18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zomos

2020-04-04, 11:20
wilkoala napisał/a:

Czemu czytając twojego posta, mam wrażenie że ty tych czasów niecierpliwie oczekujesz?
Ludzie ogarnijcie się, jak słyszę czasami wypowiedzi że przydałaby się wojna bo LGBT, bo feministki, bo przeludnienie, bo żeby nasze pokolenie zmężniało, to mi się włos jeży na głowie.



Włos się jeży na głowie bo się nie szykujesz na niespodziewane. To co masz teraz to dewiacja i brak rozwoju. Doprowadziło to do wygrania konfliktu światowego przez Chiny. Przez Konfucjanizm. Zobacz czym się różni cywilizacja konfucjańska od tego postliberalnego gówna w UE i USA które jest niewydolne. Jak zapoznasz się z Konfucjańskimi zasadami to zaczniesz rozumieć dlaczego takie kurestwo czy inne QWERTY będzie miało przej***ne w konfucjańskim świecie który szykują Ci chiny. Ale Polacy doskonale się odnajdują pod butem.

Wiewór

2020-04-04, 11:42
Ja pie**ole jaki baleron haha. Wielka spasiony sralnia takie obrzydlistwo może się podobać tylko murzynom

wilkoala

2020-04-04, 11:48
wsp233 napisał/a:

Po prostu słabi ludzie tworzą złe czasy, złe czasy tworzą silnych ludzi a silni ludzie tworzą dobre czasy, które z kolej tworzą słabych ludzi. los za bardzo nam posmarował i wszystkim się w dupach poprzewracało.



Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi oraz całkiem sporo sk***ysynów, którzy w takich czasach czują się jak ryba w wodzie.
Lata 20 ubiegłego wieku to kryzys i hiperinflacja w Niemczech= nsdap, Hitler, naziści, w ZSRR= Stalin, komunizm, łagry, czystki etniczne, w Chinach Mao Zedong= wielki głód i dziesiątki milionów ofiar.
Potrzeba stworzenia "silnych ludzi" jak mówisz nie jest wystarczającym powodem dla fundowania ludziom okrutnych czasów.
Ciekawe czy nie zmieniłbyś zdania gdyby w wyniku wojny stracił majątek, gdyby wymordowali ci rodzinę, pozabijali braci, synów, zgwałcili żonę, matkę i córki.
A to wszystko nie za honor, bo za honor to nasi dziadkowie i pradziadkowie się bili, dzisiaj umiera się za czyiś brudny interes i petrodolary.

mygyry

2020-04-04, 11:49
wilkoala napisał/a:

Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi oraz całkiem sporo sk***ysynów, którzy w takich czasach czują się jak ryba w wodzie.
Lata 20 ubiegłego wieku to kryzys i hiperinflacja w Niemczech= nsdap, Hitler, naziści, w ZSRR= Stalin, komunizm, łagry, czystki etniczne, w Chinach Mao Zedong= wielki głów i dziesiątki milionów ofiar.
Potrzeba stworzenia "silnych ludzi" jak mówisz nie jest wystarczającym powodem dla fundowania ludziom okrutnych czasów.
Ciekawe czy nie zmieniłbyś zdania gdyby w wyniku wojny stracił majątek, gdyby wymordowali ci rodzinę, pozabijali braci, synów, zgwałcili żonę, matkę i córki.
A to wszystko nie za honor, bo za honor to nasi dziadkowie i pradziadkowie się bili, dzisiaj umiera się za czyiś brudny interes i petrodolary.



Wystarczyło by tym zafascynowanym wojną internet na miesiąc zabrać to by błagali o powrót do normalności.

Tr...........ty

2020-04-04, 12:37
Silikon z cycków spłynął pod skórą w dupę

botspam

2020-04-04, 12:44
Ajencyjna k***a zawsze znajdzie sposobność do zaistnienia

Policeman

2020-04-04, 13:55
wsp233 napisał/a:

Nie no, ogólnie to przydałaby się czystka, żeby to całe ścierwo wytępić. Ja zaczął bym od polityków, wywiesił ich na ścianach sejmu i zostawił tam dla przypomnienia dla przyszłych rządzących. Po prostu słabi ludzie tworzą złe czasy, złe czasy tworzą silnych ludzi a silni ludzie tworzą dobre czasy, które z kolej tworzą słabych ludzi. los za bardzo nam posmarował i wszystkim się w dupach poprzewracało.



Nie rozumiesz tylko, że całkiem prawdopodobne jest, że należysz właśnie do grupy ścierwa. Twoją rodzinkę też wtedy mogą powiesić, kobiety pogwałcić kilkaset razy i też potem kula w łeb i co takiego powiesz? "Nieee, ja należę do tych świadomych, kumatych, dobry ziom ze mnie, obejrzałem kilka filmów dokumentalnych, kilka tych spiskowych z żółtymi literami".

