18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki przeciw restrykcjom covidowym

Macx83wwww • 2021-01-26, 03:05


Patolstwo ma powód do zadymy...

McQurwa

2021-01-26, 09:21
Wszystkiemu są winni Polacy, bo łamią konstytucję


Fx12

2021-01-26, 10:18
Ubogacona kulturowo, wolna i demokratyczna Holandia...

Noside

2021-01-26, 10:24
Macx83wwww napisał/a:

Patolstwo ma powód do zadymy...



Pretekst.
A czarne patolstwo to nawet wymówkę, jeżeli chodzi o marksistowskie korpomedia.

Zewłok666

2021-01-26, 11:48
Podobno teraz w Holandii te złe rasistowskie prymitywne kibole pilnują w nocy porządku, bo policja sobie nie radzi ze śniadymi książętami "pożyczającymi" towar ze sklepów i wysadzającymi mosty jak na załączonym materiale.

banerr

2021-01-26, 12:10
Prawidłowo. Niech wyjebią w kosmos tych niderlandzkich pedałów. Sami tego chcieli.

Rzolniez

2021-01-26, 12:29
Pozdrowienia z Holandii, kolega na filmie mówi, "do widzenia" 2020, więc było to na sylwestra, jako, że Holenderski rząd zakazał sprzedaży fajerwerków, chłopaki znaleźli inna opcję, więc tytuł nie na miejscu.

uzumw

2021-01-26, 12:43
Fx12 napisał/a:

Ubogacona kulturowo, wolna i demokratyczna Holandia...



Nie o to chodzi. To zamieszki przeciwko wprowadzeniu godziny policyjnej ze względu na kowida. Wszyscy mają w Europie dość.

Bartorek

2021-01-26, 13:09
uzumw napisał/a:

Nie o to chodzi. To zamieszki przeciwko wprowadzeniu godziny policyjnej ze względu na kowida. Wszyscy mają w Europie dość.



Nie chodzi o to. Jest afera związana z rządem i dodatkami dla dzieci, sprzed paru lat. Rzad podal sie do dymisji a ludzie szukali od dawna powodu do protestów i wtedy zjawiła się godzina policyjną. To taki zapalnik do tego co już się uzbieralo

uzumw

2021-01-26, 15:38
Bartorek napisał/a:

Nie chodzi o to. Jest afera związana z rządem i dodatkami dla dzieci, sprzed paru lat. Rzad podal sie do dymisji a ludzie szukali od dawna powodu do protestów i wtedy zjawiła się godzina policyjną. To taki zapalnik do tego co już się uzbieralo



A to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Go...........Fr

2021-01-26, 16:02
Też myślałem coś takiego zrobić :D tylko że zamiast tych baniaków zrobiłbym podwójny balonik, wewnętrzny wypełniłbym wodorem, a drugi wypełnił benzyną jako skorupkę, do tego słomka, lont, taśma klejąca. Większe gabaryty są ryzykowne jak komuś przyjdzie do głowy takie coś odpalić nad ziemią, bo potem kto wie czy komuś posesji nie zniszczysz. Efekt prawie jak atomówka tylko że benzyna ma dodatkowe substancje spowalniające spalanie. :kawa:

spoon17

2021-01-26, 16:07
jakie to zamieszki ? zwykłe kurestwo.

Rebeliant

2021-01-26, 21:44
Gdzie te zamieszki? Ja tu widzę radosnych piromanów wysadzających coś na mostku. Dobrze jebnęło ogniem, niezły efekt, widziałem lepszy z takiej odległości w 1999 w Sylwestra.

KaprysLosu

2021-01-27, 01:41
czemu usuwanie tych postów musi być tak popie**olone... chciałem nawrzucać zarówno holendrom i nam, ale później pomyślałem, że jednak ch*j z treści wynika, że z holandii, więc może i nie, no i pazury szybsze były niż rozsądek... teraz tylko smutna edycja pozostała...