18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamarznięta iguana.

T3RMINATOR • 2020-01-23, 16:29
Koleś na Florydzie gdzie temperatura spadła do - 1 Celsjusza dostrzega jaszczura i odnosi go żeby odtajał w promienie słoneczne. I jak tu nie wierzyć w hibernacje.


A tu jeszcze jeden uratowany jaszczur.



Je...........ik

2020-01-23, 16:39
Ona nie zamarzła....

poligon6

2020-01-23, 16:57
Od razu przypomniały mi się czasy jak ogrzewano zimnokrwiste stworzenia.

Wkładało się zabę do garka i powoli gotowało, żaba plywała sobie cała szczęśliwa, nie czuła wzrastającej tempertury, nie wyskakiwala z garnka, aż w końcu robiła się sztywna.

Opis tego zjawiska często uzywany jest w socjologi np w odniesieniu do coraz wiekszej tolerancji dla dewiacji. Np na poczatku skreślono homosexualizm z listy chorób, potem aberaci dostali prawo do ślubu i adopcji. Następnie zamyka się ludzi za wszelka krytyke dewiacji. A teraz pedofile domagaja się swoich praw. Ze spoleczeństwem jest jak z gotowana żabą, obudzi się sztywne.

IOI

2020-01-23, 17:09
po ch*j gotowales zywe zaby? przeciez tego i tak sie nie da zjesc pozniej, a tylko sie traci czas.

Dorik

2020-01-23, 18:42
poligon6 napisał/a:

Od razu przypomniały mi się czasy jak ogrzewano zimnokrwiste stworzenia.
Wkładało się zabę do garka i powoli gotowało, żaba plywała sobie cała szczęśliwa, nie czuła wzrastającej tempertury, nie wyskakiwala z garnka, aż w końcu robiła się sztywna.
Opis tego zjawiska często uzywany jest w socjologi np w odniesieniu do coraz wiekszej tolerancji dla dewiacji. Np na poczatku skreślono homosexualizm z listy chorób, potem aberaci dostali prawo do ślubu i adopcji. Następnie zamyka się ludzi za wszelka krytyke dewiacji. A teraz pedofile domagaja się swoich praw. Ze spoleczeństwem jest jak z gotowana żabą, obudzi się sztywne.



nie dodałeś że na sadolu zawitały zoozjeby które kochają zwierzątka i występują w ich obronie przy każdym takim wpisie

maderfakermen

2020-01-23, 19:52
Co to znaczy nie wierzyć w hibernację? Hibernację wykorzystuje wiele zwierząt i owadów. Od latających gównozjadów, pająków, gadów, na niedźwiedziach kończąc.

dżonyłojlker

2020-01-23, 23:46
poligon6 napisał/a:

Opis tego zjawiska często uzywany jest w socjologi np w odniesieniu do coraz wiekszej tolerancji dla dewiacji.



W świecie finansów też jest to stosowane. Gdy jest nagłe tąpnięcie to każdy to odczuje, ale gdy kurs spada bardzo powoli, to po jakimś czasie inwestor budzi się z ch*jem w dupie i zadaje sobie pytanie: Gdzie się podziało 80% mojego kapitału (wartość przykładowa)

emperorzbigniew

2020-01-23, 23:46
zeozwatyelektryk napisał/a:

Co to znaczy nie wierzyć w hibernację? Hibernację wykorzystuje wiele zwierząt i owadów. Od latających gównozjadów, pająków, gadów, na niedźwiedziach kończąc.



Chodzi o to, czy profesor Kuppelweiser miał rację ;-)

Cheeki

2020-01-24, 00:18
zeozwatyelektryk napisał/a:

Co to znaczy nie wierzyć w hibernację? Hibernację wykorzystuje wiele zwierząt i owadów. Od latających gównozjadów, pająków, gadów, na niedźwiedziach kończąc.



Autorowi poj***ło się z reinkarnacją :-/

vattghern666

2020-01-24, 07:31
Hibernacja to fakt, nie kwestia wiary. Nie możesz sobie wybrać czy będziesz w nią wierzyć, bo robisz z siebie debila. Tak samo jak globosceptycy.

M00nSpeLL

2020-01-25, 00:40
poligon6 napisał/a:

Od razu przypomniały mi się czasy jak ogrzewano zimnokrwiste stworzenia.
Wkładało się zabę do garka i powoli gotowało, żaba plywała sobie cała szczęśliwa, nie czuła wzrastającej tempertury, nie wyskakiwala z garnka, aż w końcu robiła się sztywna.
Opis tego zjawiska często uzywany jest w socjologi np w odniesieniu do coraz wiekszej tolerancji dla dewiacji. Np na poczatku skreślono homosexualizm z listy chorób, potem aberaci dostali prawo do ślubu i adopcji. Następnie zamyka się ludzi za wszelka krytyke dewiacji. A teraz pedofile domagaja się swoich praw. Ze spoleczeństwem jest jak z gotowana żabą, obudzi się sztywne.




to jest argument równi pochyłej, którego używają jedynie debile.

artuooo1

2020-01-25, 17:19
Zazwyczaj najpierw patrzę na komentarz, potem na jego autora. Tak się zastanawiałem, widząc komentarz z największą ilością piw - kto mógł napisać tak zj***ny komentarz i co za kretyni dali mu piwka. Obstawiałem @poligon6 albo tego drugiego gościa z IQ ameby, co pisze dziwne tytuły. Nie zawiodłem się, poligon6 i "sadole" trzymają poziom dna w dalszym ciągu.

Co za patologia porównuje homoseksualizm (świadomy i dobrowolny wybór 2 dorosłych osób) do pedofilii (do gwałtu na dziecku) - na pewno poligon i inne "patriotyczno-patologiczne katole".

Korwiniści, pozdrówcie waszego wodza, który woli oddać swoją córkę pedofilowi, żeby pomacał ją po dupie i cyckach, niż na lekcje o seksualności w szkołach.

soohar

2020-01-25, 23:57
poligon6 napisał/a:

(...)A teraz pedofile domagaja się swoich praw (...)


Patrz - kościół katolicki.


poligon6

2020-01-26, 09:43
M00nSpeLL napisał/a:

to jest argument równi pochyłej, którego używają jedynie debile.



A jakieś uzasadnienie? Z chęcia poczytam. Bo na razie się spiąłeś i urodziłes bobka.

soohar napisał/a:

Patrz - kościół katolicki.



Ci juz mieli od dawna ten przywilej, teraz nowe zboczki się szykują i nie chcą przystepować do jakiejs sekty by bezkarnie r*chać dzieci.

Wiewór

2020-01-27, 08:25
poligon6 napisał/a:

A teraz pedofile domagaja się swoich praw.



Księża mieli zawsze prawo do j***nia dzieci więc nie wiem czemu piszesz "teraz się domagają".