Głodny, wściekły tłum ma w ch*ju jakąkolwiek logikę, idzie jak szarańcza i wszystko niszczy. Nie ma silnych i słabych ludzi, będzie tylko tłum. Ktoś kto proponuje rewolucje, sam zostanie przez nią przenicowany. Trzeba być skończonym kretynem by uważać się za jakiegoś wybrańca, którego czasy czystki nie dotkną. Jestem niemal pewien, że jesteś jakimś k***a biedakiem robolem czy innym za minimalną krajową i patrzysz wk***iony zza szyby PKS jak ludzie jeżdżą drogimi autami z ładnymi panienkami i myślisz sobie "k***a w dupach im się poprzewracało", ale tak naprawdę chciałbyś im zabrać auto i wyr*chać pannę.

j***ne komusze geny.

Evenement1

2020-04-04, 14:30
Wolę tą wersję. Ta jest bardziej kształtna i naturalna


longfly

2020-04-04, 15:11
wsp233 napisał/a:

Nie no, ogólnie to przydałaby się czystka, żeby to całe ścierwo wytępić. Ja zaczął bym od polityków, wywiesił ich na ścianach sejmu i zostawił tam dla przypomnienia dla przyszłych rządzących. Po prostu słabi ludzie tworzą złe czasy, złe czasy tworzą silnych ludzi a silni ludzie tworzą dobre czasy, które z kolej tworzą słabych ludzi. los za bardzo nam posmarował i wszystkim się w dupach poprzewracało.



a co taki jestes pewien ze nie zostalbys przy okazji tez wytepiony

byloby tak weszlo by wojsko ciebie zastrzelili kobiety pogwalcili i tez zastrzelili a potem poszli dalej, albo ewentualnie do wiezienia dla zasady bo prawo stanowi silniejszy

ludzie mowiacy o czystkach rewolucji sa dziwnie przekonani ze stoja po tej stronie ktora by oclalala

maddog77

2020-04-04, 16:38
wojtas09999@oj nie Ty jeden :)

St...........on

2020-04-04, 17:07
Uuu juz po niej. Brwiak w fazie zaawansowanej.

longfly napisał/a:

a co taki jestes pewien ze nie zostalbys przy okazji tez wytepiony
byloby tak weszlo by wojsko ciebie zastrzelili kobiety pogwalcili i tez zastrzelili a potem poszli dalej, albo ewentualnie do wiezienia dla zasady bo prawo stanowi silniejszy
ludzie mowiacy o czystkach rewolucji sa dziwnie przekonani ze stoja po tej stronie ktora by oclalala



Po pierwsze ogólna ludność Polski 37 mln. , liczebnoć WP 144 tysiące., policja liczebność 98 500.
Po drugie część obywateli jest uzbrojona , spora część jest po szkoleniach wojskowych
Po trzecie spora część jest odważna *i zawzięta.
Po czwarte i ostatnie> Dwie opcje polityczne rozdzieliły naród tak a by był słaby, dla porównania w Islandii jest bardzo łatwy dostęp do broni myśliwskiej, a mimo to wypadki i ataki z bronią należą do rzadkości . Sęk w tym ,że wiekszość obywateli nie uważa się ani za klasę biedną, ani za bogatą, co za tym idzie walczą o prawa korzystne dla ogółu.
Dzieki temu ,że w PL naród jest podzielony skupia się na działaniach partii przeciwnej, zamiast jak człowiek rozsądny dojść do kompromisu wolą wytykać sobie nawzajem błędy i krytykować , gdzie można by było wytoczyć swój punkt widzenia.

Wcalę się nie dziwię ,że żydom ,że łatwo będzie wyludnić Polskę do 19 mln obywateli i zasiedlić ją Izraelczykami, wprowadzić kosmiczne opłaty za studia, tak aby przeciętny Kowalski (goj) nie mógł wysłać dziecka na studia, zaś ma zapie**alać na pana Mosze w faqbryce czy budowie. Sami się zniewalacie.

Tomix93

2020-04-04, 20:30
a później nie ma maseczek heh

de_marco

2020-04-04, 20:55
Pierdzielicie w tych komentarzach..
Zamknijcie mnie z nią na trzy tygodnie sam na sam w kwarantannie a nie jednego wirusa wymienimy :-D

ws...........33

2020-04-04, 21:21
Dziękuję za miłe słowa i ocenę całego mojego życia i osoby na podstawie paru zdań.
Czemu twierdzisz, że myślę, że mi się uda i przeżyje?

ePeeL

2020-04-04, 21:49
Typowe. Nie ma nic do zaproponowania światu, więc wypina srake na instagramie, żeby stuleje lajkowały i zostawiały followły. Obie grupy są siebie warte.

Czasy kiedy bycie k***ą stało się prestiżowe.