonęły przez trzy dni dzielnice Londynu, władze brytyjskiej stolicy twierdziły, że nie będą stosować brutalnych, kontynentalnych metod( amunicja niepenetracyjna, armatki wodne). Na zachodzie chyba tylko niemieckie BSP dalej trzyma fason, jako silna opecja. Może w końcu francuskie władze użyją Legii Cudzoziemskiej i zrobią u siebie porządek?

quraaq

2018-12-03, 04:59
Chyba nic nie eskaluje agresji tak bardzo, jak ich język.

Wiewór

2018-12-03, 09:58
I stało się to co zawsze powtarzałem. Na zachodzie ludzie się szanują. Nie dają się j***ć rządowi w dupę nowymi podatkami.
Na zachodzie każda kombinacja w sprawie podniesienia podatków kończy się wojną domową.
Zarabiają 2000€ miesięcznie. Paliwo mają po 1,5€. Polak zarabia 500€ a paliwo ma po 1,20€. Pomimo tego to ONI strajkują a durny polski naród ma wyj***ne na wszystko.
Teraz nam podnieśli ceny prądu o 30%. Będziemy mieli NAJDROŻSZY prąd przy najniższych zarobkach.
O stycznia PIS dokłada kolejny podatek do paliwa. Nie dawno dołożyli jeden.

I co? i ch*jów sto. Polacy mają na to wyj***ne i nie robią kompletnie nic.
Nie ma głupszego narodu i łatwiejszego do j***nia niż Polacy. Jak się jakimś cudem zdarzy, że Polaki się postawią i zrobią strajk to zaraz jakieś k***y łamistrajki się sprzedadzą.
W Polsce nigdy nie będzie lepiej bo polak nie ma godności. Ma mentalność służaczlo niewolniczą. Po prostu musi być duszony butem bo wtedy czuje się bezpiecznie. Jak ktoś popuści ucisk, żeby nie zadusić to się denerwuje i sam wczołguje pod podeszwę.
Taki to naród debili jest niestety.
Wolą głosować na pie**olonych socjalistów, którzy będą ich okradać niż spróbować prawdziwej demokracji.

Jedyne co polaczek potrafi to napie**alać jaki biedny, jak mu źle i za biedę oskarża Żydów.

forrest990

2018-12-03, 11:01
@Abraxus O k***a. Spróbuj wyjść na świeże powietrze, a jak nie pomoże to do terapeuty.
Chyba, że te hemoroidy Cię świeżbią, to juz nie pomoge...

DisLike

2018-12-03, 16:03
Kadan napisał/a:



Dokładnie, bo w przypadku polega dążenie do dobrobytu polega na kilku etapach:

1) Zdobycie wykształcenia
2) Zdobycie trochę doświadczenia w danym zawodzie (najlepiej rzemieślnik)
3) Emigracja na stałe za granicę i olanie szamba zwanym "Polska"
4) Odwiedzenie szamba, aby czasem przypomnieć sobie, czemu się stąd wyj***ło w podskokach.

To jest polskie dążenie do dobrobytu.



Szambem to nazywaj swoją rodzinę może lepiej, i uciekaj jak najdalej bo takich ludzi nie trzeba. Skoro w Polsce jako naród nie można się dogadać bo scena polityczna jest podstawiona i sterowana to może pomyśl ze podatki to w dużym procencie też unia, a pierwsze trzeba zlikwidować największych złodziei co na tym zarabiali i wtedy może zdobądź wiedzę w Polsce i pojedź jak p*zda z nią bo po co ją spróbować chociaż tu wdrożyć. Jedyna opcja na duże zacofanie gospodarcze to stworzenie technologii własnej co kosztuje, ale mylę się czy np korea płd., chiny, indie, tajwan itd z pomoca usa tak zrobiły..? Ukraińcy niech se płyną na zachód, ale niech was nie zdziwi jak się okaże, że niemcy francja itd ma dużo wspólnego z ruskimi i zawsze nas ograniczać będą bo historia pokazała że nasza falaga to biało- czerwona, a nie biała jak francuska :idzwch*j: :hitler:


Kochacie unie spoko, ale nie widzicie co na ulicach się wyprawia? Kraj to ludzie których łączy historia, czy religia, potem może być kontynent, ziemia, wszyscy ludzie i spoko, nie trzeba się bić i pokazywać ilu zabije i czym zaskoczę, bo rozwój technologii stał się pokojowy, bo inny może znowu dziś nas odesłać do początku czyli kamień łupany, ale jak ktoś woli być złodziejem i nierobem bo łatwiej, to jego problem, zniknie jak bandyci na dzikim zachodzie i dobrze bo trzeba pracować bo to rozwój, od wcześniejszych cywilizacji niż my. Takie to trudne do pojęcia? Ja pracuje w swojej branży i myślałem że to nie tylko rzucanie kabli fizyczne, ale nadzieje na rozwój mam i perspektywy zależne od chęci, bo dziś wiedza najważniejsza i moralność, nie pieniądze za które w gruncie rzeczy można tylko coś mieć fizycznego, ale np jak kartki były a nie było nic w sklepie to co one znaczyły?

Abraxus, myślałem ze w psychiatryku nie ma dostępu do internetu, przynajmniej w tamtym roku jeszcze :mrgreen: może pomyśl skąd się prąd bierze i koszty produkcji i technologia, że podatki emisyjne wprowadziła unia jak np węgieł w niemczech się prawie skończył, gaz mniej szkodliwy praktycznie tylko z rosyji, atom trzeba ogarnąć śmieci na tvnie o czarnobylu, a czasy inne już dawno i awaria w niemczech takiego czegoś powoduje podobne skażenie w pl jak nasze ewentualne, a odnawialne to czas, materialy i koszt. Otwórz umysł bo sam chcesz tylko być zdeptany.

A może to już zawód komentator internetowy i za pieniądze obrażasz tu ludzi i celowo prezentujesz poziom i takie głupoty które mieszają już ładnie w głowach :roll:

ziajos

2018-12-03, 21:17
Tak pie**olicie jak tu źle, że zapie**ala się za 2 tysiące etc. To oznacza jedno - jeżeli godzisz się tyrać za taka kasę, to jesteś zwykłym frajerem i nieudacznikiem. Dzięki temu że nie będzie cię stać na utrzymanie rodziny, to na szczęście nie będziesz się rozmnażał...

ellsworth

2018-12-03, 22:42
Abraxus napisał/a:

I stało się to co zawsze powtarzałem. Na zachodzie ludzie się szanują.


Ty jesteś pie**olnięty, czy jaki? Według ciebie wyrażę ci szacunek jak ci rozpie**olę miejsce pracy albo spalę samochód pod domem, tudzież rozjebię ołtarz Wita Stwosza i powyrywam płytki z chodnika, którym chodzisz jeśli już nie ma być coś bezpośrednio dotyczącego twojej własność. To ma być szanowanie się?!?

lucilla

2018-12-03, 22:55
"Według ciebie wyrażę ci szacunek jak ci rozpie**olę miejsce pracy"

Dokładnie tak; szacunek katalizuje hydrolityczny rozpad wiązania cebulowego prawilnego Janusza.