18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Chile

Salieri16000 • 2019-11-13, 13:09
Chilijski żołnierz wykorzystał 17-letniego studenta jako ludzką tarczę, podczas strzelania gazem łzawiącym, do pobliskich protestujących.



Incydent został sfilmowany podczas protestu w pobliżu komisariatu policji, w mieście Rancagua w prowincji Cachapoal, w środkowej części chilijskiej prowincji O’Higgins.

DzidaZawodnik

2019-11-13, 13:50
Szkoda, że to nie był student prawa i nie postraszył jakimś paragrafem.

mazga50

2019-11-13, 16:29
Wygląda raczej na to, że złapał studenciaka, a że miał jeszcze jeden granat, to go wykorzystał. Po wystrzeleniu granatu wcale się nie zasłaniał tą "ludzką tarczą".

kaelem

2019-11-13, 16:42
Kogo to k***a obchodzi, w jakiej prowincji i jakim mieście, podajcie jeszcze kod pocztowy, ja pie**olę jakaś dziwna moda nastała.

Salieri16000

2019-11-13, 17:12
kaelem napisał/a:

Kogo to k***a obchodzi, w jakiej prowincji i jakim mieście, podajcie jeszcze kod pocztowy, ja pie**olę jakaś dziwna moda nastała.



ch*j mnie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi- są tacy, co chcą wiedzieć więcej niż Ty...

koras24

2019-11-13, 17:18
Nikt mu nie kazał iść na studia!

kane84

2019-11-13, 17:37
Piwo dla niego, wszyscy mówią, że studenci są bezużyteczni, a tu jednak proszę - jest zastosowabie.

akuel

2019-11-13, 17:38
kaelem napisał/a:

Kogo to k***a obchodzi, w jakiej prowincji i jakim mieście, podajcie jeszcze kod pocztowy, ja pie**olę jakaś dziwna moda nastała.




Na fejsie pewno wierzysz we wszystko co widzisz, nie znając źródła...

McQurwa

2019-11-13, 18:22
To nie student! Tylko śmierdzący lewak-wandal

Mors_Nigra

2019-11-13, 21:07
kaelem napisał/a:

Kogo to k***a obchodzi, w jakiej prowincji i jakim mieście, podajcie jeszcze kod pocztowy, ja pie**olę jakaś dziwna moda nastała.



Mnie obchodzi, mimo, że 2 sekundy po przeczytaniu nazwy prowincji zapomniałem ją, więc żryj gówno.

akuel

2019-11-13, 21:34
Mors_Nigra napisał/a:

Mnie obchodzi, mimo, że 2 sekundy po przeczytaniu nazwy prowincji zapomniałem ją, więc żryj gówno.



To się nazywa problem z pamięcią krótkotrwałą...

Bedejot

2019-11-13, 21:35
Salieri16000 napisał/a:

ch*j mnie obchodzi, że Ciebie nie obchodzi- są tacy, co chcą wiedzieć więcej niż Ty...



ch*jowy opis , nie podano o której godzinie miał incydent miejsce.

skandal

2019-11-13, 21:45
kaelem napisał/a:

Kogo to k***a obchodzi, w jakiej prowincji i jakim mieście, podajcie jeszcze kod pocztowy, ja pie**olę jakaś dziwna moda nastała.



To że nie masz pojęcia że należy weryfikować przeczytane informacje , nie znaczy iż nie powinno się ich podawać sprawdzeniu.
Czyli jak napiszą że ziemia jest płaska, uznasz to jako prawdę ? Przecież tak napisano!

Ps. Mała podpowiedź dla Ciebie, wszystko co napiszą w internecie powinno być weryfikowane,

kane84

2019-11-14, 08:18
Ostatnio jest moda na sadolu przypie**alania się o wszystko. Napis - że jest. Jak jest - za krótki. Za długi. Literówka znaleziona. I wszystko oczywiście w chamski sposób, bo gimbusy weszły na sadola i myślą, że jak tu komuś ciśniesz jak burak, jesteś kimś :)

parolpl

2019-11-14, 11:37
Poniekąd ten bóldupiący ma racje. Jakiś czas temu panuje trend w propagandzie by "starsze" filmiki przerabiać jako obecne (na sadolu też się takie pojawiają). Jako że Chile jest ostatnio nielubiane przez pewne kręgi to filmik mógłby być jakimś starym filmikiem z podrzuconym opisem (już sam opis wstawiającego, który zapewne kierował się oryginalnym opisem wprowadza w błąd). O ile miejsce można jakoś jeszcze zweryfikować, to samą akcję już ciężej.